Przyklejony [Feedback] Nowa klasa postaci - "Mistrz Sztuk Walki"

• GRA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

friends111 napisał(a):

Wuwek napisał(a):

-MUSZCZU- napisał(a):

Jeśli chodzi o bug z siadaniem to nie tylko nowa klasa ma z tym problem. Ja na łuczniku 21 poziom mam ten sam problem, siadam, a postać po chwili sama wstaje. Wydaje mi się, że ten błąd powstał właśnie po dodaniu nowej klasy, ale nie dotyczy tylko jej.
      To raczej jest spowodowane zaznaczona opcja "Wstan natychmiast" u nowych postaci. Wystarczy ja odznaczyc i po problemie.
      Nie wiem czy wszystkie błędy, ale jeden z nich jest spowodowy tym, że last zabija za późno moby w NosVille, które respią się zanim do klienta dojdzie informacja, że umarły. Przez to (tylko po stronie klienta) nie widać, że kurczaki się zrespiły i one cię biją. Jak znów dostaniecie tego buga, że nie możecie usiąść, przyglądajcie się swojemu HP. To samo dzieje się na groszkach, coś jest zbugowane i groszki nie wypadają ze strączków, ale tylko po stronie klienta. One wg serwera tam są i cię biją cały czas. Ale u klienta nic nie widać. Chociaż wydaje mi się, że to może być błąd nie tylko po stronie klienta, ale także serwera. No i ogólnie proponuję zmienić całkowicie ten last Smoczej Pięści.
      Co do zmiany się nie wypowiem - dla mnie całkiem spk, ale co do reszty - raczej się zgadza. Wystarczy poprosić kogoś/wejść na inne konto w jakikolwiek sposób i ładnie to widać - tutaj najpierw użyłem tego lasta, a potem dopiero zalogowałem drugą postać:

Screen z MSW: MSW (scr.hu)
      Screen z innego chara: Inna postać (scr.hu)

Jeżeli użyje się lasta, kiedy inna postać jest zalogowana, to ta druga postać też nie widzi tych mobów.
      Wszystkie niewidzialne moby mają 1 hp.
      Gdy inna postać próbuje bić te moby, to MSW (podejrzewam, że inni, którzy nie widzą tych mobów też, ale nie mam jak sprawdzić) nie widzą animacji ich bicia.

Jeżeli ktoś nie może sobie zobaczyć w ten sposób - niech spojrzy na hp, które będzie spadało o te 2-3 w ticku (obrażenia mobów w nv).

Kod źródłowy TeX

1. \int Aspiri \cdot dn =

Dość przykre - forum obsługuje kod źródłowy, w tym kod TeX, ale nie renderowanie kodu TeX (albo nie mogę tego znaleźć :Hmmmm: ). Jak mam pisać w takim razie matematyczne żarciki? :C