Zbieranie tylko konkretnych rzeczy przez NosKumpla

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zbieranie tylko konkretnych rzeczy przez NosKumpla

1. Nazwa pomysłu/propozycji:
    Ustawienie konkretnych przedmiotów do zbierania przez NosKumpla z karmą.

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:
    Aktualnie NosKumpel zbiera wszystko co wypada dla jego właściciela.

Proponuję ustawienie zbierania tylko konkretnych przedmiotów w taki sposób.
    1. Przełączenie na poruszanie się NosKumplem
    2. Zebranie nim np. Złota i Pióra Anioła
    3. Przełączenie z powrotem na siebie
    W ten sposób NosKumpel zaczyna zbierać tylko Złoto i Pióra anioła. Aby dodać kolejny przedmiot do zbierania, wystarczy zebrać go takim samym sposobem.
    Lista przedmiotów zbieranych przez NosKumpla resetowałaby się za każdym razem po odwołaniu NosKumpla / ponownym zalogowaniu się.

3. Dodatkowe informacje:
    Był już pomysł na filtrowanie przedmiotów zbieranych przez NosKumpla, jednak lista wszystkich przedmiotów jest chyba nierealna do wykonania i mało przyjazna do wyszukiwania.
  • W wersji mniej zaawansowanej (i jeśli by ta nie wypaliła to mam nadzieję, że moja wypali) ustawienie mu z jakiej kategorii ekwipunku ma zbierać drop (złoto/eq/główny/różne). Choć liczę, że opcja Cousa by przeszła

EDIT: wpisałem 2 razy sekcję eq i nikt nic nie mówi :S

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

The post was edited 1 time, last by TenOdGłośników ().

• To przeciez Ci Cous wyjasnil, ze bot moze sobie wpisac id itemow, ktore jego postac ma podnosic, a ktorych nie, wiec im to nic w zyciu nie zmieni. Poza tym takie boty rzadko chodza z petami.

A co do pomyslu to jak najbardziej na tak. W koncu nie trzeba bedzie dodawac nupka do pt by pet syfu nie zbieral.

Av i sygna by Kanashimi* <3

W grze od lutego 2009 roku do lutego 2017 roku.
  • Jestem na tak, lecz myślę że lepszym rozwiązaniem było by żeby zwierzak na stałe nauczył się zbierać tylko max 5 przedmiotów które od razu po zebraniu lądują w naszym EQ. Jeśli chcielibyśmy zmienić podnoszenie na inny przedmiot wystarczyło by klikając na peta dodać opcje "podnoszenie" (obecnie jest: towarzysz, zostań i odeślij), klikając na tą opcję otwierało by się okienko z 5 miejscami jakie przedmioty pet nam może zebrać i w tym okienku można by było dany przedmiot usunąć z listy, aby dodać nowy przedmiot do podnoszenia przez peta.
  • Ograniczanie tego, co pet ma zbierać a co nie ma zbierać do tylko 5 miejsc wydaje mi się średnim pomysłem. Łatwa sytuacja z expienia na wulkanie. Złamany diament, nienaruszony diament, rękawica magmarosa, złoto i zostaje nam jedno wolne miejsce. Ja osobiście zbieram również mięso zwykłe i jagnięce, ziarna mocy i kilka innych śmieci. Już mam limit :X

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
  • Mi zdecydowanie przeszkadzałoby, że zbiera wszystkie zbędne mi przedmioty (warzywka, zboże i masa innych...) z zakładki 'Różne'.

Choć nie ukrywam, dodatkowo opcja zbierania wszystkiego z zakładek mogłyby być na rękę (ale dla mnie tylko zakładka 'Załóż').