Przyklejony [Feedback-Forwarded] Nowa klasa postaci - "Mistrz Sztuk Walki"

• GRA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Prosze, Teamie, odpowiedzcie mi. Czemu dodaliscie postac, ktora ma 1 sp na 4 zywioly (postac jest zupelnie nieuzyteczna), bez drugiej broni. Rozumiem, ze bedzie za niedlugo, ale w takim razie mogliscie dodac ta postac za niedlugo jak juz bedzie skonczona.
    Najbardziej boli to sp, ktore nie da sie zrobic samemu, bo bicie straznikow jest absurdalne :).
    Czekam na odpowiedz czy dlugo bedziemy musieli czekac na pozostale 3 zywioly.
  • Dbrowolsky napisał(a):

Prosze, Teamie, odpowiedzcie mi. Czemu dodaliscie postac, ktora ma 1 sp na 4 zywioly (postac jest zupelnie nieuzyteczna), bez drugiej broni. Rozumiem, ze bedzie za niedlugo, ale w takim razie mogliscie dodac ta postac za niedlugo jak juz bedzie skonczona.
    Najbardziej boli to sp, ktore nie da sie zrobic samemu, bo bicie straznikow jest absurdalne :).
    Czekam na odpowiedz czy dlugo bedziemy musieli czekac na pozostale 3 zywioly.
    Zamiarem dewelopera było, by stwory te były silne, gdyż Entwell stawia na integrację - w ich zamyśle to właśnie inne postaci mają nam pomóc w osiągnięciu celu. Analizujemy na bieżąco sytuację i za kilka dni wyślemy do nich informację zwrotną w tej kwestii (sami uważamy, że potwory są za silne). Jeśli chodzi o pozostałą część wypowiedzi: prace nad nową klasą postaci wciąż są w toku. Będzie ona rozwijana, a jeśli chodzi o czas oczekiwania na inne nowinki - jest on nieznany. Obawiam się, że samo dopięcie postaci na ostatni guzik (w tym: wszystkie prawdopodobne do pojawienia się w przyszłości karty specjalisty, bronie drugorzędne, sama dalsza część fabuły, prawdopodobne nowe mapy, jak i obiekty, a także wiele, wiele innych...) potrwałoby grubo parę miesięcy. Aktualnie klasa postaci została zaprojektowana w taki sposób, by można było ją wstępnie wydać w grze jako taki pierwszy kąsek ;)
  • Skill Smoczej Pieści "Chwyt" jest trochę... dziwny.
    Ma on obszar 2 kratek i z tych dwóch ściąga moby do... 2 kratek. Przez to tak naprawdę tylko przesuwa niektóre moby, nie zmieniając ich średniej odległości. Proponuję zwiększyć obszar działania na 3-4 kratki, albo zmniejszyć obszar ściągania do 1 kratki. Inną opcją jest też zwiększenie zasięgu skilla z 3 na więcej komórek, ale to nie pasuje do "charakteru" skilla, więc wg mnie najlepszym rozwiązaniem byłaby zmiana z 2 na 1 komórkę ściągania.
    To tak jakby warek ściągał moby z obszaru 8 komórek do 8 komórek, zamiast do 1.
    _༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷_༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷
  • Dbrowolsky napisał(a):

Prosze, Teamie, odpowiedzcie mi. Czemu dodaliscie postac, ktora ma 1 sp na 4 zywioly (postac jest zupelnie nieuzyteczna), bez drugiej broni. Rozumiem, ze bedzie za niedlugo, ale w takim razie mogliscie dodac ta postac za niedlugo jak juz bedzie skonczona.
    W takim wypadku oczekiwanie na patch znacząco by się wydłużyło. Tak jak Alarius wspomniał, prace nad klasą wciąż trwają - pojawi się druga broń i pozostałe SP.
    Jednak producent zadecydował tak a nie inaczej i wypuścił klasę w takiej formie. Jeśli dobrze zrozumiałem, to z wersjami gry jesteśmy nawet na bieżąco z HK i KR. Niestety nie wiemy kiedy kolejny patch będzie gotowy.
  • Dokladnie tracimy mozliwosc dostania pp do karty w zamian za rekawice ktora 2 dnia po aktualizacji byla warta 21k na nos bazarze :) Generalnie nie popisaliscie sie. Po dodaniu 2 broni bedzie trzeba reworkowac postac bo dobrze wyposazona bedzie silniejsza od maga woja i lucznika na danym poziomie. Zbroje na niski lvl z 70% obnizeniem obrazen to juz w ogole jest zart
  • NosFan napisał(a):

Dokladnie tracimy mozliwosc dostania pp do karty w zamian za rekawice
    Bzdura, każdy przedmiot ma określony % dropu w grze, a nigdzie nie jest powiedziane, że droprate EQ został wstawiony kosztem zmniejszenia go na PP, bardziej bym wręcz obstawiał, że innych przedmiotów - bo co wcześniej miało największy %? Skóra, krew i serce (w przypadku draco np.).
    Prędzej czy później to zredukują, albo niech dropi tak samo, przynajmniej za to możesz dostać jakiś grosz od npc.
    Ja jak dostawałem PP z jednego na 20 boxów, to się cieszyłem, teraz nie widzę różnicy w tej kwesti.
  • Rainu napisał(a):

NosFan napisał(a):

Dokladnie tracimy mozliwosc dostania pp do karty w zamian za rekawice
    Bzdura, każdy przedmiot ma określony % dropu w grze, a nigdzie nie jest powiedziane, że droprate EQ został wstawiony kosztem zmniejszenia go na PP, bardziej bym wręcz obstawiał, że innych przedmiotów - bo co wcześniej miało największy %? Skóra, krew i serce (w przypadku draco np.).Prędzej czy później to zredukują, albo niech dropi tak samo, przynajmniej za to możesz dostać jakiś grosz od npc.
    Ja jak dostawałem PP z jednego na 20 boxów, to się cieszyłem, teraz nie widzę różnicy w tej kwesti.
    Wiesz niekoniecznie, droprate równie mógł zostać zmieniony wszystkich itemków dodając EQ czyli teoretycznie drop PP minimalnie również mógł ulec zmianie :P
  • -MUSZCZU- napisał(a):

Jeśli chodzi o bug z siadaniem to nie tylko nowa klasa ma z tym problem. Ja na łuczniku 21 poziom mam ten sam problem, siadam, a postać po chwili sama wstaje. Wydaje mi się, że ten błąd powstał właśnie po dodaniu nowej klasy, ale nie dotyczy tylko jej.
    To raczej jest spowodowane zaznaczona opcja "Wstan natychmiast" u nowych postaci. Wystarczy ja odznaczyc i po problemie.

Av i sygna by Kanashimi* <3

W grze od lutego 2009 roku do lutego 2017 roku.
  • Wuwek napisał(a):

-MUSZCZU- napisał(a):

Jeśli chodzi o bug z siadaniem to nie tylko nowa klasa ma z tym problem. Ja na łuczniku 21 poziom mam ten sam problem, siadam, a postać po chwili sama wstaje. Wydaje mi się, że ten błąd powstał właśnie po dodaniu nowej klasy, ale nie dotyczy tylko jej.
    To raczej jest spowodowane zaznaczona opcja "Wstan natychmiast" u nowych postaci. Wystarczy ja odznaczyc i po problemie.
    Nie wiem czy wszystkie błędy, ale jeden z nich jest spowodowy tym, że last zabija za późno moby w NosVille, które respią się zanim do klienta dojdzie informacja, że umarły. Przez to (tylko po stronie klienta) nie widać, że kurczaki się zrespiły i one cię biją. Jak znów dostaniecie tego buga, że nie możecie usiąść, przyglądajcie się swojemu HP. To samo dzieje się na groszkach, coś jest zbugowane i groszki nie wypadają ze strączków, ale tylko po stronie klienta. One wg serwera tam są i cię biją cały czas. Ale u klienta nic nie widać. Chociaż wydaje mi się, że to może być błąd nie tylko po stronie klienta, ale także serwera. No i ogólnie proponuję zmienić całkowicie ten last Smoczej Pięści.
    _༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷_༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷