Kwiaty Dźwięku

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kwiaty Dźwięku

Czy podoba Ci się propozycja? 10
    1.  
      Tak (8) 80%
    2.  
      Nie (2) 20%
    3.  
      Nie mam zdania (0) 0%
    1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Kwiaty Dźwięku

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Expiąc często mamy problem z dropnięciem owych kwiatów, lecz jak już dropną to nawet w kilku sztukach, proponuję dodać możliwość stackowania się ich wzmocnienia. Mam na myśli coś takiego: wypada nam kwiat którego aktywujemy zabiciem 5-ciu potworów do adekwatnego poziomu naszej postaci, aktywuje się nam np. Błogosławieństwo Kwiatu Dźwięku na 10 minut po czym wypada kolejny kwiat którego aktywujemy również i zamiast odnawiać/zmieniać aktualnego buffa, stackuje się nam bądź wymienia w zależności od tego jakiego buffa dostaniemy. Jeżeli aktywuje się nam inne wzmocnienie niż aktualne, poprzednie zostanie po prostu wymienione na drugie.

Przykłady:
    + = ( 20 minut )
    + = ( 2 minuty )

( 20 minut ) + ( 1 minuta ) = ( 1 minuta )

( 3 minuty ) + ( 10 minut ) = ( 10 minut )

Możliwość stackowania się zostałaby ograniczona tak jak ma to miejsce np. z olejami z lodowych kwiatów

= Maksymalna ilość stackowania się to 6 kwiatów (60 minut)
    = Maksymalna ilość stackowania się to 10 kwiatów (10 minut)

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane):

4. Dodatkowe informacje:

@Edit Ja: Ponowne podlinkowanie obrazków

The post was edited 1 time, last by NuMeReK ().

• A ja bym to zostawil tak jak jest. Dlaczego? Ile godzin trwa wbicie 50 aw? ( nie mowie nawet o 99 lvlu bo ta gra stracila sens i jedyne co sie liczy to szacunek ludzi ul...to eq na aw lvl) 100 godzin? Czy to jest takie trudne ze az trzeba sobie stackowac kolejne pare % expa? Masz fart masz kwiatka nie masz farta nie masz kwiatka proste
  • Gram w to 9 lat i nie mam pojecia o grze szczegolnie o czyms takim jak kwiatek dzwieku. Czy serio ta gra jest dla ciebie tak niesamowicie trudna ze potrzeba ci laczenia sie ze soba kwiatkow dzwieku oraz mozliwosci wybierania sobie czy sie chce minute czy 10? Ulatwianie gry na sile
  • Przeczytaj mój ostatni komentarz i zastosuj się do niego bo chyba prócz braku pojęcia tematyki posta nie potrafisz również czytać ze zrozumieniem. Nie pisałem nigdzie o możliwości wyboru. A jak już jesteśmy przy ułatwianiu sobie gry to weź mnie nie rozśmieszaj serio, ta gra pod tym względem jest już od paru lat zniszczona przez cięższe aspekty więc daruj sobie nic nieznaczących komentarzy ok? :hej:
  • To co to za bon skoro jest staly xd To sa zwiekszone obrazenia skoro maja 100% prawdopodobienstwo. Ty za to numer nie czytasz postow reszty. Nie odpisuje tylko tobie a w zasadzie na kazda propozycje w tym temacie a i taka propozycja wyboru kwiatka byla. Jedyne co probujesz to wykluczyc mnie z dyskusji wmawiajac ze nie znam sie na grze. W zasadzie o czym tu dyskutowac gosciu? Wymysliles cos wyraziles opinie ja stwierdzilem ze to zbedne a co z tym zrobia to ani ty ani ja nie wiemy.
  • NosFan wrote:

Czy serio ta gra jest dla ciebie tak niesamowicie trudna ze potrzeba ci laczenia sie ze soba kwiatkow dzwieku oraz mozliwosci wybierania sobie czy sie chce minute czy 10?

Ja tutaj widzę że to "dla ciebie" było skierowane do mnie a nie dla wszystkich więc skoro masz zamiar ciągnąć coś takiego, i powtórzę chyba po raz trzeci abys nauczył się czytać ze zrozumieniem bo jest wyraźnie napisane "[...]prócz braku pojęcia tematyki posta nie potrafisz również czytać ze zrozumieniem." Jak widzisz "POJĘCIA TEMATYKI POSTA"

Jak się nauczysz czytać to wróć, podyskutujemy wtedy :hej: