Hejka nie gralem ponad 5 lat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Hejka nie gralem ponad 5 lat

Hejka nie gralem prawie 2 lata i nie wiem co dodali, chyba fuzje i 5 klase, nie?
    Opowie mi ktos o tym? i czy warto wracac? i zaczynac ta nowa klasa?
    i co pododawali przez te czas i czy dalej gra jest Pay to Win?

ostatnio chce wrocic z kolezanka pograc to nwm nie mam pewnosci

[18:07] <@Laoni> Dobra dzieci
    [18:07] <@Laoni> rozejsc sie
  • Info o fuzji pojawi się w najbliższych dniach, wydaje mi się, że dojdzie do niej już za 2 tygodnie :thumbsup: . To prawda dodali nową klasę- Mistrza Sztuk Walki zapowiadał się obiecująco no ale niestety z jedną kartą i to na dodatek żywiołu ognia nie możemy raczej myśleć o expieniu :/ Można ją stworzyć mając minimum jedną postać z 80+ lvlem na koncie. Na start dostajemy nie zdatny do handlu ekwipunek u5+5 wszystkie małe wróżki (30%) również limitowane oraz amulet draco i glacerusa, dzięki czemu ludzie mogą robić kolejną turę limitów na nupy :( . Były już spoilery o nowej karcie specjalisty dla MartialArt'a z atrybutem wody, tak, że myślę, że może w końcu coś ruszy... Event Halloween'owy się nie zmienił i trwa nadal jeszcze przez co najmniej tydzień. Co pododawali? Głównie to rzeczy w nosmarkecie kostiumy, partnerów....w sumie nic ciekawszego. Na razie priorytetem jest fuzja, później jakieś poprawki i dopiero zapewne wdrażanie jakiś nowości proponowanych czy to przez graczy, czy od samej firmy. Czy gra jest pay to win? Tutaj na prawdę ciężko się wypowiedzieć....
    Jeśli się ma dużo wolnego czasu to nieźle można się dorobić, expiąc na magmach za kk, ruinach, robiąc maratony, dropiąc matsy, bb na osobnym kanale...Troszkę tego jest, ludziom się najzwyczajniej nie chce i wolą afczyć w Nosville... Osobiście uważam, że jest bardzo dużo rzeczy do roboty i każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.