Zmiany w skrzydłach specjalisty

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nesif wrote:

Skrzydła arenowe moglyby dawac buffa z tej listy wyzej jak sa ancki itd, zeby afektowalo tez norma, a dawac by mogly +1 speeda i +5% defa i ataku w pvp wg mnie byloby to okej
      Lepsza byłaby repa i złoto dane przez Zagadkę. Ewentualnie buff do dmg i speeda stricte do arenek, bo inaczej to brooooken.
      Co myślisz o mojej propozycji w onyksy?

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
    • Odnośnie onyksów:

Alarius wrote:

Pomysł odrzucono przez grupę projektową.

Przedmiot ten jest jednym z najcenniejszych przedmiotów w grze - wiele osób zrobiło naprawdę dużo, by go zdobyć, dlatego minimalizowanie efektów teraz byłoby niesprawiedliwe (a konieczne to nie jest).
    • Temat ważny, odświeżam.

Dodano najnowsze skrzydła.
      Skrzydła Wiatru
      • Z prawdopodobieństwem 40% wypuścisz magiczną strzałę, jeśli używasz magii lub umiejętności ataku długodystansowego.
      • Szybkość poruszania się zostaje zwiększona o 1.

• Zwiększenie zadawanych obrażeń przez magiczną strzałę z 8% do 20%.
      • Możliwość uruchomienia dla umiejętności krótkodystansowych.

• Mr. Thinker wrote:

Temat ważny, odświeżam.

Skrzydła Wiatru
      • Z prawdopodobieństwem 40% wypuścisz magiczną strzałę, jeśli używasz magii lub umiejętności ataku długodystansowego.

Proponowałbym zostawić 40% i po prostu zezwolić na jej wystrzelenie z autoataku
    • Mr. Thinker wrote:

Castervile wrote:

Przecież to proponuje zostawić jak jest teraz, proponowana zmiana to zwiększenie obrażeń strzały (szansa na strzałę taka sama).
      No nie, bo teraz jak bijesz z podstawowych atakować to w życiu tego nie zobaczysz.

Display Spoiler

pełne rozmiary obrazków po kliknięciu

• Castervile wrote:

Mr. Thinker wrote:

Temat ważny, odświeżam.

Skrzydła Wiatru

Boskie, chcę to. I by prockowały na krótkodystansowych. Wtedy te 8% dmg miałoby jak najbardziej sens.

Mr. Thinker wrote:

Castervile wrote:

Przecież to proponuje zostawić jak jest teraz, proponowana zmiana to zwiększenie obrażeń strzały (szansa na strzałę taka sama).
      Obecnie są jak onyksy, działają tylko przy umiejętności. I umiejętność nie może mieć typu ataku bliski.

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie