Odnowiony event wiosenny (Grasslin)

• GRA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Odnowiony event wiosenny (Grasslin)

1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Starego, dobrego eventu wiosennego

2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Powrót eventu, nagrody zmienione na nieco lepsze, bo nie oszukujmy się - rajd jest dość nużący, a nagrody nie były warte zachodu. Sama wróżka grasslin też nie poraża przydatnością (więc może lekki boost?). Przydałyby się jakieś misje dzienne, kolejny towarzysz i karta SPP związana z tym eventem.

3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane):

4. Dodatkowe informacje: Zaktualizowany event wiosenny byłby dobry "czekadełkiem" przed eventem wielkanocnym/letnim. Kolejne urozmaicenie rozgrywki.
  • Codzienne zadania:
    Display Spoiler
    Eva Energy - Wiosenny obiad
    "Witaj poszukiwaczu przygód! Czy mógłbyś mi pomóc w przygotowaniu obiadu dla znajomych? Z powodu nawału pracy nie mam czasu, aby uzbierać składniki niezbędne do stworzenia posiłku. Potrzebuję bambusa, ryżu oraz mięsa."
    Dostarcz 10x bambus, 10x ryż, 10x mięso Evie Energy.
    "Hej Eva! Mam składniki, o które prosiłaś, proszę." "Jesteś niesamowity! Ta potrawa zrobi furorę! Dla Ciebie też mam trochę."
    Nagroda: 1x Pieczęć rajdu Grasslin, 10x Wykwintny Obiad (nowe jedzenie: 5k HP/MP), 1x Kolorowe Nasionko

Trener Calvin - Nieznośne wróżki
    "Przez te Wróżki Grasslin nie mogę prowadzić zajęć! Całkowicie rozpraszają uwagę uczniów, a na domiar złego porwały strony w moich podręcznikach. Będę wdzięczny, jeśli się z nimi rozprawisz."
    Upoluj 25x Wróżka Grasslin podczas rajdu Gigantyczny Grasslin
    *Wracasz z powrotem do Trenera Calvina* "Ależ one są szybkie! Myślę, że nie powinny one Tobie przeszkadzać. Zapamiętają solidny łomot na dość długo" "Dziękuję, teraz moi adepci mogą się skupić na nauce. Mam dla Ciebie niezwykłą nagrodę."
    Nagroda: 1x Pieczęć rajdu Grasslin, 1x Runa Drzewa (Matka natura), 1x Kolorowe Nasionko

Mimi Mentor - Niepokojąco olbrzymie Grassliny
    "Cześć Mimi, jak Ci mija dzień?" *Mimi wygląda na zamyśloną* "Ah, przepraszam za to zadumanie poszukiwaczu przygód, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju." "Jeśli chcesz, możesz mi opowiedzieć." "Ostatnio będąc na naszych polach uprawnych zauważyłam, że dwa Grassliny są większe od pozostałych. Pomyślałam, że po prostu są dobrze pielęgnowane i ładnie rosną. A dzisiaj..." "Co?" "Są gigantyczne! Obawiam się, że jak tak dalej pójdzie, to wioska stanie się niczym innym, jak tylko nawozem!" "Sprawdzę to, nie martw się!"
    Ukończ 1x Rajd Gigantyczny Grasslin
    "Niewiarygodne! Udało Ci się! Niechże Cię wyściskam!" *Rumienisz się* "To drobiazg, cieszę się, że mogłem pomóc".
    Nagroda: 1x Pieczęć rajdu Grasslin, 20k złota, 1x Kolorowe Nasionko

Nowy NPC:
    Pan Ogrodnik - Odbudowa ogrodu
    "Dzień dobry, piękny dziś dzień prawda? Wiosna jest cudowna, szkoda tylko, że nie mogę tego powiedzieć o swoim ogrodzie." "O rety! *Patrzy na zniszczony ogród* Jak to się stało?" "Powiem krótko: Grassliny. Zaczęły traktować moje rośliny jako nawóz i w ten sposób one obumarły. Moje konwalie, róże i tulipany..."
    Dostarcz 3x Kolorowe Nasionko Panu Ogrodnikowi
    *Pokazuje Panu Ogrodnikowi dziwne nasiona* "Nie znam się na roślinach, ale myślę, że te nasionka mogą pomóc w odbudowie twojego ogrodu." "Wow! Toż to nowy gatunek! Muszę czym prędzej zasiać te kolorowe nasionka!"
    Nagroda: Skrzynia Ogrodnika

Nowy drop z boxów:
    Display Spoiler

• Perła Mruczka Ogrodnika
    • Perła Wróżki Grasslin
    • Karta specjalisty partnera Nimfy Nelii
    • Pachnąca Kieszonka
    • 5x Eliksir Doświadczenia
    • Treser zwierzaków rudolfa
    • Kostium świeżej mięty 1d/7d/30d
    • Wstążka do włosów 1d/7d/30d
    • Leśna kurtka 1d/7d/30d
    • Elegancki męski kapelusz 1d/7d/30d
    • x5 Duży Eliksir Odnowy
    • x30 Wykwintny Posiłek
    Skrzynia Ogrodnika:
    • Perła Mruczka Ogrodnika
    • Perła Wróżki Grasslin
    • Karta specjalisty partnera Nimfy Nelii
    • Rzadka Runa Drzewa (Matka Natura)
    • Zielony kostium krzakogona
    • Zielony kapelusz krzakogona
    • Kostium świeżej mięty na stałe
    • Wstążka do włosów na stałe
    • Leśna kurtka na stałe
    • Elegancki męski kapelusz na stałe
    • Klomb czerwonych róż
    • Klomb białych róż
    • Rzeźba chomika
    • Ryż x99
    • Mięso x99
    • Bambus x99

Nowy NosKumpel:
    Display Spoiler
    Mruczek Ogrodnik - żywioł wody (30%), atak bliskodystansowy. Kot w ogrodniczkach, słomianym kapelutku, trzymający w łapce widły. Resy: 80% woda, 70% światło, 40% ogień, 50% mrok. Średnia ilość HP.

Umiejętność SH+R: Eksplodujący groszek
    Zasięg: własna postać
    Cel: Wybór
    Czas działania: 0.3s
    Czas ponownego użycia: 60.0s
    MP: 100
    Zasiewa eksplodujący groszek (coś w stylu min desa, klonów diabełków)

Eksplodujący groszek przy eksplozji wywołuje z prawdopodobieństwem 20% "Paraliż"

The post was edited 1 time, last by Lucek ().

• Coś się ruszyło?

Zaraz koniec eventu wielkanocnego a do sierpnia raczej nic nie będzie.
    Więc lepiej wysłać pomysł, żeby coś było między tą dużą przerwą.

Według tego 'kalendarza' jest miejsce na wszystkie proponowane eventy. :Hmmmm:
    EventCzas trwania
    WalentynkowyŚrodek lutego
    WielkanocnyRuchome (marzec/kwiecień)
    GrasslinMaj/czerwiec
    LetniPrzełom lipca i sierpnia / sierpień(-wrzesień)
    Festiwal przyjaźniPrzełom września i października
    HalloweenowyPrzełom października i listopada
    Święta PlonówListopad
    ŚwiątecznyPrzełom grudnia i stycznia
  • Nie wiem czy w ogóle Alarius to przekaże, bo wg niego powinniśmy skupić się na priorytetach (czyt. Rzeczach wymagających mniej nakładu pracy). Jeśli już Entwell jest otwarty na propozycje, to dajmy mu te nieco rozbudowane.
  • Pomysł zaakceptowany przez Zespół NosTale.pl i grupę projektową - wysłano do firmy Entwell.
    Na chwilę obecną Entwell zajęty jest pracami nad nową klasą postaci, więc przywrócenie tak starego eventu nie jest możliwe. Poprosiłem o powrócenie do niego, kiedy będzie już trochę luźniej. Nie przekazałem jego rozbudowanej wersji (on jest tak stary, że wymaga pewnych dopracowań, a dopiero potem urozmaiceń), niemniej będę o niej pamiętał na przyszłość.