Nowy NPC: Ekspert Księgi Umiejętności

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nowy NPC: Ekspert Księgi Umiejętności

1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Dodanie nowego NPC - Ekspert Księgi Umiejętności

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Ekspert Księgi Umiejętności
    Nowy NPC będzie służył do otrzymania nowej misji - 'Tajemnice ulepszania kart specjalisty'
    Misja będzie jednorazowa (tak jak misje valhalli/aktu 6).

Misje
    MisjaCel misjiNagroda
    Poznaj tajemnice ulepszania kart specjalisty (1)Porozmawiaj z [Ekspert Księgi Umiejętności]
    Poznaj tajemnice ulepszania kart specjalisty (2)Pójdź do wyznaczonego miejsca w [Posterunek Fernon]
    Poznaj tajemnice ulepszania kart specjalisty (3)Pójdź do wyznaczonego miejsca w [Zaklęta Ścieżka]
    Poznaj tajemnice ulepszania kart specjalisty (4)Zabij [Zaczarowany Miecz] i zbierz 20x [Magiczna Dusza]
    Poznaj tajemnice ulepszania kart specjalisty (5)Porozmawiaj z [Ekspert Księgi Umiejętności]
    Poznaj tajemnice ulepszania kart specjalisty (6)Zabij [Zaczarowany Łuk] i zbierz 20x [Magiczna Księga]
    Poznaj tajemnice ulepszania kart specjalisty (7)Porozmawiaj z [Ekspert Księgi Umiejętności]
    Poznaj tajemnice ulepszania kart specjalisty (8)Daj 100.000 golda [Ekspert Księgi Umiejętności]10x Kryształ Pełni Księżyca (limitowany)
    10x Pióro anioła (limitowany)
    5x Zielona błyszcząca dusza (limitowany)
    Poznaj tajemnice ulepszania kart specjalisty (9)Porozmawiaj z [Malcom Mix]

Lokalizacja nowego NPC - obok kamienia gdzie rozpoczyna się misje do SP1
    Misja dostępna od poziomu 38.

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane): x

4. Dodatkowe informacje: Misja służy do rozpoznania się z systemem ulepszania kart SP dla nowych graczy.

The post was edited 1 time, last by Mr. Thinker ().

• Ta fabuła na Kremie, której nikt praktycznie nie robi? Pomysł dla mnie dobry, ale może bez zwoju - tylko materiały na upnięcie na +1/2 i info, że u Malcoma czy coś. I tak nie można spalić karty całkowicie na 1/2, a o zwojach starczy wspomnieć.

TeX Source Code

1. \int Aspiri \cdot dn =

Dość przykre - forum obsługuje kod źródłowy, w tym kod TeX, ale nie renderowanie kodu TeX (albo nie mogę tego znaleźć :Hmmmm: ). Jak mam pisać w takim razie matematyczne żarciki? :C
  • ja tam jestem za -> co prawda początek mój był dawno ale późno się zauważyło i zaczęło upać sp

Kiarus wrote:

To niech zarobią, ułatwiasz gre na siłę.
    Zarabianie początkującym graczom jest ciężkie -> 3kk na sp4 też trzeba było zbierać jak się dowiedziało o zapłacie

Początkujący gracz nie musi wiedzieć gdzie szukać informacji lub jeszcze nie wie czy będzie chciał grać a to by zachęciło go choćby trochę
  • Pomysł odrzucono.
    W zasadzie początkujący gracz powinien skupić się wyłącznie na samouczku (i informacjach, które w początkowych etapach w grze się pojawiają w formie okien). Tym bardziej proszę zwrócić uwagę chociażby na to, że dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonuje ulepszanie Kart Specjalisty, można u Marvina Magicusa w Rynku Portu Alveus. Tak, wiem, że mapa ta jest rzadko odwiedzana... Wątpię, by Entwell w obecnym etapie rozgrywki miał czas i chęci, by skupić się na implementacji nowego NPCa, u którego można by wykonać takowe misje doszkalające. Niemniej poproszę ("przypomnę") o całościowe zaktualizowanie samouczka w grze, gdyż jest to potrzebne.