Nagrody (Minigry)

• GRA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nagrody (Minigry)

1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?):

Nagrody w Minigrach (np. Strzelnica)

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:

Dla bardzo mocnych graczy w swoich minigrach, którzy potrafią zdobywać duże wyniki, (np. ja potrafię czasami nawet 75k, choć do nagrody 5 poziomu wystarczy 25k) pozwolić na odbieranie wielu nagród 5 poziomu jednocześnie za grę. Ilość rosłaby proporcjonalnie, a maksymalnie za jedną grę można by było dostać jednocześnie do 4/5 nagród na raz (aby nie było jednak zbyt łatwo zdobywać nagrody niższych poziomów bądź zastosować ten przywilej tylko dla nagród 5 poziomu).

PRZYKŁAD:
      Mój wynik to 50k, do nagrody 5 poziomu wystarczy 25k, więc mogę wziąć 2 nagrody 5 poziomu na raz (zużywając przy tym oczywiście 200 punktów).
      75k wyniku = 3 nagrody 5 poziomu do odebrania (zużywam 300 punktów)
      i tak dalej...

(w przykładzie posłużyłem się strzelnicą).

Ogółem, przyspieszyło by to całą minigrę i sprawiłoby, że jednak skill w danej minigrze miałby znaczenie!

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane): Untitled.jpg

4. Dodatkowe informacje: Tak jak na obrazku powyżej, po prostu piękny wynik, lecz smutno mi się po prostu robi, że mogę za to wziąć tylko jedną nagrodę piątego poziomu... :szlocha: