Zbieranie tylko konkretnych rzeczy przez NosKumpla

 • GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Zbieranie tylko konkretnych rzeczy przez NosKumpla

  1. Nazwa pomysłu/propozycji:
  Ustawienie konkretnych przedmiotów do zbierania przez NosKumpla z karmą.

  2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:
  Aktualnie NosKumpel zbiera wszystko co wypada dla jego właściciela.

  Proponuję ustawienie zbierania tylko konkretnych przedmiotów w taki sposób.
  1. Przełączenie na poruszanie się NosKumplem
  2. Zebranie nim np. Złota i Pióra Anioła
  3. Przełączenie z powrotem na siebie
  W ten sposób NosKumpel zaczyna zbierać tylko Złoto i Pióra anioła. Aby dodać kolejny przedmiot do zbierania, wystarczy zebrać go takim samym sposobem.
  Lista przedmiotów zbieranych przez NosKumpla resetowałaby się za każdym razem po odwołaniu NosKumpla / ponownym zalogowaniu się.

  3. Dodatkowe informacje:
  Był już pomysł na filtrowanie przedmiotów zbieranych przez NosKumpla, jednak lista wszystkich przedmiotów jest chyba nierealna do wykonania i mało przyjazna do wyszukiwania.
 • W wersji mniej zaawansowanej (i jeśli by ta nie wypaliła to mam nadzieję, że moja wypali) ustawienie mu z jakiej kategorii ekwipunku ma zbierać drop (złoto/eq/główny/różne). Choć liczę, że opcja Cousa by przeszła

  EDIT: wpisałem 2 razy sekcję eq i nikt nic nie mówi :S

  Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

  The post was edited 1 time, last by TenOdGłośników ().

 • To przeciez Ci Cous wyjasnil, ze bot moze sobie wpisac id itemow, ktore jego postac ma podnosic, a ktorych nie, wiec im to nic w zyciu nie zmieni. Poza tym takie boty rzadko chodza z petami.

  A co do pomyslu to jak najbardziej na tak. W koncu nie trzeba bedzie dodawac nupka do pt by pet syfu nie zbieral.

  Av i sygna by Kanashimi* <3

  W grze od lutego 2009 roku do lutego 2017 roku.
 • Jestem na tak, lecz myślę że lepszym rozwiązaniem było by żeby zwierzak na stałe nauczył się zbierać tylko max 5 przedmiotów które od razu po zebraniu lądują w naszym EQ. Jeśli chcielibyśmy zmienić podnoszenie na inny przedmiot wystarczyło by klikając na peta dodać opcje "podnoszenie" (obecnie jest: towarzysz, zostań i odeślij), klikając na tą opcję otwierało by się okienko z 5 miejscami jakie przedmioty pet nam może zebrać i w tym okienku można by było dany przedmiot usunąć z listy, aby dodać nowy przedmiot do podnoszenia przez peta.
 • Ograniczanie tego, co pet ma zbierać a co nie ma zbierać do tylko 5 miejsc wydaje mi się średnim pomysłem. Łatwa sytuacja z expienia na wulkanie. Złamany diament, nienaruszony diament, rękawica magmarosa, złoto i zostaje nam jedno wolne miejsce. Ja osobiście zbieram również mięso zwykłe i jagnięce, ziarna mocy i kilka innych śmieci. Już mam limit :X

  Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
 • Mi zdecydowanie przeszkadzałoby, że zbiera wszystkie zbędne mi przedmioty (warzywka, zboże i masa innych...) z zakładki 'Różne'.

  Choć nie ukrywam, dodatkowo opcja zbierania wszystkiego z zakładek mogłyby być na rękę (ale dla mnie tylko zakładka 'Załóż').