Kilka pytań

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Kilka pytań

Hejoo to znowu ja! Założyłem nowy temat, ponieważ pytania nie pasowałyby do tamtego. Mam kolejne pytanka:

1. Jaka klasa jest najtańsza do ubrania (tj. jest multum do niej eq na nb itd.)?
    2. Jak najlepiej zarabiać? Słyszałem, że niektórzy zbijają gruby hajs w jeden dzień - ja się dziwie jak, skoro mi w 1 godzinę dropi mniej niż 30 piórek co nawet nie równa się jakiejś wielkiej sumie zarobku!!
    3. Da się grać bez ładowania w tę grę jakąkolwiek złotówkę?
    4. Jaka klasa jest najlepsza do samodzielnej gry, jest łatwa, nie nudzi się szybko, gra nią jest satysfakcjonująca?
    5. Jakie SPP dla jakiej klasy?

Proszę nie uwzględniać do powyższych punktów klas walczących wręcz (nienawidzę takich klas, niestety)
  • 1. Najtańsza do ubrania? Wojownik! Dużo ekwipunku, którego nikt nie chce, bo ta klasa wymarła ze względu na swoją użyteczność. Na każdym rajdzie potrzebni są łucznicy i magowie, wojownik jedynie po ładowanie i buffek cruss(+2 poziom ataku). Kolejną klasą z kolei jest mag, którą jak się domyślam po wcześniejszym poście grasz.
    2. Co do grubego hajsu to zarobek dopiero 90+ (exp na magmach sięga nawet do 15kk za godzinę), póki co trzymaj się piórek i resów na akcie piątym, ewentualnie bb na osobnym kanale na proroku jak wytrzymasz do 4 fali to trochę piórek zgarniesz.
    3. @***yamayka***
    4. Do samodzielnej gry mag efektowne skille, dużo stunów, obszarowe spacje na blue/arcy
    5. Dla lucznika maru/aegir dla maga fiona, dla woja raczej maru, a dla tej nowej klasy to ciezko stwierdzic.
  • Omawiam serwer czwarty!

1. Mag. Najtaniej jest na maga. Problem jest jednak potem z osłonkami.
    2. Piórka niestety, od 85 limity (famkowe najlepiej, bo ba pewno wezmą), resell (chyba, że nie umiesz), glaca (boxy/kwiatki/kostki)
    3. Tak, jednak trudno potem zdobyć przedmioty za kk.
    4. Mag. Samowystarczalny, dużo obszarów, AoE, buffy też niczego sobie.
    5. Zdecydowanie Foxy/Fiona. Szczególnie dla Arcymaga się przydaje. Tylko buff na S-ke!!!

:miłość: :love: :love: :love: :love: :miłość:
    :miłość: . :love: :love: :miłość: :miłość: :love: :love: :miłość:

:miłość: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :miłość:
    :miłość: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :miłość:
    :miłość: :love: :love: :love: :love: :love: :miłość:
    :miłość: :love: :love: :love: :miłość:
    :miłość: :love: :miłość:
    :miłość: