Fuzja serwerów 2018

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nie żeby coś, ale u nas 5 kanałów na Avalonie już czasem brakowało. I fakt, że nie było tam napisu Pełny nie oznacza, że nie było natłoku. Był, tylko nie w nosville na afku a na spotach i mapach do expienia. Zwłaszcza w ostatnie eventy, gdzie ziomek zajmował spota 4 godziny przed odpaleniem eventu D:

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
    • Jak traktujecie RP2 jako jedyna mape do wbijania AW to nie dziwie sie ze map i kanalow brakuje. Ustalcie sobie warty na exp eventy na tydzien przed zeby miec gdzie expic :D Zadnych innych map nie brakuje bo tu liczy sie tylko end game a nie cokolwiek ponizej 90 lvla i 38 aw. Miesiac boomu na sprzedawanie syfu z innych serwerow i wymienianie to na jakies psc a potem powrot do przeszlosci czyli cale 25 osob z 3 serwerow grajace aktywnie + avalon na jednym serwerze zbiorczym. Zarzad topowej famki na s1 ma wiecej nupow do mla niz przyjdzie graczy z pozostalych serwerow z zamiarem pozostania w grze
    • @Art Upewnianie się -> przedmioty które pozostaną w przesyłkach (np z dziennych, skrzynek i innych) są brane pod uwagę również? -> nie znikną gdzieś itp

Edit -> i czy w analogiczny sposób (paczki) będą lądowały przedmioty z plecaka partnera :)

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hmm: brak przecinka :P ().

• Ten ziomek, o którym wspominałem, zleciał wszystkie mapy Woli na wszystkich kanałach. Ruiny i kilka bram też sprawdził na każdym kanale. Skończyło się tak, że nie expił wcale bo nie miał ochoty szukać spota @NosFan.
      Natomiast o tym, ile osób przyjdzie, ciężko rozmawiać. Gra obecnie mało. Nie oznacza to, że nie grało więcej. Te osoby mają zamrożone konta (o patrz, ja jestem taką osobą) i chętnie odkurzą je jak tylko będą miały z kim grać. Dlatego wstrzymałbym się z szacowaniem ile osób dojdzie. Choć fakt, powalające liczby to na pewno nie będą.

• Osobiście radziłbym nie kierować się opinią "experta" NosFana który wszędzie włoży swoje 5 groszy i na wszystko znajdzie wymówkę. Na Avalonie bez exp eventu już wszystkie spoty są zajęte nawet wole a co będzie po przyłączeniu takiej ilości osób, nawet nie chce myśleć o expie x2. Zdecydowanie powinna być rozpatrzona propozycja zwiększenia ich. :chce:
    • A dla mnie jest spoko, tak jak jest. Wieksze spoty = wieksze mozliwosci, aczkolwiek majac mniejsze spoty, rywalizacja bedzie wieksza, wieksze emocje ^:) Co z tego, skoro pojdziesz expic i expisz, tak to przy okazji sie z kims pobijesz o spota i Ci szybciej czas zleci, sytuacja jednakowa jak do metina, zreszta mieliscie czas expic, zanim byl placz o zwiekszenie expa na Forum ^^
    • Nie porównuj rywalizacji o spota NosTale do Metina bo to inna bajka, tam odbicie spota wygląda tak że wchodzisz z kimś, opalasz tryb [Wolny] i delikwent nie ma nic innego do zrobienia jak pójść ze spota, a tutaj wyjdzie na 134275 zgłoszeń na ircu że ktoś się wbija i nikt nie może expić, nie widzę żadnej zdrowej rywalizacji w czymś takim.
    • Połączenie 4 w 1 to krok w dobrą stronę, pozostaje czekać aż w ciągu najbliższego roku-dwóch otworzą nowy serwer.

Blomex napisał(a):

Połączenie S1+S2+S3+S4 w jeden i otwarcie nowego S2 to jedyny ratunek dla tej gierki. Plusy takiego rozwiązania:
      + Ci, którzy są przeciw fuzji będą mogli grać na nowym serwerze od 0
      + Ci, którzy są za fuzją wreszcie będą mogli grać na Avalonie
      + zysk dla GF ze sprzedaży nosdolarów (nie oszukujmy się, ale otwarcie nowego serwera generuje przez jakiś czas dużo wyższe zyski, przynajmniej w przeliczeniu na osobę)
      + na nowym serwerze można zrobić jakiś śmieszny event np exp/gold/repa/drop x2 przez pierwszy miesiąc (analogia do serwera Jawa z m2) co zwielokrotni zysk o którym mowa w punkcie 3
      + na nowym serwerze można wyłączyć lub mocno zmniejszyć drop golda z rajdów eventowych żeby nie było sytuacji jak na gryfie że ludzie bugują rajdy i w 1h mają 100kk
      Poradnik, jak łatwo zarobić w nostale (S1, S2, S3, S4)

Moslaten napisał(a):

niby juzn ie gram, a krytykuje, bo czlowiek z nostale wyjdzie, ale nostale z czlowieka juz nie hehe
    • Czytając dyskusję na ten temat, przypomniała mi się śmieszna w moim odczuciu sytuacja.
      Osoba z s1, która po przerwie wróciła na s2 była zdziwiona i zniesmaczona tym, że na Enigmie zajmuje się kanały na solo bb i nikt Ci w tym nie przeszkadza, każdy to respektuje.
      Nie wiem czy na s1 tego nie ma, ale mnie rozbawiło. xD
    • Horacy napisał(a):

Czytając dyskusję na ten temat, przypomniała mi się śmieszna w moim odczuciu sytuacja.
      Osoba z s1, która po przerwie wróciła na s2 była zdziwiona i zniesmaczona tym, że na Enigmie zajmuje się kanały na solo bb i nikt Ci w tym nie przeszkadza, każdy to respektuje.
      Nie wiem czy na s1 tego nie ma, ale mnie rozbawiło. xD
      na s1 robi sie w 30 osob bb na k5 :)
      ale spokojnie, już zaczynam wyganiać ich D:
      :mam cię:
    • IchLiebeDich napisał(a):

A dla mnie jest spoko, tak jak jest. Wieksze spoty = wieksze mozliwosci, aczkolwiek majac mniejsze spoty, rywalizacja bedzie wieksza, wieksze emocje ^:) Co z tego, skoro pojdziesz expic i expisz, tak to przy okazji sie z kims pobijesz o spota i Ci szybciej czas zleci, sytuacja jednakowa jak do metina, zreszta mieliscie czas expic, zanim byl placz o zwiekszenie expa na Forum ^^
      NosTale to nie Metin, nie BlackDesertOnline, nie Lineage. Tutaj wchodząc komuś na spota możesz co najwyżej psuć mu lur, wtedy obaj jesteście stratni dzielonym expem. I znacznie gorszą efektywnością zbijania. Takie rozwiązanie nie ma sensu. Moim zdaniem jednak wypadałoby zachęcić graczy do innych map (których wcale nie ma już tak dużo) i/lub zwiększyć liczbę kanałów.

• Co racja to racja, mam paru znajomych z s4 jak i s2, którzy nie grają do momentu, w którym zostanie przeprowadzona fuzja, gdyż zwyczajnie nie mają po co, jedyne co mogą zrobić to fernony.
      Moim zdaniem przybędzie do nas spora ilość graczy można liczyć nawet koło 80-100, jest to naprawdę sporo.
      Aktualnie jest mega problem nawet z mapami na Woli Ancelloan podczas exp eventu, (Na WOLI!), nie wspominając nawet o Rp2, o które ludzie potrafią sobie zepsuć całą reputację, a to tylko po to, aby komuś uprzykrzyć komuś życie.
      Zwiększenie ilości kanałów o kolejne 2, byłoby bardzo dobrą decyzją to kolejne ok. 10 map do expa av, jak i parę do zwykłego levela.

Zaprzeczając samego siebie, jedyne co mogę powiedzieć, to że GameForge, może nie mieć po prostu tak dobrego serwera, aby postawić kolejne 2 kanały.
    • Sleej napisał(a):

Co racja to racja, mam paru znajomych z s4 jak i s2, którzy nie grają do momentu, w którym zostanie przeprowadzona fuzja, gdyż zwyczajnie nie mają po co, jedyne co mogą zrobić to fernony.
      Moim zdaniem przybędzie do nas spora ilość graczy można liczyć nawet koło 80-100, jest to naprawdę sporo.
      Aktualnie jest mega problem nawet z mapami na Woli Ancelloan podczas exp eventu, (Na WOLI!), nie wspominając nawet o Rp2, o które ludzie potrafią sobie zepsuć całą reputację, a to tylko po to, aby komuś uprzykrzyć komuś życie.
      Zwiększenie ilości kanałów o kolejne 2, byłoby bardzo dobrą decyzją to kolejne ok. 10 map do expa av, jak i parę do zwykłego levela.

Zaprzeczając samego siebie, jedyne co mogę powiedzieć, to że GameForge, może nie mieć po prostu tak dobrego serwera, aby postawić kolejne 2 kanały.
      Wydaje mi się, że serwery mają całkiem dobre skoro otworzyli serwer czwarty(Gryf)