Przerwa techniczna - 08.08.18: Nowa klasa postaci!

  • PRZERWA TECHNICZNA

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Przerwa techniczna - 08.08.18: Nowa klasa postaci!

   PRZERWA TECHNICZNA
   08.08.18, 9:00
   do ok. 12:00
   Sierpniowa paczka językowa #1 (a w niej aż 2573 zmiany!). Więcej informacji już jutro w temacie: Nowości w tłumaczeniu gry.
   Do NosTale zawita nowa klasa postaci: umiejętny, hardy i nieustraszony na polu bitwy "Mistrz Sztuk Walki"! Więcej informacji znaleźć można poniżej i jutro na stronie głównej gry
   W naszej społeczności rozpocznie się event "Niech żyją sztuki walki!". Więcej informacji znaleźć można pod TYM linkiem.
   NosKumpel/Partner będzie mógł zdobyć taki sam poziom, jaki posiada postać. Oznacza to, że gracz na poziomie 99 również może wyszkolić swojego podopiecznego do poziomu 99.
   Z racji wydania nowej klasy postaci NosMarket zostanie poddany małej renowacji: kilka kostiumów, których nowa klasa postaci nie będzie mogła używać, zostanie usuniętych, ponadto zostanie też dodany pakiet dla nowych mistrzów sztuk walki.

   Uwaga!
   Z uwagi na dużą wagę jutrzejszej paczki aktualizacyjnej zalecamy rozpocząć aktualizację (uruchomić klienta gry) dopiero po zakończeniu przerwy technicznej (zostanie to ogłoszone w tym temacie), by uniknąć późniejszych możliwych problemów.
  • Nowa klasa postaci: "Mistrz Sztuk Walki"

   Nowa klasa postaci: "Mistrz Sztuk Walki"

   W jaki sposób będzie można rozpocząć grę nową klasą postaci?
   • Aby stanąć twarzą w twarz i zmierzyć się z najpotężniejszymi potworami świata NosTale w walce na pięści i nogi, należy posiadać na koncie postać z minimalnym poziomem równym 80.
   • Na jeden serwer i konto będzie mogła zostać utworzona tylko jedna postać "Mistrza Sztuk Walki".
   • Jeśli postać "Mistrza Sztuk Walki" zostanie usunięta, nową będzie można utworzyć dopiero po upływie 30 następnych dni.
   Umiejętności i poziomy "Mistrza Sztuk Walki"
   • Nowa postać "Mistrza Sztuk Walki" rozpoczyna grę od razu z poziomem postaci równym 81 i poziomem profesji równym 1.
   • Wszystkie podstawowe umiejętności "Mistrza Sztuk Walki" będą od razu dostępne do użycia.
   • Umiejętności dodatkowe będzie można pozyskać wraz z wyższymi poziomami profesji.
   Początkowe warunki
   • "Mistrz Sztuk Walki" rozpoczyna bezpośrednio rozgrywkę od misji Aktu 4.
   • Po pierwszym zalogowaniu się do gry nową klasą postaci w ekwipunku znajdować się będzie pakiet startowy, który zawierać będzie niezdatne do handlu wyposażenie i inne przydatne przedmioty.
   • Po pierwszym zalogowaniu się do gry nową klasą postaci aktywowana zostanie specjalna misja na kartę specjalisty przeznaczoną dla nowej klasy postaci. Różni się ona od dotychczasowych misji na kartę specjalisty innych klas.
   • Na chwilę obecną "Mistrz Sztuk Walki" posiada wyłącznie broń główną. Wedle zapewnień dewelopera broń drugorzędna zostanie dodana nieco później.
   Doświadczenie dla wszystkich klas
   • Wraz z wprowadzeniem nowej klasy postaci wszystkie inne postaci do poziomu 80 będą otrzymywać dodatkowo +100% punktów doświadczenia (nie dotyczy punktów doświadczeń otrzymywanych jako nagrody za ukończenie misji). Bonus ten zostanie dezaktywowany, kiedy dane postaci osiągną poziom 81.
   • W wioskach/miastach pojawią się specjalni NPCowie, którzy dokładnie wytłumaczą działanie owego bonusu.
   Kostiumy
   • Na chwilę obecną "Mistrz Sztuk Walki" nie będzie mógł zakładać starych kostiumów, tylko niektóre kapelusze. W przyszłości jednak dla tej klasy postaci zostanie wydanych wiele designów.
  • Przerwa techniczna została zakończona!

   Mamy nadzieję, że nowa klasa przypadnie Wam do gustu! Parę dodatkowych zmian:

   - w następujących rajdach do skrzyń dodany został ekwipunek nowej klasy: Demoniczny Pies Kertos, Ibrahim, Król Ognia Valakus, Bóg Ognia Grenigas, Lord Draco, Glacerus Lodowaty, Nieukończona Fernon, Yertirand.

   - został zmieniony zakres poziomowy czasoprzestrzeni na pieczęci rajdów: 30-45, 40-55, 50-65, 60-75, 70-85.

   Zachęcamy do wyrażenia swej opinii nt. nowej klasy postaci: [Feedback] Nowa klasa postaci: "Mistrz Sztuk Walki"

   Jak też wspomniano, podczas przerwy technicznej skorygowano też tłumaczenie gry: Nowości w tłumaczeniu gry.
  • Dodatkowa informacja:

   Podczas przerwy technicznej poprawiony został błąd językowy związany z opisami w efektach, np. "1Poziom Dobrze Efekt magiczny". Teraz nowe teksty brzmią o wiele lepiej, np. "Pozytywny efekt magiczny (poziom 1)".

   Poza w/w nieoczekiwanie została zaimplementowana do gry druga paczka językowa. Zatem zmian w tłumaczeniu w sumie jest nie 1023, a 2573. Zaktualizowany post: Nowości w tłumaczeniu gry.

   Kilka przydatnych wskazówek:
   • Tei Ken znajduje się na mapie "Arena Ogólna",
   • brakująca strzałka i okrąg wskazujące teren, na który musi udać się postać, by zakończyć misję, podczas przeszukiwania mapy "Biblioteka Cuarry" nie jest błędem, a celowym zamiarem dewelopera - po to, aby "odnaleźć właściwą książkę".