Fuzja serwerów 2018

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Czy Ty umiesz sie zrozumiale wyslowic? :x
    Polowa tego co napisales jest conajmniej dziwnie pokrecona.
    Tak to jest, jak się mieszka w UK. :|

#topic
    Dla mnie z jednej strony fuzja jest dobra, bo w końcu ludzie z serwerów z S2/3 będą mogli grać na zaludnionym serwerze, lecz z drugiej strony zbugowany hajs oraz cała ekonomia będzie w tragicznym stanie. :{
  • Mr. Thinker wrote:

Czyli zostawic nabugowanego golda + dodac kolejne 2 zrodla nabugowanego zrodla. Ceny urosna znowu bedzie tak drogo ze nie bedzie sie czego tam szukac, nowe osoby powinny sobie znalesc nowe miejsce i 'wyjdacze' nawet, serwer sie opustoszeje i znowu nie bedzie graczy. Zostana wtedy osobe ktore wydaly duzo kasy realnej na gre i Ci ktorzy bugowali maja oraz inni dla funu :)
    Glaca po fuzji

Nie zgadzam się z tym, ponieważ zarobki są zawsze proporcjonalne do cen, np. boxy, piórka i nd. Serwer nie "sie opustoszeje" (geez), bo będą na nim nowi gracze, z s1 większość zostanie, troche z enigmy dojdzie i jedna osoba z finezji, więc serwer będzie stał, tym bardziej, że jest, jak i będzie serwerem głównym. Co ma glaca do stanu złota na serwerach? Myślałem, że glaca jest zależna od graczy, nie rozumiem Cię kompletnie, przepraszam

Glupie ale ma pewna pewnosc ze sie spelni...

Częśc tego, min. że ceny będą ogromne się spełni, reszta już nie, ponieważ wyżej już wyjśniłem. Pozdro!
  • Moim zdaniem najlepsza byłaby fuzja s1+2+3, zostawic narazie s4 jako możliwosc wyboru i ew w przyszłosci dołączyć go do pozostałych. Jeżeli natomiast o golda idzie to głównym problemem było to bugowanie, oczywiscie Avatar tez ma sporo racji w tym co mówi ale coś mi się wydaje, że przez kolejne 10 lat nt nie narobiłoby się golda co w tym "wypadku". Moim zdaniem pomysł z podziałem golda bdb, ponieważ nikt kto uczciwie gra nie magazynuje golda tylko rozwija swoją postać ile tylko może. Więc oszuści to osoby które maja zapas iluś kkk na nupach, bo maja wszystko co chcieli i jeszcze z bugowania im zostało co jest logiczne bo osoby które uczciwie zdobyły wszystko co chciały to raczej osoby ładujące ND a taka osoba nie ładuje na zapas, bo po co? pojawi się coś nowego znowu sobie załaduje, a oszusci 2 raz golda nie nabugują (Mam nadzieje). Ktoś wyżej pisał, ze podzielenie golda nic nie da bo wtedy osoby z nabugowanym goldem coś za niego kupią. Więc moim zdaniem nie, gdyż nikt nie będzie taki głupi i nie będzie sprzedawał itków w tym czasie kiedy to będzie wszem i wobec ogłoszone. I wtedy po fuzji zostaje do wykonania pare koniecznych kroków. Po 1 stworzyc zabezpieczenia, żeby 2 raz nic typu bugowanie nie miało miejsca bo będzie powtórka z rozrywki, dodatkowo wprowadzić coś na multiclienty bo przez to gold bedzie się znowu zbierał kila razy szybciej, trzecim i ostatnim krokiem jest coś co miałem na myśli przed usłyszeniem o fuzji a cos co zostało poruszone przez jednego użytkownika wyżej, mianowicie, coś typu wprowadzenie obniżenia golda na serwerze z korzyscią dla graczy. Polegałoby to na wprowadzeniu do jakiegoś npc "losowej skrzyni z danym itemem" jednak tylko z czymś nowym niedostępnym za nd w kole tylko właśnie za gold, jeszcze jakis czas temu miałem na myśli, a może te skrzydła mega tytana, byłby to idealny item, dlatego ponieważ, nie jest to item który dawałby ogromną przewage siłę itd danemu graczowi, bogate osoby i tak poleciałyby na to jak psy na szynke bo chciałby miec to pierwsze na serwerze czy chociażby dla wyglądu, cena tego nie byłaby tańsza bo ktoś kupił za nd tylko zawsze tyle golda zchodziłoby z serwera rozwiązało by to problem z tym naturalnym przyrostem golda napewno, może i by dało rade z obecnym nabugowanym goldem w razie wypadku, jednak GF miał lepszy pomysł wprowadzmy to jako nowy item do koła... , ale nie trace nadzei, może jakieś inne, nowe skrzydła, może inny item, tylko proszę, żeby nie było to losowa skrzynia z osl 40% dmg 20% defa lub, losowa skrzynia z sp +15 bo to byłoby dno.
  • Ciagle slysze o pomysle wprowadzenia NPC z paczkami z itemami za golda.
    Tylko pomyslcie. Co musialoby byc w tych paczkach aby ludzie chcieli je kupic.
    Po pierwsze. Nie wprowadza nic z NM bo to dla nich strata. Chyba ze z niewielka szansa. Ale i tak nie sadze zeby ktos z nabugowanym goldem kupowal X paczek liczac powiedzmy na onyxy z 0.1% szansa, skoro moze rzucic komus ofe 1kkk i od razu mu 10 osob bedzie chcialo sprzedac.
    Druga sprawa to ze jesli wprowadza cos slabego, to nikt nie wyda na to golda.
    Trzecia sprawa, to jesli wprowadza cos co zainteresuje bogatszych (wiec musi byc cos mocnego i nie chodzi tylko o wyglad, bo wiele osob na to nie zwraca uwagi) to prawdopodobnie osoby z nabugowanym goldem to zdobeda, a przecietni nie. Wiec tak na prawde wyjdzie na to ze za ten nabugowany gold zdobeda cos mocnego czego uczciwe osoby nie sa w stanie. I nawet jesli odessaloby to golda (chodz uwazam ze nie wiele) to byloby to slabe.
    Podsumowujac, ten pomysl nie ma racji bytu. Wcale nie odessalby duzej ilosci golda, a pozwolilby oszustom sie dorobic unikalnych mocnych itemow. Musza byc mocne zeby ktos sie tym wgl zainteresowal.
  • Ogólnie bardzo szybko zrobili tą fuzję na Elsie, w niecałe 2 tygodnie po ogłoszeniu migracji. Zapewne już wcześniej opracowali ten program, poznali wszystkie zagadnienia techniczne itp. U nas trzeba będzie jednak trochę poczekać.
  • Prosta sprawa, Ci którzy nie mają kasy schowanej do banku curry tylko mają na nupkach te nupki banować, bo po co ludzie trzymają gold na nupkach skoro jest bank? Czyżby coś ukrywali? :P Nie wiem po co ten bezsensowny temat, skoro to są jedynie wasze domysły i ponabijacie sobie posty jedynie, a i tak 90% czego tutaj spekulujecie pewnie GF nie zrobi, bo ma swoją ' wizję "
  • Trzymanie golda na nupach jest lepsze niz w banku z wielu powodow. Np. Jak kogos sie gold nie trzyma to jak go nie ma "przy sobie" na mainie to nie kusi go by kupic jakis malo uzyteczny item. Poza tym jak ktos umiescil golda na nupie przed aktualka z bankiem moze mu sie nie chciec przekladac go z powrotem i woli, by tam sobie lezal spokojnie jak juz lezy. I kolejnym powodem trzymania golda na nupie jest resell. Niektorzy wola resellac nupami by nie byc narazonym na jakies antypatie z powodu reputacji jaka maja na serwerze badz ich fam ma, gdyby np. jego potencjalny klient stwierdzil, ze osobom z fam danego resellacza nie sella. I do przekladania golda na nupka nie trzeba miec nielegalnego oprogramowania od razu. Wystarcza np. drugi komputer, albo przyjaciel lub znajomy z fam.

Av i sygna by Kanashimi* <3

W grze od lutego 2009 roku do lutego 2017 roku.