Volveremos- Ten z piosenki?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Arleta-Chan wrote:

381. Jak coś mogą się powtarzać, nie wiem, dawno mnie ty nie było xD. A myślisz, że ja pamiętam? :D

382. Jak się czujesz? Dziś bardzo dobrze :thumbup: Próbuję Wam dogodzić na rajdach i arenkach :v

383. Szkoda, że cie na arenie tłuki :< Zawszę tak jest :D . Volveremos vs reszta świata :P

384. Widziałam cię na rajdzie, ale nie musisz wiedzieć jak, Np. dlatego że je robiłem? :D

385. Najładniejszy kostium damski w nostale? Tancerka ^^

386. A męski? Hmmm... w sumie to nie wiem. Ładnie wygląda strój dziadka do orzechów, ale bez kapelutka

387. I jeszcze skin do broni XD. Nie gustuję w skinach :D

388. Aż żałuję, że nie paliłeś limitów XD A na co komu limity? :Szeroki Uśmiech:

389. Kiedy limity? :D Nigdy! xD

390. Na razie tyle bo bieda. Gdyby ten temat nie był od dłuższego czasu nieaktywny, to bym się zawiódł :v No ale ze jest... to nie mogę :D
    • 391. Masz żonę w grze?

392. Dzięki za odpowiedzi.

393. Muszę spróbować herbaty twojego przepisu. Dobra chociaż?

394. Cierpisz na coś?

395. Widziałeś memy o Podlasiu lub Krakowie?

396. Bajka dzieciństwa?

397. Co chcesz w fanarcie? :p

398. Pytanie do mnie.

399. Ulubiona zabawa z podwórka?

400. Jak się czujesz z tym, że dobiliśmy 2/5 do tysiąca pytań? XD
      Galeria: tu!
      Opowiadanie "The Lady of Volcano": tu!
      Autorska Seria: Wkrótce na Wattpadzie.
    • Arleta-Chan wrote:

391. Masz żonę w grze? Nie mam, jestem samotny :(

392. Dzięki za odpowiedzi. To ja dziękuję za pytania! :D ;)

393. Muszę spróbować herbaty twojego przepisu. Dobra chociaż? Za zwyczaj jest to zwykła, zielona herbatka z imbryka. Wyciśnij do niej pół cytryny, dodaj 1-2 dużych łyżek miodu, 2 plasterki imbiru i niebo w gębie! ^^ (Z tą połową cytryny to tylko wtedy, kiedy pijesz z wielkiego kubka :D)

394. Cierpisz na coś? Na stany depresyjne po niektórych Waszych odwołaniach i prośbach :D

395. Widziałeś memy o Podlasiu lub Krakowie? Widziałem jeden o smogu... Ale generalnie to nie :D

396. Bajka dzieciństwa? Gumisie \o/

397. Co chcesz w fanarcie? :P Mnie! xD Jestem Holeczką :D

398. Pytanie do mnie. Pytanie pojawiło się w odpowiednim wątku ;)

399. Ulubiona zabawa z podwórka? Chyba berek na przerwach w podstawówce. A bardziej w stronę podwórka, to zawszę lubiliśmy bawić się w czarodziejów i rzucać zaklęcia z pałek wodnych :D

400. Jak się czujesz z tym, że dobiliśmy 2/5 do tysiąca pytań? XD Całkiem całkiem... Poczuję się dopiero wtedy, kiedy będzie 1000 :Szeroki Uśmiech:
    • Dziś szybkie strzały :3

411. VC vs Pos.

412. Cygan vs. Arcy.

413. WK vs. War.

414. Kakao vs. Herbata.

415. Gra vs. Forum.

416. Trial vs. Supporter.

417. Kawa vs. Herbata.

418. Glacerus vs, Lord Draco.

419. Caligor vs. Laurena.

420. (Rajd) Erenia vs. (Rajd) Zenas.
      Galeria: tu!
      Opowiadanie "The Lady of Volcano": tu!
      Autorska Seria: Wkrótce na Wattpadzie.
    • Arleta-Chan wrote:

Dziś szybkie strzały :3 Szybkostrzałowca chcesz ze mnie zrobić?

411. VC vs Pos. VC! Wolę te „ogniste” klimaty :D

412. Cygan vs. Arcy. Z tych dwóch do gustu przypada mi bardziej arcy.

413. WK vs. War. Waker

414. Kakao vs. Herbata. Herbata moją miłością ;3

415. Gra vs. Forum. Nie ma takiego wyboru! I to i to :D

416. Trial vs. Supporter. Marzenie o wiecznym Trialu legło w gruzach, no ale Supporter nie jest zły ;)

417. Kawa vs. Herbata. Powtórzę: Herbata = miłość

418. Glacerus vs, Lord Draco. Lord Draco

419. Caligor vs. Laurena. Cali ciekawszy :P

420. (Rajd) Erenia vs. (Rajd) Zenas. Erenia
    • No hejka :hej:
      Tutaj też pozwolę sobie zadać pare pytań xD

1. Gdybyś był sobą sprzed roku i spotkał obecnego siebie – co byś mu powiedział?
      2.Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory?
      3.Wolałbyś odnieść porażkę czy nigdy nie spróbować?
      4.
      W trakcie robienia czego tracisz poczucie czasu?
      5.Jakich złych nawyków chciałbyś się pozbyć?
      6.Jaka jest zazwyczaj Twoja pierwsza myśl rano?
      7.Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż większość ludzi?
      8.Skoro uczymy się na własnych błędach to dlaczego boimy się je popełniać?
      9.Co byś zrobił gdyby nastała apokalipsa zombie? :Żartujesz?:
      10.Powiedz, że mnie lubisz :(

• Caaprio wrote:

No hejka :hej: Hej @Caaprio ;)
      Tutaj też pozwolę sobie zadać pare pytań xD Pozwalam Tobie również :D

1. Gdybyś był sobą sprzed roku i spotkał obecnego siebie – co byś mu powiedział? "Wow! Cóż to za dziwny Pan?" :D
      2.Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory? To, że należy liczyć się ze zdaniem drugiej osoby ;)
      3.Wolałbyś odnieść porażkę czy nigdy nie spróbować? Szczerze, wolę żałować rzeczy których zrobiłem, niż żałować czegoś, czego nie spróbowałem... (ALE nie! Ta koncepcja nie tyczyłaby się próby wysadzenia serwera gry w kosmos! xD)
      4.
      W trakcie robienia czego tracisz poczucie czasu? Zależy to głównie od mojego zaangażowania się w coś, poziomu zaciekawienia. Z reguły jeżeli robię coś, co sprawia mi przyjemność i angażuję się, to leci szybko. Kiedy nie lubię czegoś robić, coś jest nudne, to tylko patrzę na magicznie wydłużające się minuty w zegarku.
      5.Jakich złych nawyków chciałbyś się pozbyć? Robienie czegoś na szybko - póki co idzie coraz lepiej :D, nadmiernego mówienia, katastrofalnie długich wypowiedzi z mojej strony, moich "humorków", palenia.
      6.Jaka jest zazwyczaj Twoja pierwsza myśl rano? "Ile czasu można by tu było dłużej pospać?" Moje łóżko kocha mnie ze wzajemnością :p
      7.Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż większość ludzi? Tak, jest wiele takich rzeczy :D
      8.Skoro uczymy się na własnych błędach to dlaczego boimy się je popełniać? Ponieważ chcemy być coraz lepsi, idealni ;) Popełnianie błędów to naturalna rzecz w życiu. Grunt jednak w tym, aby po ich popełnieniu, już ich nie powtórzyć :>
      9.Co byś zrobił gdyby nastała apokalipsa zombie? :Żartujesz?: Pytanie z serii wytęż umysł? xD Hmm... nie bójcie się, nawet wtedy dalej łapałbym boty :D
      10.Powiedz, że mnie lubisz :( Lubię Was wszystkich, między innymi dlatego tu jestem ;) Dlatego bądźcie grzeczni! :P

• Witam ponownie :D
      Dziękuję za odpowiedzi B)
      No i kolejne pytanka :D

1.Jaka piosenka / zapach / potrawa kojarzy Ci się z fajnymi momentami w dzieciństwie?
      2.W jakim filmie chciałbyś żyć?
      3.Co sprawia, że na koniec dnia mówisz: to był dobry dzień?
      4.Jaki dzień w roku lubisz najbardziej?
      5.O czym najwięcej myślisz w ciągu dnia?
      6.Jeżeli mógłbyś przekazać całemu światu tylko jedną wiadomość – jak brzmiałaby jej treść?
      7.Czy próbowałeś sushi? Lubisz?
      8.Co chciałbyś, aby wszyscy o Tobie wiedzieli?
      9.Gdyby ktoś poprosił Cię o wskazówkę dotyczącą życia, co byś doradził?
      10.Wolisz dokładnie wszystko zaplanować, czy być spontaniczny?
    • Caaprio wrote:

Witam ponownie :D witam ponownie również ;)
      Dziękuję za odpowiedzi B) Jak będziesz grzeczny, to zawszę odpowiem :D
      No i kolejne pytanka :D Yupii \o/

1.Jaka piosenka / zapach / potrawa kojarzy Ci się z fajnymi momentami w dzieciństwie? Z piosenki to na pewno opening z Gumisiów - moja ulubiona bajka :D Zapach? Hm... Łączy to się w sumie z potrawą, a konkretnie z zapachem/ smakiem racuchów oraz masy na andruty :love:
      2.W jakim filmie chciałbyś żyć? Oj w wielu... Jak już miałbym wybierać, to byłby to chyba Hobbit
      3.Co sprawia, że na koniec dnia mówisz: to był dobry dzień? Jest dużo takich czynników :) Miło spędzony dzień w gronie znajomych, sukcesy z życia realnego, ładna pogoda, dzień bez stresu, czy też nawet dużo złapanych botów :whistling:
      4.Jaki dzień w roku lubisz najbardziej? Dzień!? Ojej... Chyba Boże Narodzenie :D = Barszczyk, prezenty, klimat ^^
      5.O czym najwięcej myślisz w ciągu dnia? (Jak by tu Cię zbanować... :D :D ) Chyba jest to ta rzecz - "Ile by tu można było jeszcze pospać, żeby się wyrobić?". Typ leniucha :P
      6.Jeżeli mógłbyś przekazać całemu światu tylko jedną wiadomość – jak brzmiałaby jej treść? "Ludzie... Ogarnijcie się!" :D
      7.Czy próbowałeś sushi? Lubisz? Tak, próbowałem kiedyś z moimi przyjaciółmi w takim jednym, prawdziwszym barku z sushi, gdzie obsługiwał nas jakiś Japończyk i rzucał przed moją twarzą nożami. Przeżycie bardzo fajne, ale samo sushi nie jest potrawą którą jadłbym na co dzień :P Chociaż nie mówię, że nie podeszło mi wcale ;>
      8.Co chciałbyś, aby wszyscy o Tobie wiedzieli? Że diabeł nie taki straszny jak go malują ;)
      9.Gdyby ktoś poprosił Cię o wskazówkę dotyczącą życia, co byś doradził? Zależy o co by chodziło :) Jednak koniec końców, doradziłbym zawszę ;>
      10.Wolisz dokładnie wszystko zaplanować, czy być spontaniczny? Całe życie na spontanie :D Tak jak wyżej. Zależy o co chodzi. Przy większych, poważniejszych decyzjach, wolę mieć wszystko zaplanowane.

Nesif wrote:

lubisz jazz Nie mam ulubionego gatunku muzycznego, ale jazz jest spoko ;>

The post was edited 1 time, last by Volveremos ().