NosŁamigłówka #5 - 02.07.18

• NOSŁAMIGŁÓWKA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• NosŁamigłówka #5 - 02.07.18

NosŁamigłówka #5

Bohaterowie Elionu!

Każdy dzień na Wschodnim Wybrzeżu skąpany jest nieustannym zagrożeniem ze strony sił zła, dlatego też przygotowaliśmy dla Was małą łamigłówkę, by sprawdzić Waszą spostrzegawczość i bystrość.

Jak powszechnie wiadomo, Anni jest bardzo chciwą osobą. Jedyne, co najlepiej potrafi, to brać pieniądze. Nie ma co się więc dziwić, że ma już tak dużo długów. Za kilka dni mija termin spłaty długu Anni u Mimi. Anni jednak nie udało się zebrać jeszcze wymaganej ilości złota, więc napisała do Mimi specjalny list z przeprosinami.

List Anni do Mimi
      Droga Mimi,

Wstyd mi przyznać, ale w sumie zadłużyłam się u Ciebie, moja droga przyjaciółko, na 150000000 sztuk złota. Choć udało mi się już oddać Ci 20% całościowej kwoty, to nadal czuję się nie fair... Nie lubię się zadłużać, ale nieraz nie mam wyboru... Piszę do Ciebie ten list, by bardzo Ci podziękować za przedłużenie terminu spłaty i usunięcie z mojego długu 10000000 sztuk złota. Niejedna osoba podarowałaby mi tak dużą część długu. Wiedz, że wysłałam dziś pocztą 10% kwoty, która mi pozostała do spłaty. Mam nadzieję, że szybko dojdzie.

Trzymaj się, kochana,
      Anni

List Mimi do Anni
      Droga Anni,

Bardzo Ci dziękuję za te szczere słowa. Tak, pieniądze dotarły do mnie dziś z rana. Zamierzam przeznaczyć je na rozbudowę naszego NosObozu. Wierzę w Twoje ciepłe serce. 35% kwoty, która pozostała Ci do spłaty, daj Evie Energy. Meteorolodzy zwiastują tego roku srogą zimę, dlatego przydadzą się solidne zapasy. 250000 sztuk złota zostaw już sobie, a pozostałą część oddaj mi.

Buziaki,
      Mimi

A pytanie brzmi:
      Ile jeszcze złota musi oddać Anni dla Mimi?

Odpowiedź na pytanie należy przesłać w treści wiadomości na adres e-mail:

konkurs@nostale.pl

W temacie wiadomości proszę wpisać:

"NOSŁAMIGŁÓWKA"

W wiadomości proszę również podać:

- Nazwa postaci
      - Serwer

15 pierwszych osób, które jako pierwsze odpowiedzą poprawnie, otrzymają nagrodę!

Pod uwagę będzie brana pierwsza wysłana przez Was wiadomość!
      Pamiętajcie, że możecie wziąć udział tylko jedną postacią!

Powodzenia
    • Czas na ogłoszenie prawidłowej odpowiedzi i wyłonienie 15. najszybszych bystrzaków!

Prawidłowa odpowiedź to:
      64100000 sztuk złota.

A oto i zwycięzcy:
      1. Shadow (Gryf)
      2. Hikimaru (Gryf)
      3. Azalix (Avalon)
      4. SexyMage (Avalon)
      5. Crypta (Enigma)
      6. KakarottoSSG (Avalon)
      7. KamykHD (Finesia)
      8. Nefea (Gryf)
      9. Qlern (Gryf)