TURNIEJ PVP - EDYCJA VII / 93-99 lvl + 28-50 aw - ETAP I

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • TURNIEJ PVP - EDYCJA VII / 93-99 lvl + 28-50 aw - ETAP I

      Nie będę kopiował wszystkiego co zostało podane w poprzednim poście. Poniżej przedstawiam link do tematu w którym możecie zapoznać się z systemem banowania a także regulaminem i innymi rzeczami :D: board.pl.nostale.gameforge.com…A-VII-93-99-lvl-28-50-aw/


      Tutaj przedstawiam natomiast jak będzie wyglądał turniej (na ile etapów będzie podzielony itp.):

      Etap I

      Osoby zostaną podzielone na 8 grup (na daną chwilę mamy 34 zawodników, a więc będzie 6 grup po 4 osoby i 2 grupy 5 osobowa). Z każdej grupy awansuje najlepsza trójka.

      Etap II

      W drugim etapie osoby zostaną podzielone na 4 grupy po 6 osób. Grupa 6 osobowa będzie składała się z 2 osób które zajęły 1 miejsce, 2 osób które zajęły 2 miejsce oraz 2 osób które zajęły 3 miejsce w poprzednim etapie turnieju.

      Etap III

      Faza pucharowa (1/8 finału, 1/4 finału, 1/2 finału, finał oraz walka o 3 miejsce).
      Osoba która zajęła 1 miejsce w grupie będzie walczyła z osobą która zajęła 4 miejsce w poprzednim etapie, zaś 2 miejsce będzie walczyło z 3. Wygrywająca osoba przechodzi dalej, przegrany odpada.




      ======================== Grupa 1: ========================
      ==========================================================
      Baaju
      ilio
      DewisPL
      Kinguin



      DewisPL zajmuje pierwsze miejsce gdyż ma lepszy bilans wygranych do przegranych rund (+5) niż ilio (+4)

      Baaju 0-5 ilio
      Baaju 1-5 DewisPL
      Baaju 2-5 Kinguin
      ilio 5-3 DewisPL
      ilio 2-5 Kinguin
      DewisPL 5-2 Kinguin

      ======================== Grupa 2: ========================
      ==========================================================
      *Glaciox*
      Corderos
      Mierżej
      Nelcia



      Corderos zajmuje 2 miejsce w grupie gdyż ma więcej wygranych walk w porównaniu do Glacioxa

      *Glaciox* 4-5 Corderos
      *Glaciox* 5-0 Mierżej
      *Glaciox* 4-5 Nelcia
      Corderos 5-0 Mierżej
      Corderos 2-5 Nelcia
      Mierżej 0-5 Nelcia

      ======================== Grupa 3: ========================
      ==========================================================
      -Ayoo-
      Schubert
      Rinerio
      FeRal
      BoSz



      -Ayoo- 5-2 Schubert
      -Ayoo- 1-5 Rinerio
      -Ayoo- 5-0 FeRal
      -Ayoo- 5-0 BoSz
      Schubert 3-5 Rinerio
      Schubert 5-0 FeRal
      Schubert 5-2 BoSz
      Rinerio 5-1 FeRal
      Rinerio 5-0 BoSz
      FeRal 5-2 BoSz

      ======================== Grupa 4: ========================
      ==========================================================
      KoalaQ
      Danioq
      jamesinatorr
      MafiozoPL
      ***yamayka***




      KoalaQ 0-5 Danioq
      KoalaQ 0-5 jamesinatorr
      KoalaQ 0-5 MafiozoPL
      KoalaQ 0-5 ***yamayka***
      Danioq 2-5 jamesinatorr
      Danioq 5-0 MafiozoPL
      Danioq 2-5 ***yamayka***
      jamesinatorr 5-1 MafiozoPL
      jamesinatorr 0-5 ***yamayka***
      MafiozoPL 2-5 ***yamayka***

      ======================== Grupa 5: ========================
      ==========================================================
      daniorocket:P
      Esiuu™
      Arczinis
      Hiadi
      Ronex




      daniorocket:P 5-3 Esiuu™
      daniorocket:P 5-1 Arczinis
      daniorocket:P 5-1 Hiadi
      daniorocket:P 5-3 Ronex
      Esiuu™ 5-1 Arczinis
      Esiuu™ 5-4 Hiadi
      Esiuu™ 5-3 Ronex
      Arczinis 2-5 Hiadi
      Arczinis 0-5 Ronex
      Hiadi 3-5 Ronex

      ======================== Grupa 6: ========================
      ==========================================================
      Knajcik
      MargotheBest
      <Avatar>
      Slannesh




      Knajcik 5-0 MargotheBest
      Knajcik 5-0 <Avatar>
      Knajcik 5-0 Slannesh
      MargotheBest 5-0 <Avatar>
      MargotheBest 5-0 Slannesh
      <Avatar> 1-5 Slannesh

      ======================== Grupa 7: ========================
      ==========================================================
      Kielon`
      Vegetto
      Confidence
      JaPijęWino




      Kielon` 5-0 Vegetto
      Kielon` 5-2 Confidence
      Kielon` 5-1 JaPijęWino
      Vegetto 0-5 Confidence
      Vegetto 3-5 JaPijęWino
      Confidence 4-5 JaPijęWino

      ======================== Grupa 8: ========================
      ==========================================================
      Dubix
      Shunji
      julloR
      KakarottoSSG




      Dubix 5-4 Shunji
      Dubix 5-0 julloR
      Dubix 5-2 KakarottoSSG
      Shunji 5-1 julloR
      Shunji 0-5 KakarottoSSG
      julloR 0-5 KakarottoSSG

      Post był edytowany 37 razy, ostatnio przez Knajcik ().

    • Nowy

      PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM DRUGI ETAP TURNIEJU ORAZ DRABINKĘ PUCHAROWĄ

      Przypominam jak to działa w drugim i trzecim etapie.

      Etap II

      Pokaż spoiler
      W drugim etapie osoby zostaną podzielone na 4 grupy po 6 osób. Grupa 6 osobowa będzie składała się z 2 osób które zajęły 1 miejsce, 2 osób które zajęły 2 miejsce oraz 2 osób które zajęły 3 miejsce w poprzednim etapie turnieju.


      Etap III

      Pokaż spoiler
      Faza pucharowa (1/8 finału, 1/4 finału, 1/2 finału, finał oraz walka o 3 miejsce).
      Osoba która zajęła 1 miejsce w grupie będzie walczyła z osobą która zajęła 4 miejsce w poprzednim etapie, zaś 2 miejsce będzie walczyło z 3. Wygrywająca osoba przechodzi dalej, przegrany odpada.



      ======================== Grupa 1: ========================
      ==========================================================
      Slannesh
      Shunji
      Rinerio
      daniorocket:P
      KakarottoSSG
      Confidence


      Slannesh - Shunji
      Slannesh - Rinerio
      Slannesh - daniorocket:P
      Slannesh 1-5 KakarottoSSG
      Slannesh - Confidence
      Shunji 0-5 Rinerio
      Shunji 1-5 daniorocket:P
      Shunji 1-5 KakarottoSSG
      Shunji 1-5 Confidence
      Rinerio 5-0 daniorocket:P
      Rinerio 5-0 KakarottoSSG
      Rinerio 5-4 Confidence
      daniorocket:P 3-5 KakarottoSSG
      daniorocket:P 5-3 Confidence
      KakarottoSSG 5-4 Confidence

      ======================== Grupa 2: ========================
      ==========================================================
      -Ayoo-
      Nelcia
      Kinguin
      Esiuu™
      **yamayka**
      Schubert

      -Ayoo- - Nelcia
      -Ayoo- 2-5 Kinguin
      -Ayoo- - Esiuu™
      -Ayoo- 1-5 **yamayka**
      -Ayoo- 5-3 Schubert
      Nelcia - Kinguin
      Nelcia - Esiuu™
      Nelcia - **yamayka**
      Nelcia - Schubert
      Kinguin - Esiuu™
      Kinguin 5-2 **yamayka**
      Kinguin 5-2 Schubert
      Esiuu™ - **yamayka**
      Esiuu™ 5-3 Schubert
      **yamayka** 5-0 Schubert

      ======================== Grupa 3: ========================
      ==========================================================
      Danioq
      DewisPL
      JaPijęWino
      Knajcik
      ilio
      jamesinatorr


      Danioq 3-5 DewisPL
      Danioq - JaPijęWino
      Danioq 2-5 Knajcik
      Danioq 5-4 ilio
      Danioq 1-5 jamesinatorr
      DewisPL - JaPijęWino
      DewisPL 1-5 Knajcik
      DewisPL - ilio
      DewisPL 5-1 jamesinatorr
      JaPijęWino - Knajcik
      JaPijęWino - ilio
      JaPijęWino - jamesinatorr
      Knajcik - ilio
      Knajcik 5-4 jamesinatorr
      ilio 5-4 jamesinatorr

      ======================== Grupa 4: ========================
      ==========================================================
      Dubix
      Corderos
      Glaciox
      MargotheBest
      Kielon`
      Ronex

      Dubix - Corderos
      Dubix - Glaciox
      Dubix - MargotheBest
      Dubix - Kielon`
      Dubix - Ronex
      Corderos - Glaciox
      Corderos 5-2 MargotheBest
      Corderos - Kielon`
      Corderos 1-5 Ronex
      Glaciox - MargotheBest
      Glaciox - Kielon`
      Glaciox - Ronex
      MargotheBest 2-5 Kielon`
      MargotheBest 5-2 Ronex
      Kielon` 5-4 Ronex


      Losowanie drugiego etapu odbędzie się w niedziele o godzinie 19:00 na kanale: www.youtube.pl/c/yamek




      FAZA PUCHAROWA:

      Post był edytowany 21 razy, ostatnio przez Knajcik ().