Egzamin Mimi Mentor

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Egzamin Mimi Mentor

Myślisz, że masz wystarczającą wiedzę na temat gry NosTale.pl?
      Weź udział w NosQuzie!
      Zapraszamy do zabawy.

1. W konkursie może wziąć udział każda osoba.
      2. Konkurs trwa od 5 lipca do 19 lipca.
      3. Osoba, która udzieli prawidłowej pełnej odpowiedzi jako pierwsza na pytanie, otrzymuje 3 punkty. Natomiast druga osoba otrzyma 2 punkty, a trzecia osoba tylko 1 punkt.
      4. Codziennie będzie pojawiało się jedno pytanie w godzinach 19:00 - 22:00.
      5. W jednym dniu pojawi się tylko jedno pytanie. Łącznie będzie 15 pytań.
      6. Pytania będą dotyczyły gry NosTale.
      7. Pytania będą publikowane w tym temacie.
      8. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mail: quiz@nostale.pl
        W tytule e-maila należy podań numer pytania np.: Pytanie 1
      9. W treści każdego e-maila oprócz odpowiedzi należy podać nick postaci i serwer.
        To właśnie nick postaci będzie widoczny w tabeli wyników więc należy używać jednego/tego samego nicku.
      10. Uwzględniana będzie tylko pierwsza odpowiedź (pierwszy e-mail).
      11. Na podstawie wszystkich pytań wyłonimy tylko 3 zwycięzców (1 miejsce, 2 miejsce oraz 3 miejsce).
      12. W przypadku remisu - decyzyjny będzie czas nadsyłania odpowiedzi na e-mail.

I miejsce:
      • Magiczny Kabriolet (limitowany)
      • Księżniczka Venus (limitowany)
      • 3x Magiczny dopalacz prędkości (3 dni)(limitowany)
      • 1x Medal NosHandlarza (30 dni)(limitowany)
      • 4x Błogosławieństwo Ancelloan (event)
      • - Ranga Specjalna na okres 1 miesiąca (na forum).
      II miejsce:
      • Mundur Policjanta (na stałe) (limitowany) oraz Czapka Policjanta (na stałe) (limitowany)
      • W zależności od klasy postaci, do wyboru (jeden): Skin Łuku Sportowego (na stałe) (limitowany), Skin Rakiety Tenisowej (na stałe) (limitowany), Skin Kija Bejsbolowego (na stałe) (limitowany)
      • 1x Magiczny dopalacz prędkości (1 dzień)(limitowany)
      • Plecak poszukiwacza przygód (30 dni) (limitowany)
      • 2x Medal NosHandlarza (7 dni)(limitowany)
      • 3x Błogosławieństwo Ancelloan (event)
      III miejsce:
      • Kostium Lisa Oto (na stałe) (limitowany) oraz Kapelusz Lisa Oto (na stałe) (limitowany)
      • Fryzura na Jeża (limitowany)
      • 1x Magiczny dopalacz prędkości (1 dzień)(limitowany)
      • 3x Medal NosHandlarza (1 dzień)(limitowany)
      • 2x Błogosławieństwo Ancelloan (event)

Wasz,
      Zespół NosTale.pl

Zasady Gry| Regulamin Forum
      Rekrutacja na Teamowca O T W A R T A - złóż podanie już dziś i pomóż w walce o przyjazne serwery

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Ingolf ().

• NickPyt. 1Pyt. 2Pyt. 3Pyt. 4Pyt. 5Pyt. 6Pyt. 7Pyt. 8Pyt. 9Pyt. 10Pyt. 11Pyt. 12Pyt. 13Pyt. 14Pyt. 15Suma punktów
      Esmya3 pkt.-2 pkt.2 pkt.------3 pkt.-
      KakarottoSSG2 pkt.2 pkt.----------
      Boof1 pkt.---3 pkt.--2 pkt.-1 pkt.2 pkt.-
      Sheilley-3 pkt.----1 pkt.-2 pkt.-1 pkt.-
      RangerO-1 pkt.----------
      Piotr200228--3 pkt.3 pkt.--2 pkt.--3 pkt.-3 pkt.
      Joray--1 pkt.1 pkt--------
      Łucj@----2 pkt.-------
      Bublepsy----1 pkt.-------
      CyanBetty------3 pkt.-3 pkt.--1 pkt.
      Veinamaion-------3 pkt.----
      Kurczaczek:D-------1 pkt.---2 pkt.
      Makez--------1 pkt.---
      Hytrusek---------2 pkt.--

Rekrutacja na Teamowca O T W A R T A - złóż podanie już dziś i pomóż w walce o przyjazne serwery

Post był edytowany 12 razy, ostatnio przez Ingolf ().

• Przypominam, że już dziś w godzinach 19:00 - 22:00 pojawi się pierwsze pytanie Mimi Mentor.

Przypominam! W tytule e-maila należy podać numer pytania np.: Pytanie 1
      W treści każdego e-maila oprócz odpowiedzi należy podać nick postaci i serwer.
      To właśnie nick postaci będzie widoczny w tabeli wyników więc należy używać jednego/tego samego nicku.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ingolf ().

• Pytanie 1
      Na poniższych ilustracjach przedstawione zostały bronie główne dla: maga, łucznika i wojownika.
      Proszę podać dokładne ich nazwy w odpowiedniej kolejności, zaczynając od broni na najmniejszy poziom/level, a skończywszy na broni na największy poziom.

• Poprawna kolejność: Różdżka Honoru, Skyabona, Łuk Oblężniczy, Różdżka Lorda Mukraju, Ostry Miecz Wielkiego Przywódcy, Skrzydła Azraela

Poprawnej odpowiedzi najszybciej udzielili:
      Esmya (Avalon) 3 pkt.
      KakarottoSSG (Avalon) 2 pkt.
      Boof (Enigma) 1 pkt.

• Prawidłowe odpowiedzi:
      A - Kamień Czasoprzestrzeni poziom 46
      B - Zachodnie Wyjście
      C - Eldin Alchemik
      D - Elias Sklep z bronią
      E - Hemil Melius Alchemik
      F - Amelia Glacia Lodziarnia

Poprawnych odpowiedzi udzielili:
      Piotr200228 (Enigma) 3 pkt.
      Esmya (Avalon) 2 pkt
      Joray (Gryf) 1 pkt.

• Pytanie 5
      Poniżej przedstawiono fragment z fabuły gry.
      Proszę podać o kogo chodzi w pustych lukach oznaczonych cyframi od 1 do 4.
      Odpowiedzi mogą być w mianowniku.

Według legendy, ______(1) była wrogiem Ereni i została skazana na śmierć. Lecz teraz dzięki pracy _______ (2), legendarnego maga, żyje nadal pod postacią cienia Zenas.
      Czy to niezadziwiające? [...] Razem z magiem _______ (3) zdaliśmy sobie sprawę, w jakim kierunku zmierzają jego poczynania... wszystko zostało zniszczone.
      ________(4) to bardzo apodyktyczna osoba. Powiedziała, że zrobi wszystko dla kogoś, kto zbada labirynt.

• Nowy

Poprawne odpowiedzi:
      CP 79 - Seli Lusha
      CP 72 - Ziemny Tunel -3
      CP 52 - Kręty Labirynt Płd.
      CP 59 - Górska Jaskinia 4
      CP 62 - Loch Shanera -1
      CP 45 - Świątynia Fernon -1
      CP 54 - Krypta Fernon 4
      CP 66 - Tajne Labor. 1
      CP 70 - Kopalnia Rzeczna -3
      CP 81 - Wsch. Mroźny Ląd i Zach. Mroźny Ląd

Poprawnych odpowiedzi udzielili:
      Veinamaion (Avalon) 3 pkt.
      Boof (Enigma) 2 pkt.
      Kurczaczek:D (Avalon) 1 pkt.

• Nowy

Pytanie 9
      Załóżmy, że stan konta w NosMarkecie równa się 0 ND. Chcę zakupić 600 NosDolarów przelewem przy Happy Hour 25%.
      Uff udało się, NosDolary dotarły na moje konto.
      Następnie zakupiłem Bilet Umiejętności Partnera (pojedynczy). Przypomniało mi się, że dawno nie kręciłem Kołem NosFortuny i zakręciłem 1 raz.
      Zobaczyłem później, że na Księge Przywoływania NosKumpla jest 15% rabatu i zakupiłem 2 sztuki.
      Ile Nos Dolarów mi zostało? Wynik proszę podać w przybliżeniu (pełna liczba, bez przecinków).