Aktualny czas w grze

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Aktualny czas w grze

1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Dodanie zegara w grze.

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Pobieranie aktualnego czasu z naszego komputera, a następnie wyświetlanie go w grze np. obok mini-mapy.

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane): - oczywiście, można w ostateczności zwiększyć/zmniejszyć okienko z zegarem.

4. Dodatkowe informacje: Aktualnie, gdy np. jesteśmy na LoD/Glacernonie, to możemy dowiedzieć się, kiedy pojawi się DH/rozpocznie się rajd Caligora.

W "większych" grach taki zegar jest dostępny, więc czemu nie spróbować dodać coś takiego do NosTale. :Hmmmm:

//Zaktualizowany zegar z kanałem i serwerem:

The post was edited 1 time, last by Quarry ().

• Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami, kanał + godzina (ew. data, dla największych nolifeów :v) byłyby fajnym dodatkim

TeX Source Code

1. \int Aspiri \cdot dn =

Dość przykre - forum obsługuje kod źródłowy, w tym kod TeX, ale nie renderowanie kodu TeX (albo nie mogę tego znaleźć :Hmmmm: ). Jak mam pisać w takim razie matematyczne żarciki? :C
  • Pomysł mi się bardzo podoba jak i jego cel. Przynajmniej też unikniemy po wprowadzeniu zbędnego alt-taba, który podczas np: LoD czy Caligorze uprzykszy nam życie, i pozwoli na szybki zgon c(:
    Galeria: tu!
    Opowiadanie "The Lady of Volcano": tu!
    Autorska Seria: Wkrótce na Wattpadzie.
  • Dodanie czasu realnego w grze jest bardzo dobrym pomysłem.

Obok tego zegara mogłaby być zakładka z informacjami:
    -ile jesteśmy w grze
    -na jakim kanale się aktualnie znajdujemy
    -coś rodzaju przypominajki (?) a w niej różne informacje - za ile bb/caligor etc.
    :Hmmmm: :Hmmmm: :Hmmmm:
  • Buuna wrote:

-ile jesteśmy w grze - W jakim celu? Przecież chyba wiesz, o której dołączyłeś do gry.
    -na jakim kanale się aktualnie znajdujemy - To już dodałem.
    -coś rodzaju przypominajki (?) a w niej różne informacje - za ile bb/caligor etc. - Masz przecież komunikat o Błyskawicznej Bitwie. Caligora masz zawsze w weekendy o 17 i 20.
  • Quarry wrote:

Buuna wrote:

-ile jesteśmy w grze - W jakim celu? Przecież chyba wiesz, o której dołączyłeś do gry.
    -coś rodzaju przypominajki (?) a w niej różne informacje - za ile bb/caligor etc. - Masz przecież komunikat o Błyskawicznej Bitwie. Caligora masz zawsze w weekendy o 17 i 20.

Chciałam to tylko ładnie podsumować :hehe:
    Akurat ja mogę wiedzieć kiedy weszłam do gry, ale ta opcja wydaje mi się mimo wszystko dobra - chociażby w systemie z pochwałami, ale i dla ogólnej wygody, o którą mi właśnie chodzi. Nie zapominajmy też, że ta opcja jest na nt uruchamianym przez steam. To czemu jej tu nie mogłoby być? :Hmmmm:

Komunikat o bb jest 5 minut przed nim, a miałam na myśli coś rodzaju.. Rozpiski, mogłam źle ubrać w słowa swoją myśl :Długi podbródek:
  • Buuna wrote:

Quarry wrote:

Buuna wrote:

Chciałam to tylko ładnie podsumować :hehe: Akurat ja mogę wiedzieć kiedy weszłam do gry, ale ta opcja wydaje mi się mimo wszystko dobra - chociażby w systemie z pochwałami, ale i dla ogólnej wygody, o którą mi właśnie chodzi. Nie zapominajmy też, że ta opcja jest na nt uruchamianym przez steam. To czemu jej tu nie mogłoby być? :Hmmmm:

Komunikat o bb jest 5 minut przed nim, a miałam na myśli coś rodzaju.. Rozpiski, mogłam źle ubrać w słowa swoją myśl :Długi podbródek:
    Przepraszam, uznałem to za krytykę. Mój błąd.

Ogólnie jeszcze myślałem, czy nie dodać ukrycia zegara w Ustawieniach gry.
  • Quarry wrote:

Buuna wrote:

Quarry wrote:

Buuna wrote:

Chciałam to tylko ładnie podsumować :hehe: Akurat ja mogę wiedzieć kiedy weszłam do gry, ale ta opcja wydaje mi się mimo wszystko dobra - chociażby w systemie z pochwałami, ale i dla ogólnej wygody, o którą mi właśnie chodzi. Nie zapominajmy też, że ta opcja jest na nt uruchamianym przez steam. To czemu jej tu nie mogłoby być? :Hmmmm:
    Przepraszam, uznałem to za krytykę. Mój błąd.
    Ogólnie jeszcze myślałem, czy nie dodać ukrycia zegara w Ustawieniach gry.
    W porządku, a możliwość ukrycia zegara byłaby również super pomysłem. :chce: