Fuzja serwerów 2018

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

IchLiebeDich napisał(a):

1) No to sobie poklikali tak, ze na s1 przechodza (XD)
      2) Bylo trudniejsze? W jaki sposob? Wszystko przeksztalca sie w liczby. 10 piorek - x cena, wiec to, czy dropniesz te 5 piorek wiecej na ancka, nic nie zmienia. Swiezy start na serverze, to chyba, poczatek avalonu, jak nie bylo NM.
      3)-
      4) Nie rozumiesz czemu wszyscy czuja "hajp" na s1? Bo te osoby wiedza, ze GRYF nie ma przyszlosci i nie graja na czyms, co padnie, ewentualnie bedzie potrrzebowal fuzji po 3miesiacach. Avalon jest stabilnym serverem, ktory ma przyszlosc przed soba jeszcze z rok przynajmniej. Avalon rowniez wykonuje selekcje graczy. Mowisz o "odpalencach na glacy" na s4 tez beda, o ile juz nie sa, to kwestia czasu, az nupki zostana porobione, mentalnosc graczy zawsze jest taka sama.
      Też nie rozumiesz mojego punktu widzenia.

1) Pograli to pograli. Serwer się wyludnił to przeszli. Kto by grał gdzie ludzi ubywa cały czas.
      2) Tak było trudniejsze ponieważ masz inny target konsumentów i jeśli zaczynasz grę, a Twoim targetem są osoby z 90+ i aw lvl to trochę ciężko zdobyć produkt, którym byliby zainteresowani czyt. rajdy, exp wulkan itd. Wiadomo możesz tryhardować na piórkach pół życia, ale komu by się chciało. Grając na s4 było ogrom sposobów na zarobek i serio wyśmiałbym osobę, która by twierdziła inaczej. Start avalonu? To chyba z 10 lat w tył jak nie lepiej.
      3)-
      4) Tak, nie rozumiem czemu czują "hajp". S1 jest serwerem elity gdzie 3/4 ludzi się dorobiło czego chciało czystym tryhardem albo realną kasą.
      Dla normalnej osoby chcącej pograć dojście do takiego poziomu zajmie mnóstwo czasu zanim będzie mogła się poczuć częścią tego serwera bo jaki jest sens iść na glace jak trafisz na gracza z brzydkim programem i full minilandem w zapasie.
      S4 własnie był idealny dla osób, które chciały mieć reset i grać na równi z innymi. Bycie tzw 'topką" nie było problemem czego o s1 nie można powiedzieć. Pewnie na s4 też były odpały na glacy, ale porównaj je do ludzi np. 95+30, a do 90+1.

/Edytowałam sobie. Na przyszłość proszę szukać odpowiedniejszych słów.
      Shauna
    • Nowy

@Pysiaczek Dobijmy jeszcze bardziej polskie NT (XD)

@DanielGG Zjezdzasz na tor "lvla" ktory byl walkowany x stron temu, jedna osoba bardzo fajnie okreslila dana osobe. Slabi musza sie podporzadkowac albo wyjdziesz na prosto albo bedziesz siedzial i narzekal na forum, to jest gra, tylko gra. S4 bylo idealne dla osob, ktorzy nie daja rady na s1, a po zfuzjowaniu gryfa? Te osoby odejda? Bledne kolo. Nazywaniem "Piorek aniola" zarobkiem, to jest glupota (XD) To jest marnowanie zycia, a nie zarobek ^^ Dla mnie te konwersacje, gdy wchodza na temat "LVLA" i "KK" juz sa z gory przekreslone, skoro nie masz motywacji i narzekasz, ze Ty nie masz lvla AW, a inni maja, to nie graj, proste. Wbijanie LVLa AW, jedyne co potrzebujesz to sp minimum +10 i jakies eq przejsciowe, nic ciezkiego.
    • Nowy

@IchLiebeDich

Dobra, ta wymiana zdań nie ma żadnego sensu. Jak klikasz swoje "(xD)" to już widzę, że nie ma co nawet próbować ciągnąć tego dalej. Jeśli coś przytaczasz do dyskusji to miło by było, gdybyś mógł to zacytować lub poprzeć konkretnym przykładem.

Po zfuzjowaniu gryfa akurat może te "słabiaki" co "nie dają rady na s1" być może wrócą bo coś osiągnęli na s4 ponieważ po prostu ich dobytek zostanie zfuzjowany. Więc błedne koło odpada.

Wiadomo, że zarabianie na piórkach jest w czasochłonne i mało efektowne, ale jeśli masz ciekawsze pomysły na dorobieniu się na s1 postacią 1-80 poza bb, ładowaniem nd i kupnem kk to powodzonka "(xD)"

Tu nie jest brak motywacji tylko jak to określiłeś "to jest gra, tylko gra". Więc nie sądzę by ludzie mieli chęci napierdzielania full tryhardu 2 miesiące na expie by być na równi z innymi na serwerze. Gra ma sprawiać przyjemność i dać nutkę rywalizacji.

"inni mają, to nie graj" Kolejny lipny argument. Dlaczego ktoś miałby rezygnować z gry z powodu jednego drobnego elementu. Być może i masz racje i s1 jest serwerem bogów z aspiracjami na długi żywot i przynoszący dochód gfowi, a może jesteś w błędzie i można podzielić "bogów serwera" i casuali szukających przyjemności.
      Jakoś nie chce mi się wierzyć by ktokolwiek chcący wrócić na s1 by tryhardował lvl tylko po to by się przejeść grą bo nie o to chodzi.

Jak pisałem na samej górze już więcej nie chce mi się kontynuować tej dyskusji "(xD)". Pozderki
    • Nowy

IchLiebeDich napisał(a):

(XD) Mowisz mi o konkretnych przykladach, a sam biadolisz o "LVL", "KK", "BO ON MA BUFFY" Chlopie, my gramy w inne Nostale chyba. Konwersacja sie skonczyla, gdy Ty zaczales o smiesznym braku "lvla" pisac i o braku rozwoju nowszych graczy. Ciaoo
      Halo halo nie zapominajmy o tym że 75% lub więcej to starzy gracze i chyba niech to nikogo nie dziwi że "MAJO KK żal mi ich pewnie bugowane"
      "Evrything I Do Is Better With You"
    • Nowy

Zbaczacie z tematu już, znowu zaczyna się wałkowanie "bo nowi gracze są tacy poszkodowani". Może i są, ale jak mają nie być gdy gra istnieje od wielu lat. Otwarcie nowego serwera wcale im nie pomogło na starcie. Po co udawać, wiele osób ułatwiło sobie początek. Z podkreśleniem, że daleko im było do świeżaka w nostale.
      Może faktycznie zniechęcić widok tego co się w nt dzieje, żeby chcieć grać. Ale to nie tylko lvl, eq i sp, jakie mają te czy inne osoby. Zachowanie, obycie i nastawienie potrafi zniechęcić jeszcze bardziej. Tak zwani nowi gracze mają problem nie z zarobkiem, dojściem do czegoś, tylko z nawiązaniem kontaktów, zaaklimatyzowaniem się, gdzie grupy ludzi bywają wyjątkowo hermetyczne.

Możecie zatem skończyć te wywody, bo i tak niczego nie wniosą. Znowu posty zostaną albo pousuwane albo przeniesione do dyskusji ogólnej o fuzji. I w sumie może tam lepiej dalej to sobie kręćcie.

Wracając do zamierzonego celu tego tematu:
      Okno logowania postaci mogłoby ulec drobnej zmianie. Wystarczyłby pet i partner, który nam towarzyszył przy ostatnim pobycie.
    • Nowy

Większość ludzi (w tym i mnie) zniechęca mentalność graczy, zwłaszcza tych z topki. Postrzegają ludzi tylko przez to, jakie mają EQ i SP, śmiech na sali XD! Kieruje te słowa do takich typków - zacznijcie od zmiany siebie i swojego zachowania w GRZE INTERNETOWEJ, a na arence co sie dzieje, to jest nie do opisania XD! No ale, kupujcie te kk z renty babci, utrzymujcie dalej serwery

Poza fuzją (s1+s2+s3+s4 must be) do zachęcenia nowych graczy przydałyby się naprawy błędów w tłumaczeniach, masa drobnych bugów i okno logowania (tak, te tragiczne tłumaczenie kole w oczy)
    • Nowy

To, że dużo osób ma pełno kk na s1 jest nie fair wobec graczy z s4 jak i nowych graczy, ale nic tego nie zmieni gra sie rozwija ma już swoje lata, dzięki temu jest tylko golda. Moim pomysłem na zaradzenie temu jest zwiększenie zdobywanego golda z mobów, bb, itp.
    • Nowy

Problemem jestescie wy i my. Spolecznosc. W nostale nikt nowy nie chce grac bo nie ma mozliwosci nawiazania rownej walki z topka (podobno o to kazdemu w grach teraz chodzi nie o zabawe a o topke). Stad tak mala popularnosc Nostale. Spojrzmy na siebie. Gram w ta gre od 7 lat albo i dluzej wczesniej gralem w takie gry mmo jak Tibia metin dragon nest i kilka innych. Na opanowanych przez polakow serwerach na Tibi bylo mniej rakowiska niz w Nostale. Mamy najgorsza spolecznosc graczy jaka na oczy widzialem gdziekolwiek. Jestesmy wulgarnymi chamami dla siebie nawzajem wyzywamy sie na glosnikach od najgorszych nie wspomne co sie dzieje na tsach opowiadamy o sekretach ludzi wysylamy nagie fotki kogos po nostale zeby mu zrobic pieklo. Lubie ta gierke ale wole zeby umarla razem z graczami ktorzy nie znajda sobie sposobu na zycie i zglupieja w 4 katach szukajac sensu zycia i dostania sie do topki w realu. Ta gra dzieki takim ludziom pozostanie rakowiskiem i miejscem nie wartym spedzania czasu bo zaden update czy fuzja nie zmienia mentalnosci polaka gracza.
      PS. wyobrazcie sobie ta nienawisc i wojne po fuzji ludzie i famki z s1 vs s2 vs s3. Przeciez my sie nie znamy ale juz wiem ze bedziemy sie nienawidzic
    • Nowy

9x^Tłumacze robią to za darmo, w wolnym czasie, który nie zawsze jest, więc może o ile tłumaczenie nie zajmuje aż tyle czasu (chociaż trochę oczywiście tak), to jest jeszcze kwestia, aby ten czas był. Inaczej sprawa wygląda z wdrażaniem tłumaczeń, które czasami są, ale po prostu... nie pojawiają się w grze.

Co do samego tematu - osobiście uważam, że NosTale powinno jakoś przyciągnąć więcej graczy, a fuzja jest do tego dobrą okazją. Nawet nie mówię tutaj o tym, że nowym jest ciężej, bo jeżeli community będzie chciało, to naprawdę sprawi, że nowi gracze spędzą mile czas i zostaną na dłużej. Jestem też za większą ilością inicjatyw takich jak pokuty ostatnie, które udało mi się miło spędzić rozwiązując z drużyną zagadki oraz robieniem jakichś małych eventów raz na jakiś czas, które rozruszyłyby afczących w nosville graczy (tylko żeby nie wykluczać z udziału niższych poziomów, co do nowych graczy). Pamiętam kiedyś oprowadzanie po pustyni, które się zaczynającym znajomym bardzo podobało :D

Kod źródłowy TeX

1. \int Aspiri \cdot dn =

Dość przykre - forum obsługuje kod źródłowy, w tym kod TeX, ale nie renderowanie kodu TeX (albo nie mogę tego znaleźć :Hmmmm: ). Jak mam pisać w takim razie matematyczne żarciki? :C
    • Nowy

Andrey napisał(a):

Co do samego tematu - osobiście uważam, że NosTale powinno jakoś przyciągnąć więcej graczy, a fuzja jest do tego dobrą okazją. Nawet nie mówię tutaj o tym, że nowym jest ciężej... ciężej co? wbić 55lvl? zebrać się w fam i iść na lod? imo teraz jest 1000x latwiej niż kiesyś. exp za misje fabularne podciągnięty. eq już z amir nie muszą robić żeby cokolwiek bić bo są fajne i dostępne zamienniki. resy taniutkie... za kilkadziesiąt piórek już sobie kupią komplet z A na mrok lub sami porobić bo wszystko co jest do nich potrzebne jest na nb.

bo jeżeli community będzie chciało, to naprawdę sprawi, że nowi gracze spędzą mile czas i zostaną na dłużej. Jestem też za większą ilością inicjatyw takich jak pokuty ostatnie, które udało mi się miło spędzić rozwiązując z drużyną zagadki oraz robieniem jakichś małych eventów raz na jakiś czas, które rozruszyłyby afczących w nosville graczy (tylko żeby nie wykluczać z udziału niższych poziomów, co do nowych graczy). Pamiętam kiedyś oprowadzanie po pustyni, które się zaczynającym znajomym bardzo podobało :D ta pustynia to chyba tylko w czasach gdy lod był zamknięty ;). co do reszty to po fuzji mogłoby w teamie powstać stanowisko Kulturalno-Oświatowe. tak jak Tłumacz i NosGazetka.
    • Nowy

Andrey napisał(a):

9x^Tłumacze robią to za darmo, w wolnym czasie, który nie zawsze jest, więc może o ile tłumaczenie nie zajmuje aż tyle czasu (chociaż trochę oczywiście tak), to jest jeszcze kwestia, aby ten czas był. Inaczej sprawa wygląda z wdrażaniem tłumaczeń, które czasami są, ale po prostu... nie pojawiają się w grze.
      Ja się nie rzucałem, że one długo trwają czy coś tylko po prostu byłem ciekaw czy to może brak ilości tłumaczących osób czy tak długo trwa wprowadzanie poprawek do gry. Jeśli takie coś jest za darmo to nawet fajnie byłoby spróbować się pobawić w takie coś, ale to zależy od wymaganego języka.

Bardzo fajnie, że ludzie zauważają to o czym niezbyt dosłownie wspominałem wcześniej tzn. zbyt dominującą pozycje topowych graczy przez co nowe lub wracające do gry osoby mają bardzo ciężko.

NosFan napisał(a):

Problemem jestescie wy i my. Spolecznosc. W nostale nikt nowy nie chce grac bo nie ma mozliwosci nawiazania rownej walki z topka (podobno o to kazdemu w grach teraz chodzi nie o zabawe a o topke). Stad tak mala popularnosc Nostale. Spojrzmy na siebie. Gram w ta gre od 7 lat albo i dluzej wczesniej gralem w takie gry mmo jak Tibia metin dragon nest i kilka innych. Na opanowanych przez polakow serwerach na Tibi bylo mniej rakowiska niz w Nostale. Mamy najgorsza spolecznosc graczy jaka na oczy widzialem gdziekolwiek. Jestesmy wulgarnymi chamami dla siebie nawzajem wyzywamy sie na glosnikach od najgorszych nie wspomne co sie dzieje na tsach opowiadamy o sekretach ludzi wysylamy nagie fotki kogos po nostale zeby mu zrobic pieklo. Lubie ta gierke ale wole zeby umarla razem z graczami ktorzy nie znajda sobie sposobu na zycie i zglupieja w 4 katach szukajac sensu zycia i dostania sie do topki w realu. Ta gra dzieki takim ludziom pozostanie rakowiskiem i miejscem nie wartym spedzania czasu bo zaden update czy fuzja nie zmienia mentalnosci polaka gracza.
      PS. wyobrazcie sobie ta nienawisc i wojne po fuzji ludzie i famki z s1 vs s2 vs s3. Przeciez my sie nie znamy ale juz wiem ze bedziemy sie nienawidzic
      Myślę, że kolega ma tu w 100% racje. Gdyby community byłoby trochę "przyjemniejsze" to i gra by taka była, a tak większość patrzy wokół siebie i zatraca samych siebie mając wywalone na innych dookoła.

chilly napisał(a):

Andrey napisał(a):

Nawet nie mówię tutaj o tym, że nowym jest ciężej... ciężej co? wbić 55lvl? zebrać się w fam i iść na lod? imo teraz jest 1000x latwiej niż kiesyś. exp za misje fabularne podciągnięty. eq już z amir nie muszą robić żeby cokolwiek bić bo są fajne i dostępne zamienniki. resy taniutkie... za kilkadziesiąt piórek już sobie kupią komplet z A na mrok lub sami porobić bo wszystko co jest do nich potrzebne jest na nb.

co do reszty to po fuzji mogłoby w teamie powstać stanowisko Kulturalno-Oświatowe. tak jak Tłumacz i NosGazetka.

Wiadomo, że jest łatwiej. Raczej nie jest to dziwne, że gra się rozwija i ułatwia życie graczom niż je utrudniać. Podobnie jak nasi rodzice mogą powiedzieć, że mieli ciężko za czasów prlu czy dziadkowie bo to bez komputera/internetu.

Ja tam nie wiem czy za "kilkadziesiąt" piórek kupisz sobie reski tak o. Obecnie ceny na s1 są dość sporawe, tak tak stosunek ilości golda do cen... czytałem to już z 5 razy. Ale to nie zmienia faktu, że ciężko jest zarobić na s1 robiąc to w normalny osiągalny sposób dla osoby bez 90+ i aw lvl.

Co do tłumacza i gazetki fajny pomysł.
    • Nowy

chilly napisał(a):

ta pustynia to chyba tylko w czasach gdy lod był zamknięty
      Był otwarty, ktoś z teamu po prostu przyszedł i stwierdził, że zrobi coś takiego ot tak.

chilly napisał(a):

ciężej co? wbić 55lvl? zebrać się w fam i iść na lod?
      Nie chodziło mi o samego expa, ale o jakąś pomoc międzyludzką, bo większości osób, gdy się je poprosi, zwyczajnie się nie chce - nawet napisać jakiegoś głupiego "Na Kremie" gdy ktoś pyta o te mityczne piórka, co pozwalają się wzbogacić. Jakiś czas temu próbowałem wciągnąć w grę znajomego, nie udało mi się, bo do jakiejkolwiek fam by nie doszedł (upierał się, że nie chce ze mną, że on sam chce normalnie expić) wyśmiewali go, że nic nie wie. Może trafił na złe, ale nie była to jedna czy dwie famki. W ostateczności z gry zrezygnował (nie miał czasu expić do 90 na lod 2x dziennie, a piórka jak się okazało nie wystarczały na wszystko). Cieszy mnie to, że patrząc na wątek widać, że inni też widzą minusy naszego community, wychodzę z założenia, że osoby te się tak nie zachowują, ale w porównaniu do całości to nadal mała część graczy. Musimy sobie nawzajem pomagać, a nie tylko pluć jadem, bo ktoś inny czegoś nie wie/nie umie, nie tylko w NosTale'u, ale i w życiu, wtedy wszystkim będzie przyjemniej.

chilly napisał(a):

co do reszty to po fuzji mogłoby w teamie powstać stanowisko Kulturalno-Oświatowe. tak jak Tłumacz i NosGazetka.
      Co do oświaty: przydałoby się odświeżyć poradniki, część nie zawiera najnowszych rzeczy, część ma zepsute formatowanie etc. Warto uzupełnić też brakujące poradniki. Dobrze, gdyby tutorial w grze został odświeżony i zawierał więcej przydatnych informacji, ew. żeby zawierał odnośniki do poradników na forum (tutorial w plikach gry jest w formacie html, więc raczej można to zrobić), bo aktualny nie jest w najwyższej jakości - ma np. zdjęcia antycznego NosVille :^)

Kod źródłowy TeX

1. \int Aspiri \cdot dn =

Dość przykre - forum obsługuje kod źródłowy, w tym kod TeX, ale nie renderowanie kodu TeX (albo nie mogę tego znaleźć :Hmmmm: ). Jak mam pisać w takim razie matematyczne żarciki? :C
    • Nowy

@'IchLiebeDich oki doki, dzięki wielkie.

Andrey napisał(a):

chilly napisał(a):

ciężej co? wbić 55lvl? zebrać się w fam i iść na lod?
      Nie chodziło mi o samego expa, ale o jakąś pomoc międzyludzką, bo większości osób, gdy się je poprosi, zwyczajnie się nie chce - nawet napisać jakiegoś głupiego "Na Kremie" gdy ktoś pyta o te mityczne piórka, co pozwalają się wzbogacić. Jakiś czas temu próbowałem wciągnąć w grę znajomego, nie udało mi się, bo do jakiejkolwiek fam by nie doszedł (upierał się, że nie chce ze mną, że on sam chce normalnie expić) wyśmiewali go, że nic nie wie. Może trafił na złe, ale nie była to jedna czy dwie famki. W ostateczności z gry zrezygnował (nie miał czasu expić do 90 na lod 2x dziennie, a piórka jak się okazało nie wystarczały na wszystko). Cieszy mnie to, że patrząc na wątek widać, że inni też widzą minusy naszego community, wychodzę z założenia, że osoby te się tak nie zachowują, ale w porównaniu do całości to nadal mała część graczy. Musimy sobie nawzajem pomagać, a nie tylko pluć jadem, bo ktoś inny czegoś nie wie/nie umie, nie tylko w NosTale'u, ale i w życiu, wtedy wszystkim będzie przyjemniej.
      Oooo właśnie coś takiego. Najgorsi są ludzie co na forum wypisują jak można nie mieć wiedzy na temat nt, a oni oczytani, fabułka w 100% na 5 postaciach.
      To jest zwykła gra i nie można oczekiwać, że każdy będzie miał wystarczającą/kompletną wiedzę na temat gry. Wiadomo, że w nt gra wielu weteranów, ale też trafiają się nowe osoby i nie wiem jaki jest sens w wyśmiewaniu się z takich osób.

Andrey napisał(a):

Co do oświaty: przydałoby się odświeżyć poradniki, część nie zawiera najnowszych rzeczy, część ma zepsute formatowanie etc. Warto uzupełnić też brakujące poradniki. Dobrze, gdyby tutorial w grze został odświeżony i zawierał więcej przydatnych informacji, ew. żeby zawierał odnośniki do poradników na forum (tutorial w plikach gry jest w formacie html, więc raczej można to zrobić), bo aktualny nie jest w najwyższej jakości - ma np. zdjęcia antycznego NosVille :^)
      +1. Nadchodząca fuzja jest bardzo fajna i na pewno zachęci graczy do ponownej gry, ale można by dopieścić też takie drobne aspekty, które mogły by pomóc mniej ogarniętym na początku. Nadal pamiętam poradniki z forum od ... Puchatek? Jakoś tak miała ta żeńska użytkowniczka, a niewiele chyba zostało z tego zaktualizowane.
    • Nowy

@Pysiaczek tutaj dyskusja tam pomysły związane z fuzją

Pysiaczek napisał(a):

Dużo expa?Nie ukrywajmy gracze -90 nie mają szans na polskim nostale, co z tego, że rajd lorda draco jest od 75+ glacka od 80+ a i tak każdy twórca rajdów robi je +90. Osoby, które są nowe w grze lub chcą wrócić i grać od zera i nie chcą ładować nie mają szans żeby coś osiągnąć.

zgodzę się z tym ale do pewnej granicy -> rozumiem że 90+ są brani na limity - aby szybciej itd ... co niekoniecznie jest korzystne dla niższych lvl'i bo są pomijani :/
      ale ...
      w teorii na Avalonie jest dużo ludzi zawsze jest możliwość zebrania większej grupy słabszych ludzi i robienie rajdów z nimi - wystarczy zebrać matsy na pieki i powoli robić :) (tylko chętni potrzebni)
      (po fuzji będzie jeszcze więcej ludzi na jednym serwerze)

najgorszą rzeczą jest robienie jakichkolwiek rajdów na nupach :/ (bo chcę zarobić więcej) przez to ludzie słabsi (co nie sprawia że gorsi) są coraz bardziej i bardziej wypychani na boczny tor względem "starych wyjadaczy" mających niezliczaną armię nupów :/

Jak to niektórzy pisali już -> na początek trzeba zmienić siebie - więc część ludzi powinna dawać szansę nowym graczom bez zamykania się w określonej grupie :/
      (oczywiście nie chodzi tutaj o bezgraniczne zaufanie, co po prostu wspólną grę)

odnośnie expa za misje fabularnych
      zwiększenie przyciągnęło by ludzi bardziej do wykonywania samej fabuły - oczywiście to nie powinna być zmiana redukująca exp do minimum -> wszystko z umiarem
      (mimo że sam robiłem fabułę zawsze na bieżąco za dużo i tak to nie dało :P)
    • Nowy

Zalozmy, ze macie ten wbity 90 i co dalej?
      1. Bez eq/sp i tak was nie wezma na draco/Glacki, wiec wysilek poszedl na marne.
      2. Zarobek wam sie i tak nie zmieni, a nawet dojdzie wiecej do zarabiania, bo eq na 92 jest troche warte, nie wspominam o AW, bo pewnie takim nastawieniem nie dojdziecie do tego.
      Mowicie o nowych graczach, jakby oni was interesowali, znam kilka takich graczy, ktorym sie podoba obecny stan rzeczy, bo maja co robic.
      To juz nie jest stare nostale, ze jak wbijesz 90, to gra sie dla Ciebie otwiera, teraz z wbiciem 90 dochodza jeszcze wieksze obowiazki i przymusy, ktore musisz miec, by zaczac funkcjonowac w tej grze, skoro chcecie tak bardzo wbic ten 90ty, to niech wam dadza te 50% wiecej expa za misje, ale nie narzekajcie, ze potem nie mozecie nic wykonac w tej grze.Odnosnie Fabuly, fabula od a5+ daje expa i to sporo, takze od 90 macie znowu ulatwienie.
    • Nowy

DanielGG napisał(a):

Virachiael napisał(a):

Andrey napisał(a):

Takie pasywki za ukończenie fragmentów fabuły (wiadomo, nie aż tak duże, jak aw, ale zachęcające do robienia fabuły) mogłyby być całkiem fajne szczególnie, że ta fabuła nie wymaga jakoś dużo (a1-4 idzie zrobić w 2-3 dni, może poza dropieniem glutów).
      boże, niech ktoś to podbije do nieba i wprowadzi, aktualnie jedyny sens fabuły jaki jestem w stanie wymyślić to możliwość chodzenia na cp38 dla butków antymagii XD
      Nie no co Ty. Lepiej żeby gracze robli fabułe niż na jakiś useless lod chodzili bo "potem pojęcia o grze nie majo"
      Pomysł +1.
      Albo niech leci jakiś unikalny strój/czapka cokolwiek czego nie można sprzedać itd
      Juz byl taki pomysl.
      Ulepszona nagroda z czasoprzestrzeni bohaterskiej aktów 1/2/3/4/5.

Są 2 wersje.

Szczęśliwych wakacji!
      Pokaż spoiler

*Kici*Kici*