Fuzja serwerów 2018

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Na otwieraniu nowych serwerow jest zawsze hajs na poczatku robiony bo jest mega hype na wbijanie do topki.
      s4 czeka to samo co s2 i s3 predzej czy pozniej. Robcie fuzje s2+s3+s4. A potem jak to upadnie to poprostu je usuncie xD
      @Art co z nickami? W Elsword sa jakies bilety "kto 1 ten lepszy". Troche nie podoba mi sie mysl, ze po latach graniach jakies trolle mialby latac z nickami graczy bo sie pierwsze zalogowaly po fuzji :>

Lęk przed śmiercią jest nędznym płodem naszej niewiedzy...
    • Nie boicie się?
      Developerzy GFa ledwo potrafią aktualizacje przygotować i wgrać.
      A co to będzie po przeprowadzeniu fuzji..

xD!
      There finishes my road to top.

03.2009 - 11.2011
      05.2014 - 11.2017
      - Top 1 łucznik (top2 wśród innych klas) V Turnieju PvP r. 2016
      - Pierwsza postać z poziomem 99+50 wbitym na NostalePL
      - Pierwszy łucznik posiadający tunikę 61% obrony + wszystkie uniki
    • [19/01/2018][15:11:53] <Art> na metin2 sie zwiekszyla
      [19/01/2018][15:12:02] <Art> z tego co wiem to DE chyba na jednym z serwerow
      [19/01/2018][15:12:05] <Art> tez ma wiecej CH
      [19/01/2018][15:12:07] <Organit> 7ch
      [19/01/2018][15:12:09] <Organit> mają
      [19/01/2018][15:12:10] <xdasz> tak na S1
      [19/01/2018][15:12:11] <Art> nom
      [19/01/2018][15:12:14] <Art> wiec jest taka mozliwosc
    • Jak tak mówicie o usuwaniu golda to ja nie wiem czy to byłoby jakkolwiek dobre rozwiązanie, gdyż skrzywdziłoby wielu graczy. Jednakże nie należałoby też obok tej sprawy przechodzić obojętnie, bo na serwery przedostałby się nabugowany gold w dużych ilościach. Najlepsza moim zdaniem opcja (jeśli już trzeba usuwać golda) byłaby taka jakby połączyły się ze sobą S1+S2 i S3+S4 gdyż rozwojowo im najbliżej do siebie. Natomiast jeśli chodzi o pomniejszenie zasobów złota dotknęłoby to tylko obecne S2 i S3. Dlaczego ? Ponieważ S1 i S4 nic nie zyskałyby na fuzji (poza kilkoma graczami) tylko więcej by straciły, bo nie po to gracze grają, by potem tracili swoje ciężko zarobione pieniądze. Gracze z S2 i S3 natomiast zyskaliby wiele, mimo straty pieniędzy, czyli zyskaliby możliwość grania swoimi porzuconymi postaciami (no nie ukrywajmy, lepiej trochę stracić, niż wszystko, bo nie można grać). No natomiast jak mówię, usuwanie złota na S1 i S4 to po prostu rzecz nieopłacalna, bo gracze, których by się zyskało zostaliby zastąpieni graczami, którzy by zrezygnowali przez to, że stracili pieniądze.
      PS. to oczywiście moja skromna opinia. Proszę się nie sugerować, że to jakieś przecieki czy cokolwiek.
    • Jak dla mnie to lepiej zrobić jeden duży serwer (S1+ S2+ S3+ S4), jedna fuzja, 7 kanałów i reset golda, przez co wszystko będzie traktowane jako nowy serwer, nie będzie nabugowanego złota i spokój na następne lata, ponieważ fuzja została zrobiona raz a dobrze. A takie S3, które jest pokrzywdzone zostanie połączone z powoli umierającym S4 to trochę niesprawiedliwe, ponieważ ten serwer też kiedyś umrze, szczególnie kiedy większość graczy z Enigmy, którzy tam grają pójdą na S1+S2, przez co będzie wymagana kolejna fuzja. Pozdrawiam

fajny pieseł jest fajny, pa
    • No tak ale już napisałem dlaczego fuzja S3+S4 ma mało sensu, po fuzji część Enigmowców z s4 pójdzie na s1+s2 bo na to czekali, pięć osób z s3 nic nie zmieni w s4, dlatego chyba lepiej połączyć wszystko i zrobić siedem kanałów, tak jak na de?

fajny pieseł jest fajny, pa
    • Ja mysle ze s1+2+3 i osobno s4.
      Na s4 gracze starali sie o miano topki gdzie polegli na innych 'hype'.
      Wydali duzo kasy na ten progres wiec troche bie fair.
      Jednak jak kiara pisala raczej po fuzji troche graczy z s4 przejdzie na inne serwery gdzie bedzie zycie.
      Jednal fuzja jest.. malo oficjalna i pozostaje zagadka co i jak oraz jak bedzie po niej jezeli BEDZIE.

A kasacja golda jest potrzebna bo jest MNOSTWO zbugowanego golda co tylko pogorszy.

*Kici*Kici*
    • Trzeba mieć też świadomość, że nawet po redukcji golda i fuzji, znajdą się osoby, które będą robić eventowe rajdy na nupach za ścianą, trzepiąc na tym krocie. Oliwy do ognia dodaje fakt, że w czasie trwania eventu może być też inny - zwiększający pozyskiwanie złota. Dlatego też uczulam na to, aby Entwell zrobił lepsze narzędzia do sprawdzania oszuścików, bo sam Hackshield jak wspomniała w osobnym temacie @friends111 na niewiele się zda. Zwiększona kontrola od strony teamu w eventy również może pomóc.

"Ludzie martwią się bo dostają bany, a Lucek ogląda kurczaki w google" - She