Przywrócenie wkładu na Glarenonie

• GRA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Przywrócenie wkładu na Glarenonie

1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?):
      Przywrócenie wkładu na Glarenonie
      2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:
      Proponuję przywrócenie wkładu na Glacernonie, tak jak to było przed wprowadzeniem Rajdu Caligora oraz zablokowanie go przed ubiciem Bossa na Rajdzie Caligora
      3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane):

4. Dodatkowe informacje:
      Ponownie wprowadzenie systemu wkładu do gry znacznie poprawi sytuację na Glacernonie. Obecnie większość ludzi na grze na Glacernon uczęszcza tylko wtedy jeżeli jest rajd. System wkładu zmusiłby ich do uczęszczania na Glacernon i wbijanie go poprzez walkę. Wtedy ludzie którzy chcą wbić reputację oraz zabić czas będą mieli takie możliwości
    • Nawet gydby usnieto buffy z gry to by sie znalazlo wiele osob ktore wbijaja repe na bb i rajdach i by nie chodzily na glac. Nie duzy % graczy ale na pewno by sie znalezli tacy. Wiec brak wkladu negatywnie wplywa na iczebnosc osob glacujacych. Nie ma tu nic do rzeczy czy ktos go chce czy nie.

Lęk przed śmiercią jest nędznym płodem naszej niewiedzy...
    • Mogliby też zrobić coś takiego, że postacie do powiedzmy 79 lv płacą za wstęp repką, wyższe poziomy muszą nabijać wkład, aby móc wziąć udział w rajdzie. No bo nie oszukujmy się, gdzie takie poziomy wbiją wkład? Za asystę tak dużo nie leciało, jak dobrze pamiętam.

"Ludzie martwią się bo dostają bany, a Lucek ogląda kurczaki w google" - She
    • To w sumie dobry pomysl. Albo poprostu powinno byc zrobione tak jak z repa. Roznica lv powinna wplywac na ilosc wkladu. Bo fakt faktem. Niskie lv maja problem nie wazne jakie rozwiazanie sie stosuje.

• Ja zgodzę się z cousem ponieważ bez zlikwidowania jednego drugie nie ma sensu. Mianowicie wkład na tak ale nie przy obecnej sytuacji z tego względu że to byłoby tylko jak podrzucenie rannych owiec dla tych oszustów "grających na mlach itd" i dawanie im darmowej reputacji. Na potwierdzenie tego sam jestem żywym przykładem, przestałem chodzić na glac poza rajdami przez takie osoby, bo gdy kolega z fam założyciela tematu spada na 3 hity na arenie a potem na glacu na 2 paskach re ja spadam na 4 od niego i sam bije mu po 3k to coś chyba jest nie okej. Więc podsumowując wkład przy obecnej sytuacji nie, po wycofaniu lub zablokowaniu oszustów jak najbardziej :chce: :chce:
    • Jak już wspomniałem na znanej wszystkim grupie społecznej, jestem za wprowadzeniem wkładu jedynie w przypadku, gdy razem z nim wejdzie:
      - wchodzenie do MiniLandu możliwe tylko z cytadeli.
      - usuwanie wszystkich buffów po zmianie każdej mapy na glacy (tak, jak wchodząc na arenę talentów / mistrzów)
      WYJĄTKI, w których nie są usuwane buffy
      • Anioły wchodzące z Cytadeli na Zach. Mroźny Ląd i z powrotem
      • Demony wchodzące z Cytadeli na Wsch. Mroźny Ląd i z powrotem
      żeby nie ułatwić przeciwnikom blokowania Lorda Mukraju / Cytadeli przeciwnej frakcji

P.S. Idzie przeboleć taroty i dopalacze wróżek (usunięcie ich nie jest możliwe)
    • Cous, tu nie chodzi nawet o cieplo tylko o to zeby miec zajety slot tarota/runy ;P
      A dopalacze mozna tam poprostu pewnie wylaczyc. To pewnie zalezy tylko od programistow.
      Co do kasacji buffow to chyba troche zly pomysl. Raczej trzebaby pomyslec nad innym rozwiazaniem.

• Specjalny amulet z lekka odpada, zauważcie że są runy z areny i te matki natury, one w większości mają bonusy do PvP i co? Ich użytek ograniczałby się jedynie do kilku minut na talentach, gdzie wszelkie odpały są jeszcze gorzej traktowane niż na glacy? Arena mistrzów to walka na nupy, ta glacowa to wącha kwiatki od spodu, a BTK to jest organizowane wiadomo jak często. No nie bardzo no, pomimo że nie lubię odpałów na glacy.

"Ludzie martwią się bo dostają bany, a Lucek ogląda kurczaki w google" - She