Bon do drugiej broni woja tj kuszy

  • GRA

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Bon do drugiej broni woja tj kuszy

   1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?):
   Zamiana defa w kuszach woja na bona tak jak u maga,łucznika.

   2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:
   Moim skromnym zdaniem ta zmiana jest bardzo potrzebna, ponieważ w pvp ten def z kuszy nic nie daje, gdy łucznik przebija to bez trudu.
   Idąc dalej skoro 2 klasy podstawowe oraz jak mniemam nowa klasa jeżeli dostanie 2 bron też będzie mieć tam bon, dlatego nasuwa się pytanie czy jest to sprawiedliwe, że tylko woj jest pokrzywdzony.

   3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane):

   4. Dodatkowe informacje:
  • Podłączając sie do tematu sprawiedliwości to samo bym powiedział o ogólnej odporności w zbrojach - każdy ma poza łucznikiem.

   Co do samego pomysłu jestem za, pod warunkiem, że def dalej bedzie ale np. zostanie przeniesiony do zbroi, a do broni dać bon odrobine niższy niż mają łuk i mag. Żeby był lekki buff dmg w całej klasie, ale bez przesady.
  • Czasami mam wrazenie ze sytuacje wojownikow moga poprawic albo perm bany lucznikow i magow albo dodanie wojownikowi stalego dlugodystansowego ataku :D :D :D . Z reszta jak usuna defy i dodadza bony to lucznicy beda na glacy na wojownikach w full resie przekrecac liczniki ze spacji ( obecnie to tak z 45k sie dostaje wiec jeszcze ciut brak)
  • Każdy zna sytuacje wojownika ślepy, brak bona w kuszy dodatkowo każda jego karta posiada sporo wad z zwiastunem na czele (Jedynie BM wybija sie z tłumu i warek na łuka/woja bo na maga niema co go brać nawet). Dodanie bona podobnego do balisty byłby spoko boostem w tedy pozostała by celność i pokaz slajdów na blade, cd na gladzie, moblinosc crussa i brak stunów, zwiastuna zreworkowac i lekko zbuffować bera w postaci że odejmuje 100 deffa nie 200 (do reszty kart dodać tylko celność)
  • W najmniejszym stopniu nie wierze by jakakolwiek zmiana statystyk moglaby dotyczyc eq 90-25aw. Mysle ze rework bedzie taki iz dodadza EQ na 70AW ktore tym razem moze okaze sie mniej op oraz sprawiedliwe dla kzdej klasy niz to na 45. Ale to tylko moze :D
  • Ronex jeżeli uważasz baliste za kusze z którą się da grać na wojowniku to nasza dyskusja powinna się zakończyć od razu. Hiadi- dobry warek, dobre eq, wykorzystuje 50% swoich możliwości Glaciox- brak miecza, karty wiele do życzenia pozostawiają, ale może zapomniałem jeszcze o jakimś wojowniku który ma warka, mnicha, crussa i blade 100pp i eq na aw, a nie jakąś śmieszną baliste to mnie oświeć. Panowie których wspomniałem wyżej to jedyni wojownicy którzy mają cokolwiek na tym serverze, a sporo im jeszcze brakuje, żeby rywalizować z innymi graczami.
  • Gdzie ja niby pisałem że Balista>wszystko, napisałem tylko że fajnie jakby dodali podobnego bona badz lekko słabego do kusz 25aw+. Ja jestem tylko głupim randomowym wojownikiem co sobie pyka w nostejla i napisał co sądzi o aktualnym wojowniku czyli że prócz 2 kart (BM i WAR na łuk/woj) nic niema dobrego przez celność i pare mniejszych wad kart. (Blade animacje niektorych skilli to tragedia, Cruss przez brak stuna więc jesli sie niema w broni to masz tylko lasta, Ber przez papierowość zmienić z 200 na 100 zabieraniego defa, glad przez CD przez co ma duży problem na zwiadów,rangów i inne szybkie sp, Zwiast to wgl nie wiem kto wpadl na pomysl żeby 50% miał szansy na wbicie tego buffa, -1 speed zmienilbym bo co to jest -1 speed XD, Odszczep stoi w dobry miejscu mu brakuje celnosci) Dobra bo wyszedłem troche za temat zakonczyłem swoja wypowiedz w tym temacie.
  • Nostale to teraz dobra gierka gdzie łucznik ma 50k hp i kręci liczniki na woju z 60k hp, o walkach mag woj to już nawet szkoda gadać bo to czysta parodia, polecam spróbować sobie taką walkę dg na bma nie dość że każdy skill misuje to jeszcze nawet się tego maga nie da dogonić xDDD
   1. fus ja fus ja fus ja /3zl
   2. Mało kto wie że w 200x roku w chipsach lays główna nagrodą była posada CMa w gameforge, ciekawe kto był tym szczęśliwcem...