Pinned [Feedback] Nowa klasa postaci - "Mistrz Sztuk Walki"

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• friends111 wrote:

Wuwek wrote:

-MUSZCZU- wrote:

Jeśli chodzi o bug z siadaniem to nie tylko nowa klasa ma z tym problem. Ja na łuczniku 21 poziom mam ten sam problem, siadam, a postać po chwili sama wstaje. Wydaje mi się, że ten błąd powstał właśnie po dodaniu nowej klasy, ale nie dotyczy tylko jej.
    To raczej jest spowodowane zaznaczona opcja "Wstan natychmiast" u nowych postaci. Wystarczy ja odznaczyc i po problemie.
    Nie wiem czy wszystkie błędy, ale jeden z nich jest spowodowy tym, że last zabija za późno moby w NosVille, które respią się zanim do klienta dojdzie informacja, że umarły. Przez to (tylko po stronie klienta) nie widać, że kurczaki się zrespiły i one cię biją. Jak znów dostaniecie tego buga, że nie możecie usiąść, przyglądajcie się swojemu HP. To samo dzieje się na groszkach, coś jest zbugowane i groszki nie wypadają ze strączków, ale tylko po stronie klienta. One wg serwera tam są i cię biją cały czas. Ale u klienta nic nie widać. Chociaż wydaje mi się, że to może być błąd nie tylko po stronie klienta, ale także serwera. No i ogólnie proponuję zmienić całkowicie ten last Smoczej Pięści.
    Co do zmiany się nie wypowiem - dla mnie całkiem spk, ale co do reszty - raczej się zgadza. Wystarczy poprosić kogoś/wejść na inne konto w jakikolwiek sposób i ładnie to widać - tutaj najpierw użyłem tego lasta, a potem dopiero zalogowałem drugą postać:

Screen z MSW: MSW (scr.hu)
    Screen z innego chara: Inna postać (scr.hu)

Jeżeli użyje się lasta, kiedy inna postać jest zalogowana, to ta druga postać też nie widzi tych mobów.
    Wszystkie niewidzialne moby mają 1 hp.
    Gdy inna postać próbuje bić te moby, to MSW (podejrzewam, że inni, którzy nie widzą tych mobów też, ale nie mam jak sprawdzić) nie widzą animacji ich bicia.

Jeżeli ktoś nie może sobie zobaczyć w ten sposób - niech spojrzy na hp, które będzie spadało o te 2-3 w ticku (obrażenia mobów w nv).

TeX Source Code

1. \int Aspiri \cdot dn =

Dość przykre - forum obsługuje kod źródłowy, w tym kod TeX, ale nie renderowanie kodu TeX (albo nie mogę tego znaleźć :Hmmmm: ). Jak mam pisać w takim razie matematyczne żarciki? :C
  • Po pewnym czasie spędzonym z nową kartą stwierdzam, że zmiana trybów księżyc/kwiat powinna mieć mniejszy cooldown. 3 minuty to zdecydowanie za długo, tym bardziej jak reszta skilli ma takie ogromne czasy odnowienia. Proponuję zmniejszyć do przynajmniej 120, a nawet 60s.
    @EDIT: Zauważyłem także, że Oświecenie coś nie zawsze aktywuje bonusowe efekty skillów.
    @EDIT2: Może to jest wina tego, że nie mam 20j?
    @EDIT3: Rzeczywiście, "możliwość ataku" =/= "oświecenie"

The post was edited 5 times, last by friends111 ().

• @up Musisz mieć chyba 20j.

Co do CD zmiany skili, zgadzam się powinno trwać to max minutę bo 3 min to zdecydowanie za długie.

Poprawa procentów w opisach, tj. zwiększenie obron o 20% a w buffie widnieje "Obrona zwiększona o 20".

Na ten moment to chyba wszystko, trzeba tym trochę pograć. ;)
  • Podpisuję się pod postami wyżej, buffy do zmiany trybów ładują się za długo, skille też.
    @edit 1: Moim zdaniem Pełen Rozkwit powinien być obszarowy i mieć z jakieś 4-5 komorek wokół.

The post was edited 1 time, last by Lucek ().

• 1. Mniejszy cd Zaćmienia Księżyca (myślę że do 90/75s)
    2. Mniejsze cd zmiany trybów (30 sekund + skrócenie buffa lub 60 sekund (+ skrócenie buffa z kwiatów) )
    3. Zmniejszyć cd skilli w tym kwiatowym trybie (chyba wszystkich jak tak patrzę, na moje oko: skok na 45s, pułapka 75s, nasiona 90s, rozkwit 150s)
    4. Pełen rozkwit powinien definitywnie być AoE (na moje 5 komórek wokół powinno być okej)

TeX Source Code

1. \int Aspiri \cdot dn =

Dość przykre - forum obsługuje kod źródłowy, w tym kod TeX, ale nie renderowanie kodu TeX (albo nie mogę tego znaleźć :Hmmmm: ). Jak mam pisać w takim razie matematyczne żarciki? :C
  • Kwiaty lotosu powinny mieć zwiększone obrażenia, mniej więcej takie same, jak miny desa, albo i większe.
    EDIT 1: @Alarius Proponuję także skrócić animację w buffie Absorpcja Światła Księżyca, niby czas działania to 0,4s jednak trwa o wiele dłużej.
    EDIT 2: Pułapka Lotosu - zwiększyć zasięg AoE z 2 do 3. Pozwólmy tej karcie mieć AoE, by była też dobra do expa. Na wulkanie zwłaszcza. Zaćmienie Księżyca - dodać zasięg AoE 2 komórek. Dziki Taniec Sierpowatego Księżyca - dodać zwiększenie szansy na krytyczne uderzenie o 10%.

The post was edited 2 times, last by Lucek ().

• Tym razem chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie macie opinie na temat Mistrza Sztuk Walki na obecnym etapie rozgrywki. Co lubicie w tej klasie, jaki potencjał w niej widzicie, jakie problemy z nią związane należałoby skorygować?

Mile widziane są opinie o wszystkim, co tyczy się nowej klasy, a jest nie do końca zbalansowane, czyli m.in. karty specjalisty i przedmioty, ale także statystyki.

Z góry dzięki!
  • Ogólna klasa
    Zwiększenie celności zmniejszając przy okazji krytyczne obrażenia

Smocza pięść
    Zmienić buff energia haetae na indywidualny

Mistyczny artysta
    Zmniejszyć czasy odnowienia umiejętności
  • Ogólnie klasa na samym początku ma bardzo ciężko, bo jej podstawowy ekwipunek jest na poziomie 50lvla a questy do sp wymagają z deka więcej. Zrozumiałe, w końcu musisz mieć inną postać więc ekwipunek też idzie kupić.
    Ale! Trochę nie do końca. Przy poziomie bohatera jego ekwipunek nie istnieje. By zrobić medale potrzebujemy boxy z glacy (ujdzie) lub crafting (co już stwarza spore problemy). Ale medale to nic, by zrobić piąstkę na 25 potrzebujemy wydropić jedną z Grenigasa, co jest obecnie rzadkością i piąstek na 25aw widziałem w sumie 4 na całym serwerze. Zbroi na 28 widziałem dosłownie jedną. Opcja broni na 45 jest ok, z czego na 48 już mniej przez brak antykryta.

Klasa ta ma problem z celnością, bo ma jej mniej od wojownika, który z łucznikiem sobie nie radził przy trafianiu. A jeszcze weźmy takiego złożonego pod unik, z kertosami, niebiańskimi. Natomiast sam feeling jest ok.

Resztę napiszę potem edytując posta, nie mam teraz za dużo czasu.

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie