Event dzikiego zachodu

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Event dzikiego zachodu

1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): event systemowy

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Nowy event, którego motywem przewodnim byłby dziki zachód. Na ogólnych mapach będą dropić: Lizak (przekąska 2k hp/mp), sok z kaktusa (zwiększa hp/mp do 40%) oraz Pasza dla owiec (przedmiot misji)
      Misja jednorazowa:
      Display Spoiler
      Szeryf Harry: Ahh!!!
      Postać: Co się panu stało?
      Szeryf Harry: Zbir Freddie i jego banda zrabowali całą moją wioskę! Teraz mają zamiar napaść na bank Cuarry i zrobić z mieszkańców NosVille zakładników! Ahh jak boli!
      Poszukiwacz przygód zauważył ranę postrzałową na ramieniu szeryfa. Postać: Powinienem opatrzyć mu ranę...
      Dostarcz: 10x bandaż i 1x Boski eliksir zdrowia do: Szeryf Harry
      Szeryf Harry: Bardzo ci dziękuję. Zanim dojdę do pełni sił, będę potrzebował twojej pomocy żeby wsadzić Zbira Freddiego i jego kumpli do paki. Musisz wiedzieć, że są to najgroźniejsi bandyci na całym dzikim zachodzie, dlatego też będziesz potrzebował specjalnej mocy.
      Postać: Ma pan na myśli kartę specjalisty?
      Szeryf Harry: Tak, najdzielniejsi kowboje zapieczętowali swoje dusze, aby pewnego dnia godne osoby mogły wykorzystać ich siłę podczas walki. Mówi się, że Kowbojka Chloe jest potomkinią jednego z szacownych kowboi. Udaj się do Saloonu w Strefie Chaosu i zapytaj ją o kartę.
      Udaj się do Saloon i porozmawiaj z: Kowbojka Chloe.
      Dostrzegasz jasnowłosą dziewczynę w kowbojskim kapeluszu. Postać: Hej, czy Ciebie zwą Chloe?
      Kowbojka Chloe: Może tak, może nie. Czego chcesz?
      Postać: Przysłał mnie tutaj Szeryf Harry. Twierdzi, że twoim przodkiem jest jeden z legendarnych kowboi i jesteś w posiadaniu karty, która obdarza posiadacza wyjątkową mocą, czy to prawda?
      Kowbojka Chloe: A tak, jestem. Po co ci było to wiedzieć?
      Postać: Wioska Szeryfa Harry'ego została napadnięta przez Zbira Freddiego i jego pomagierów. Wkrótce zaatakują też NosVille i dokonają rabunku w banku Cuarry. To bardzo groźni przestępcy, dlatego też potrzebuję specjalnej karty, by móc się z nimi rozprawić.
      Kowbojka Chloe: I myślisz, że ci ją tak po prostu oddam? Zapomnij! Zjadłabym coś słodkiego...
      Postać: Chyba mam pewien pomysł...
      Dostarcz: 30x Lizak do: Kowbojka Chloe
      Postać: Hej, co powiesz na taką wymianę? Dam ci te lizaki w zamian za kartę, hm?
      Kowbojka Chloe: Rety! W życiu nie widziałam aż tylu łakoci. Umowa stoi, poszukiwaczu przygód. Oto karta, używaj jej rozsądnie.
      Nagroda: Karta specjalisty kowboja(event, nowe SP 4fun), pieczęć Zbira Freddiego.

Rajd Zbira Freddiego
      Na rajd będzie wymagana karta specjalisty kowboja, gdyż jego umiejętność "Pętające lasso" jest niezbędna do ukończenia rajdu. Rajd jest 20 osobowy, rozpocząć go można z minimum 10 osobami w drużynie. Gracze -49lv nie tracą serc. Start rajdu znajduje się na mapie "Okolice kryjówki zbirów" w standardowym miejscu na start rajdów eventowych w NosVille (płn zach).
      Zasady rajdu: Co każde ubicie paska życia boss Zbir Freddie będzie dostawał furii i nie będzie podatny na zranienie od zwykłych ataków. W tym momencie należy użyć umiejętności "Pętające lasso" co najmniej 10 razy w przeciągu 20-30 sekund, inaczej boss odnowi sobie pewną ilość HP. Wykonanie tego będzie utrudniał fakt częstych skoków podczas furii. Co jakiś czas będą zjawiać się pomagierzy, którzy odejmują 10% przy każdym ataku. Wygrałeś rajd? Gratuluję, oto nagrody:
      • Karta specjalisty kowboja (na stałe)
      • Winnie Białe Pióro
      • Karta specjalisty partnera Kowbojki Chloe
      • Krzakogon Kowboj
      • Krzakogon Apacz
      • Kowbojski Kapelusz
      • Bogato zdobiony rewolwer (przedmiot codziennej misji)
      • Jeden z wszystkich kamieni perfekcji
      • 1x Lekarstwo dla wspólnika
      • 1x Wykwintna karma dla zwierzaka
      • 30x Lizak
      • 30x Figa kaktusowa
      • 5x Drogowskaz z dzikiego zachodu
      Codzienne misje:
      Szeryf Harry: Po przegranej potyczce ze Zbirem Freddiem, ten zabrał mi mój bogato zdobiony rewolwer. Należał do mojego ojca i bardzo mi zależy na jego odzyskaniu. Jeśli wsadzisz bandytów do więzienia proszę, przynieś mi moją własność z powrotem. Dostarcz: Bogato zdobiony rewolwer. Nagroda: Odznaka szeryfa.
      Kowbojka Chloe: Masz więcej słodyczy? Daj mi je! Dam ci coś fajnego w zamian! Dostarcz: 10x Lizak. Nagroda: Odznaka szeryfa
      Pastereczka Sophie: Skończyła mi się pasza dla owieczek, a nie mogę iść jej kupić, bo boję się, że moje owieczki uciekną pod moją nieobecność. Mógłbyś przynieść trochę paszy? Będę wdzięczna. Dostarcz: Pasza dla owiec. Nagroda: Odznaka szeryfa.
      3 odznaki szeryfa możemy wymienić u Szeryfa Harry'ego na skrzynię szeryfa, która zawiera:
      • Karta specjalisty kowboja
      • Karty Tarota
      • Błogosławieństwo Ancelloan
      • Błogosławieństwo kamienia duszy
      • Błogosławieństwo anioła stróża
      • 3x Tajemnicza farba do włosów
      • Zwój zniesienia
      • 99x Lizak
      • 99x Figa kaktusowa
      • 10x Drogowskaz z dzikiego zachodu

SP kowboja - skille:
      Wystrzał z rewolweru - autoatak
      Pętające Lasso - Powoduje "stężenie" z szansą 10%, specjalna umiejętność przeciwko bossowi eventowemu
      Wybiło południe - umiejętność obszarowa, działająca w polu 3 komórek wokół postaci. Przydatna w momencie pojawienia się mobów na rajdzie
      Stepowanie - animacja tańca

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane):

4. Dodatkowe informacje:

The post was edited 3 times, last by Lucek ().

• gaara32 wrote:

zmienił bym tylko ze do -49 nie tracą serc. a tak to nawet może bym porobił takie rajdy może tylko żeby było ciekawiej na 15 os bo trudniej;D
      Zmieniono na 49lv.

IchLiebeDich wrote:

Jak dla mnie, jeszcze jeden event moze byc, aczkolwiek dodalbym 2 przekaske, ktora respi jak potka hp/mp, ewentualnie dodaje 30% wiecej pz/mp, jak to we wszystkich eventach jest.
      Dodano sok z kaktusa, generujący dodatkowe 40% hp i mp.