Co by było, gdyby? Trzecia generacja kart specjalisty

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Co by było, gdyby? Trzecia generacja kart specjalisty

Nie wiem czy jest to odpowiedni dział, nie mniej jednak jest to dyskusja, która może lub nie, zadecydować o dalekiej przyszłości naszej gry (niezbadane są wyroki Entwella). Czy Waszym zdaniem powinna powstać kolejna generacja kart specjalisty? Uargumentujcie swoje za i przeciw.
  • Na pewno kiedyś powstaną, pewnie jak już Entwell nie będzie miał co dodawać do gry, jednak ja jestem przeciw trzeciej generacji kart specjalisty, ponieważ wiadomo jak to jest z balansem tej gry, nie da się tego wszystkiego trzymać na równym poziomie. Kolejnym minusem nowych sp byłyby buffy, w obecnej sytuacji gry większa ilość odpałów spowoduje, że normalni gracze nie będą mieli jeszcze bardziej podejścia do ''tych z buffami''. No ale z jednej strony fajnie by było, więcej różnorodności. Mieszane uczucia.

PS: MrThinker, weź przestań z tymi dislajkami, ponieważ to co już robisz to ewidentny troll.

Everything black

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kiarus ().

• Według mnie, kolejna generacja kart specjalisty przy aktualnej polityce Entwella jest dosyć słabym pomysłem. Jeżeli już, to ich wdrożenie w grę musiałoby być poprzedzone jakąś porządną łatką z balansem, a nie tak jak ostatnio "na odczep się", byle tylko gracze naszej wersji przestali marudzić. SP 9-12 pewnie byłyby zaprojektowane zbyt silne, przez co historia zatoczyłaby koło i skończyłoby się to wyparciem wcześniejszych kart.
  • Gdyby zrobili balans to fajnie by było takie coś zobaczyć :v A co do buffów, że znowu za dużo to się nie zgadzam. SP 5-8 prawie wogle nie posiadają buffów dla innych graczy oprócz vc, poska i tego sp7 woja, więc widać, że próbowali jakoś załatać ten problem :p ale bardziej bym wolał akt 7 albo coś :) Wiem, że fabuła się skończyła na 6.2 ale jakaś odskocznia albo coś nowego jak valhalla podobnego :p

• Fabula nie skonczyla sie w sumie na a6.2 bo Fernon nie byla w pelni sil. To troche jakby taka furtke sobie zostawili, ze jeszcze moze cos z nia zrobia :P
    A nawet jakby byla kompletna to by mogli powiedziec ze uciekla i znow trzeba ja poskromic :D

Lęk przed śmiercią jest nędznym płodem naszej niewiedzy...