Fuzja serwerów 2018

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Chuck wrote:

O czym Ty mówisz? Skoro by golda usuneli to skąd by mieli ten gold? >,<
    Obawiam się, że przy pierwszym, lepszym evencie znajdą się delikwenci, którzy pokuszą się na robienie rajdów za ścianą na masową skalę. W najgorszym wypadku znowu będzie exploit pozwalający czerpać korzyści majątkowe.
  • Zrozumcie raz na zawsze:
    Co wam da NPC z itemami/kolo nosofrtuny/inne wymyslone cos gdzie mozna kupic cos za golda.
    Po 1. Nigdy nikt nie zmusi kogos zeby wydal swoj gold na to. Wcale nie wypompowalo to zadnej kasy. Predzej ktos kto ma 150kk zakrecilby se takim kolem za 100kk for fun, niz ktos kto ma 100kkk zeby "zarobic"/"zdobyc cos".
    Po 2. Naaawet jesli cala kasa z serwera by poszla w te kola/NPC/inne wasze wymysly to wszyscy z ta zbugowana kasa by na tym zyskali, bo pewnie wiekszosc by potrafiala cos. W kazdym razie wyszli by na tym lepiej niz Ci ktorzy tej kasy nie maja.
  • No ale to nie o to chodzi? Osoby które mają dobre eq i możliwości szybkiego zarabiania to nadal będą szybko zarabiać, a ci co stali w miejscu będą nadal stać w miejscu. Najwazniejsze że zmieni się koszt przedmiotów na serwerze i nie bedzie sytuacji,że ludzie aby kupić pudło sp będą musieli wydać 30kk. Nie mówię o sp15 albo innych rzeczach ktorych nie mozna wstawic na nb ze względu na cenę
    Take me out and finish this waste of life
    Everyone gather around for a show
    Watch as this man disappears as we know
    |-/
  • @Up Ci co maja eq beda nadal szybko zarabiac, ale nie tak szybko jak teraz, bo nawet jak nadropia milion itemow to ich po starych cenach nie sprzedadza, tylko beda musieli po nizszych. Tak samo z jakims expem za kase. Najwazniejsze jest, ze przy gold sinku spadnie cena podstawowych przedmiotow jak zwoje/ancki/perfumy/pióra.

Av i sygna by Kanashimi* <3

W grze od lutego 2009 roku do lutego 2017 roku.
  • Codziennie dochodzi na server około 200kk golda ze wszystkich błyskawicznych bitew więc w pół roku ceny wrócą do poziomu jak sprzed zerowania golda.
    Zresztą jak przyjdą na server ekipy z s2 i s3 które waliły solo limity to może 3 miesiące i pudło będzie stać znowu 30kk :D
    1. fus ja fus ja fus ja /3zl
    2. Mało kto wie że w 200x roku w chipsach lays główna nagrodą była posada CMa w gameforge, ciekawe kto był tym szczęśliwcem...
  • ^ Co Ty za brednie piszesz? Skąd dane o takiej ilości złota z Błyskawicznych Bitew, i skoro w pół roku ceny by wróciły do takich, które są teraz, to czemu przez 7 lat nostale ceny były ''niskie'' (nie przekraczające limitu złota), aż do exploitu ze złotem? :O
  • co wy rypki pierniczycie o jakimś wprowadzaniu goldsinków po 10 latach gry xD pisałem że Nostal pod tym względem (jak i pod kilkoma innymi) jest tragicznie zaplanowany... tu się nawet potów u npc nie kupuje! wszystko się krafci... trochę złota ucieka na ulepszaniu kart/eq i to wszystko, a leci milionami ze wszystkiego.

insza inszość kasowanie złota... płyniecie rybeńki... w marksizm ekonomiczny tak bardzo że aż wam awatary poczerwieniały. jak zamierzacie to zrobić żeby było to przeprowadzone uczciwie... bez szkody dla "uczciwych" graczy?. Tu GF daje kupra na każdej linii... począwszy od niewprowadzenia niczego przez te wszystkie lata co by pożerało to złoto... a skończywszy na nie przywróceniu kopii zapasowej stanu gry sprzed bugowania złota. Ot co. i ciężko teraz z tym "handlować"
  • GF dał d*** nie ma co ukrywać, ale usunięcie golda nie bedzie nieuczciwe. Byłoby gdyby usunęli części osób w tym tym osobom które nic złego nie zrobiły. Dopóki mówimy o usunięciu golda wszystkim postaciom wszystko jest uczciwe. Równie dobrze gf mógłby powiedzieć kończymy grę, usuwamy serwery i elo. Czy ktoś zwrocilby wam wtedy waszą kasę?
    Co do bb: pamiętaj że gold na serwerze rosnie tylko przez kupki z goldem. Cały zarobek z przedmiotów to tylko wymiana golda. Nie wydaje mi się więc aby z samych bb dziennie dodawalo sie az 200kk do puli serwera
    Take me out and finish this waste of life
    Everyone gather around for a show
    Watch as this man disappears as we know
    |-/
  • Tholy wrote:

GF dał d*** nie ma co ukrywać, ale usunięcie golda nie bedzie nieuczciwe. Byłoby gdyby usunęli części osób w tym tym osobom które nic złego nie zrobiły. Dopóki mówimy o usunięciu golda wszystkim postaciom wszystko jest uczciwe. Równie dobrze gf mógłby powiedzieć kończymy grę, usuwamy serwery i elo. Czy ktoś zwrocilby wam wtedy waszą kasę?
    Co do bb: pamiętaj że gold na serwerze rosnie tylko przez kupki z goldem. Cały zarobek z przedmiotów to tylko wymiana golda. Nie wydaje mi się więc aby z samych bb dziennie dodawalo sie az 200kk do puli serwera
    mhm. to teraz wyobraź sobie że startujesz grę wraz z ludźmi którzy w pojedynkę... na mc robią bb80+/ limity/ erenie/ zbugowane rajdy eventowe. powiedz mi proszę w jaki sposób chcesz dogonić ich przyrosty dobowe złota ;)
  • Mowicie o nieuczciwosci wobec tych ktorzy nie bugowali, a prawde jest tak ze Ci by zyskali najwiecej.
    Nawet jak beda robic dalej rajdy na nupy to nie nadgonia tyle golda co powstalo przez te 9 lat nt.
    Ci ktorzy buguja, dla nich to i tak wszystko jedno. A dla tych, ktorzy graja uczciwie usuniecie golda nie ma zadnych zlych stron.
  • Mowicie o nieuczciwosci wobec tych ktorzy nie bugowali, a prawde jest tak ze Ci by zyskali najwiecej.
    Nawet jak beda robic dalej rajdy na nupy to nie nadgonia tyle golda co powstalo przez te 9 lat nt.
    Ci ktorzy buguja, dla nich to i tak wszystko jedno. A dla tych, ktorzy graja uczciwie usuniecie golda nie ma zadnych zlych stron.
    No tak bo ty zapewne masz 100kk w ekwipunku to mogą usuwać i tobie to pasuje, jak zwykle zawistny polaczek skoro ja nie mam to reszta też nie powinna mieć. Najlepiej wyłączyć s1,s2,s3 i otworzyć nowy server na ich miejsce to każdy będzie miał równe szanse xDDD
    1. fus ja fus ja fus ja /3zl
    2. Mało kto wie że w 200x roku w chipsach lays główna nagrodą była posada CMa w gameforge, ciekawe kto był tym szczęśliwcem...
  • Nie. Dla mnie to nie problem zdobyc kase.
    Poza tym nie rozumiecie, ze te 3kkk teraz nic nie znaczy. Jak usuna caly gold, to nie bedzie nikomu potrzebne 3kkk. Wy nie pojmujecie 1 rzeczy. Ze rynek bedzie musial sie dostosowac do nowej sytuacji. A wy to widzicie tak jakby mieli wam usunac gold, a ceny mialyby zostac takie jak sa
    Biedni zyskuja, Ci ktorzy maja duzo kasy bo graja uczciwie, tez sobie dadza rade.
    A tylko bugujace i chitujace scierwa na tym straca ;]
  • Tyle lat ceny były niskie dlatego, że gold zdobywany był wydawany. Przez jeden bug wszystko się zmieniło, jest go za dużo i przez to nigdy te ceny się nie zmienią jeżeli nie zrobią kasacji golda. I gadanie, że to nic nie da, że i tak narobią golda jest gówno prawdą, bo tak samo robili wcześniej, hajs z rajdów etc. nie leci na taką skale żeby na tyle graczy ile gra zrobiło to znacząca różnice. Natomiast bug w którym robili po kilkaset kkk dziennie wpłynął i to na wielką skale na wszystkie serwery w Polsce, nie wiem jak w innych krajach. Do tego venuski są zablokowane więc farmienie golda na wielu rajdach zostało skrócone. Także jak dla mnie każdy powinien spojrzeć na to z innej strony, nie bedzie golda, wszyscy zaczna od zera, ceny beda niskie i to ze ktoś straci trochę kasy, dużej róznicy nie zrobi, bo skoro ja mial wczesniej to wie jak ją zarobic.
    Na przykład, teraz zrobienie limitów na s1 to zysk około 2kk, po takiej kasacji dalej bedzie to około 2kk, bo cena glacków nizej niz 200k raczej nie zejdzie z uwagi na drop kryształów itd. więc ktoś po limitach bedzie w stanie zrobic zapewne 2 upy broni Aktualnie zwój kosztuje ponad 6kk więc ktoś musi zrobić 3 dni limity aby móc sobie zrobić 1 próbę z pieniędzy za rajdy dzienne, nie wspomnę o uzbieraniu na pudło sp czy inna droższa rzecz. A większość osób właśnie zarabia w ten sposób, robiąc limity, chodząc na bb. Nie bez powodu po wyjsciu s4 tyle "nupków" znikło z s1, tam maja szanse coś zrobić w miarę szybko, a nie zbierać miesiąc na byle pierdołę.
  • A teraz wam powiem jedną rzecz: co wy niby chcecie zrobić z ludźmi, którzy przechowują gold w inny sposób niż faktyczny? Mówię tutaj min. o kryształach z glacy, czy klejnotach z limitów. Parę stacków nadropionych, wykupionych od famki i po usunięciu faktycznego golda -- osoba ta jest urobiona na najbliższy rok gry.

My loneliness was never more beautiful.