Przyklejony [Feedback] Fuzja serwerów

• GRA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Co do zmiany nicku to nie jest głupi pomysł. Znam wiele osób, które by chciały zmienić nick bo np im się znudził. Co do tego co napisał Avatar, że jest się śmieciem itd a potem zmiana nicku, mógłby być na to sposób np coś typu listy rankingu tylko tam byłoby pokazane kto jaki nick miał przed zmianą...
  • Nicki nie mogą się pokrywać, ponieważ byłby problem z zapraszaniem do pt, fam, znaj. itp.

No ta, mogliby dać taką możliwość tylko osobą których nicki się pokrywają, jednak:
    1. jest to niesprawiedliwe do innych graczy, którzy chętnie by skorzystali z takiej możliwości
    2. z pewnością nagle wiele osób stworzy sobie nupy z podobnymi nickami na innym serwerze, byle dostali możliwość zmiany nicku.

Tak więc no, myślę, że powinna być możliwość zmiany nicku dla każdego gracza.
    Najlepiej jednorazowa, by ludzie nie zmieniali sobie nicków po 10 razy.

Co do wypowiedzi Cous, też właśnie myślałem nad tym i myślałem, jest to też jakieś rozwiązanie i w sumie mogliby to zrobić, ale nie wiem czy jest to jakoś mocno potrzebne.

"Sake nakute nan no onore ga sakura kana"
  • Od teamu NT.pl
    • Jakiś konkurs/event powitalny (najlepiej: taki konkurs (podobny) jak kiedyś z okazji otworzenia S3)
    Od GF'a
    • Promocja (jakaś fajna) w NM
    • ''Prezent fuzji''
    • Fuzja PL: s1+2+3+4 (wszystko w jedno)
    Od Entwell'a
    • Powiększenie slotów postaci na serwer do 9/12
    • Rozbudowanie systemu rodzinnego (taki sam jaki jest w SE) + zwiększona ilość max. członków fam do 150/200
    • Więcej osób w Caligorze
    • Możliwość zmiany nazwy postaci

Pokaż spoiler

*Kici*Kici*

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mr. Thinker ().

• wymuscie przy okazji jakies zabezpieczenia na konta bo to co teraz jest to jakies nieporozumienie nawet glupi kod pin zakladany na konto bylby krokiem w przod dla tej wielkiej i swietnej gry
    a te pomysly z eventami to beka niby z jakiej okazji event? ze gra umiera i musieli laczyc servery ? xd!
  • Możliwość zmiany nicku na pewno na plus, ale z możliwością podglądu starego. Zwiększenie liczby slotów postaci na konto -> ktoś niekoniecznie ma taki sam nick, postaci są na innych serwerach i nagle znajdą się na jednym. Ewentualnie, jeśli nie były aktywne przez x czasu (strzelmy, np. rok) -> kasacja i problem z głowy :/
    Zwiększenie ilości kanałów -> min. 8, choć to i tak mało, jeśli zostałyby połączone wszystkie serwery (wielka niewiadoma).
    Zwiększenie ilości osób w grupie (choć i przed fuzją byłoby to na rękę, niestety 3 graczy w grupie to malutko).
  • Jeden, wielki serwer s1,s2,s3,s4 jest według mnie jedyną nadzieją dla tej gry. Dodatkowo powiększenie liczby kanałów o np. 2 albo i więcej, postawienie lepszych serwerów, bo spodziewam się, że będzie duużo osób, szczególnie po samej fuzji.
    Jakiś prezent powitalny, w stylu np. potki, parę ancków - coś w ten deseń.
  • Propozycje
    Blokada wystawiania przedmiotów na Nosbazar na 7 dni (a może nawet na 30-40 dni) przed fuzją

Nie każdy czyta forum i na bieżąco śledzi nowinki, a coś mi się wydaje, że gra skonstruowana jest tak, że dane o przedmiotach wystawionych na sprzedaż zastaną skasowane podczas łączenia. Ewentualnie, zostaną zbugowano-pomieszane i zaraz znajdzie się armia dzieci żądających rekompensaty. Taka blokada to wstępne zabezpieczenie przed powstaniem problemów w przyszłości.
  • Co do multikont. Po fuzji możnaby wprowadzić ograniczenia postaci na danych mapach (brzmi głupio, ale działałoby idealnie), w mini-landzie, wprowadzić ograniczenia poziomu w szczególnych miejscach.

Sposobów jest dużo i myślę, że mogłyby zadziałać chociaż w niewielkim stopniu - a przecież lepiej żeby efekt był mały niż żaden.
  • Piekar napisał(a):

Co do multikont. Po fuzji możnaby wprowadzić ograniczenia postaci na danych mapach (brzmi głupio, ale działałoby idealnie), w mini-landzie, wprowadzić ograniczenia poziomu w szczególnych miejscach.

Sposobów jest dużo i myślę, że mogłyby zadziałać chociaż w niewielkim stopniu - a przecież lepiej żeby efekt był mały niż żaden.

Ograniczenie postaci na mapach nie ma sensu. Dlaczego ?
    Przeważnie ludzie używają multikont na BB, do expienia (np. LoD, wulkan i inne spoty) lub buffowania (przeważnie ML).
    Zresztą jakie miałoby być te ograniczenie ? Do expienia kogoś to max. 3 os w pt, do bfa to max. 4-5 nupów.
    A więc jaki jest sens wprowadzenia ograniczeń postaci na danej mapie, skoro np. mogą być 3-6 różnych ludzi na tej samej mapie, chociażby robiących misje ?
    Ograniczenie ludzi w ml też nie ma sensu, w końcu są drogowskazy i minigry w mlu, ludzie mogą sobie wchodzić i grać.

Wprowadzić ograniczenie poziomu ? Na LoD jest ograniczenie i bardzo dobrze, ale nie widzę tego na innych mapkach.
    W końcu niektórzy expią za kase na np. wulkanie lub innych spotach.

Zresztą multikonta chyba każdy ma, mylisz to z multiklientem, który pozwala odpalać więcej niż 1 NT. Multikonta są i będą, chociażby jakieś stare, nieużywane.

"Sake nakute nan no onore ga sakura kana"
  • Zmiany dotyczące glacy:
    - Zwiększenie stróży po stronie obu frakcji na tundrze/mroźny ląd o jeden lub dwa.
    - Blokada wchodzenia do cudzych ml.
    - Stróże reagują tylko na graczy, nie ich petów/partnerów.

Przede wszystkim naprawa bugów, które w tym momencie mają szanse być wyeliminowane (między innymi smoki na wodzie ;-;)
  • Myślę że warto gryf z czymś połączyć. Ten serwer chcąc nie chcąc powoli niestety też pustoszeje :c
    Myślę że warto by zrobić 1 wielki serwer i ewentualnie w przyszłości stworzyć inny jeśli będzie taka potrzeba.
    Serwery chyba dały by rade pomieścić graczy bez większych obciążeń na jednym serwerze ( lata temu było więcej graczy i nie działo się nic złego)
    btw, już dawno nie widziałem brązowo-pomarańczowego napisu na jednym z kanałów - PEŁNY XD
    prośbuje by nie zostawiać S4 na pastwę losu (wiemy jakiego) tylko dlatego ze serwer ma dopisek (nowy)
  • ~Vinleine~ napisał(a):

Myślę że warto gryf z czymś połączyć. Ten serwer chcąc nie chcąc powoli niestety też pustoszeje :c
    Myślę że warto by zrobić 1 wielki serwer i ewentualnie w przyszłości stworzyć inny jeśli będzie taka potrzeba.
    Serwery chyba dały by rade pomieścić graczy bez większych obciążeń na jednym serwerze ( lata temu było więcej graczy i nie działo się nic złego)
    btw, już dawno nie widziałem brązowo-pomarańczowego napisu na jednym z kanałów - PEŁNY XD
    prośbuje by nie zostawiać S4 na pastwę losu (wiemy jakiego) tylko dlatego ze serwer ma dopisek (nowy)
    +1 Powinni dodać s4 do listy serwerów podlegających fuzji. S4 jedynie utrzymują 2 max 3 famki czyli na oko +/- ~50 osób. A po fuzji ta liczba ulegnie zmniejszeniu chyba do minimum.

Co do zmian to:

1) Glaceron brak możliwości wejścia do ml'a w żaden sposób
    2) Brak możliwości zabierania petów/brak interakcji stróżów w stronę petów/partnerów

I chyba to co pisał thinker czyli najbardziej to:

Mr. Thinker napisał(a):

• Rozbudowanie systemu rodzinnego (taki sam jaki jest w SE) + zwiększona ilość max. członków fam do 150/200
    • Więcej osób w Caligorze
    • Możliwość zmiany nazwy postaci