Zwiększenie szansy na eq u1-u7 z rajdów wulkanu

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zwiększenie szansy na eq u1-u7 z rajdów wulkanu

1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?):

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:
      W dobie eq awlv proponuję zwiększyć szansę na pozyskanie pudełka u1-7 z rajdów wulkanu. Dodatkowo, jak już inni gracze trafnie zauważyli, zwiększyć szansę na dropienie resów. Lider drużyny będzie miał zapewnioną unikalność 4+.
      3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane):

4. Dodatkowe informacje:
    • Z pewnością przyda się taka zmiana. Przy tej ilości rajdów z aktu 6, gdzie valaki, kertosy a zwłaszcza gregi przechodzą w zapomnienie, lekkie odświeżenie dropu zachęci i przypomni o ich istenieniu XD
    • W dobie eq na aw lvl ceny tego eq powinny zostac jak najwieksze. Dlaczego? Nikt tego eq nie chce ani czystego ani z oslonkami a jedyne co sie liczy to zaplacic komus pol limita za wbicie mu 30+ aw i zalozenie gotowego end gameowego seta. Jesli dodamy mozliwosc otrzymania luku 92 czy miecza +10 za pol darmo ceny spadna do minimum a rajdy umra tak jak ibrahim ktorego ekwipunek zostal wyparty przez pajaki psy i gregi ktore to juz prawie w 100% tez zostaly wyparte przez maniaczenie fernonek
    • ^ Fernony to 4 godziny w tygodniu tylko w wyznaczonych godzinach, jeśli ten rajd ma wyprzeć poprzednie to gra na tym tylko traci.

Ja bym zasugerował zmianę w liście itemów dostępnych z boxa. Na dobrą sprawę obecnie z tymi wszystkimi dziennymi misjami, te rajdy nawet po eq są zbędne. Praktycznie tylko u7 ma jakiekolwiek znaczenie. Może dorzucić tam akcesoria? I zwiększyć szansę dropu resów, jak wyżej chyba było wspomniane.

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
    • Niestety, Entwell jakoś nie jest najlepszym producentem gry co zmienia/ulepsza stare elementy gry więc wątpię że to się stanie, jednakże pomysł mi się podoba.
      Inne rajdy również potrzebują odświeżenia, ale to dłuuuuuuuuga lista.
    • Mr. Thinker wrote:

Niestety, Entwell jakoś nie jest najlepszym producentem gry co zmienia/ulepsza stare elementy gry więc wątpię że to się stanie, jednakże pomysł mi się podoba.
      Inne rajdy również potrzebują odświeżenia, ale to dłuuuuuuuuga lista.
      Co racja to racja dużo rajdów już idzie w zapomnienie kuraka i inne niektóre robi się do valhalli mogli by zrobić boxy nie od tego do tego lvl tylko od tego do maximum :D
      Nigdy nie mów Nigdy