Dyskusja ogólna na temat GRYFa (S4)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Chwalić jeszcze nie można bo serwer ma 6 dni, ale czemu by nie?

Glaca
    Duzo osób idzie na bazyle oraz inne spoty, idzie się w dużych grupach (czasem i za dużych). Zbiera tam się golda/itemy/oslo i inne takie, można tam zdobyć doświadczenie (lev) i przyjaźnie :P
    Bitwy frakcji, już istnieją tak samo jak rajdy. Był już win rajdu mroku.

Rynek
    Tani a nawet tańszy niż na serwerach DE.
    Podstawowe przedmioty
    Ancek - 130k
    Pióra - 10k
    Pudło spp/perła nk - 900k
    Partnerzy - 1.8kk-5kk
    Pety - +1kk
    Wróżki (duże 40%) - 2kk
    Pojazdy - +2kk
    Skrzydła (zywiołów) - 1.5kk / wróżki - 7kk / onyksy - 150kk
    Można dość łatwo zarobić robiąc pieczątki rajdów, chodzić na bb i farmienie itemków oraz robienie rajdów (sprzedawać boxy).

Rodziny
    Jest mnóstwo do wyboru od rekru +1 po famki co robią lod i glace.

Ładować? Czy warto?
    Jeżeli chcesz szybko coś (więcej) osiągnąć to tak

S1, no cóż jeżeli s4 będzie miał się dobrze to jest szansa i nawet wielka na upadek tego serwera i wbicie ostatniego gwoździa do s3 i uznanie śmierci s2. Na razie s4 manipuluje pozostałymi serwerami, to od niego zależy przyszłość pozostałych. Czemu? Jest tu dużo atrakcyjnych rzeczy które zachęcają do grania i 'klimat' gry z przed paru lat, gracze pozostałych serwerów mogą opuścić je i przenieść się na s4. Czy tak się utrzyma nie obiecuje, ale ja tam gram bo na razie wszystko ładnie idzie.

Topowi gracze/rodzinki --> pl.nostale.gameforge.com/main/highscore

Wesolych Swiat!
    24/12/2017

KONKURS!! --> [KONKURS] Top Model
  • IchLiebeDich napisał(a):

DanielGG napisał(a):

Wydaje się, że s1 upadnie i wszyscy się przeniosą na s4 więc...
    XDD. S1 upadnie? Bredzisz... Predzej Gryf sie posypie z calym dobytkiem, nizeli s1. Kazdy powinien wiedziec, czy chce isc na owy server i doladowac, niz sie pytac ludzi, bo to od niego zalezy czy mu sie bedzie chcialo grac na tym, takie rady sa nie na miejscu.
    Chodziło o to, że ludziom się wydaje, że serwer skończy jak finesia. Ja mam jak najlepsze nadzieje, że serwer będzie nowym avalonem
  • Ogółem ciężko powiedzieć jak będzie na samym starcie serwera. Mówię jak może być z obserwacji. Bo nie zauważam tam nowych graczy, jedynie ludzi z innych serwerów. I po tym wnioskuję, że sytuacja może wyglądać analogicznie do Finesii. Bo serwery nowe mają to do siebie, że na nich nic nie ma. I to przynajmniej sporą część graczy w pewnym momencie zacznie odpychać. Bo wiecie, lenistwo i te sprawy. Dodatkowo frustracja, że nie są na poziomie do którego przywyknęli (dlatego też ja nie gram na gryfie mimo że na s3 afk to jedyne zajęcie).

Może stać się też tak, że wszyscy zaczną grać na gryfie. Wtedy Avalon zacznie przeżywać to, co Finesia miała przy umieraniu. Choć będzie to znacznie dłuższy proces, bo graczy i przedmiotów już na starcie jest znacznie więcej. Ale jakby została sama topka to za te 7/8 w końcu by cała zniknęła.

Teorii jest masa ale na chwilę obecną każda jest równie prawdziwa, co błędna. Jest szał na nowy serwer. Pierw musi on opaść i wtedy możemy zacząć oceniać, czy serwer się rozwija i jak się rozwija.

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
  • Mr. Thinker napisał(a):

Rynek

Tani a nawet tańszy niż na serwerach DE.
    ale to chyba naturalna kolej rzeczy, bo serwer jest nowy i odpowiedz mi, kto kupiłby ancki po 1kk i pojazdy po 25, jeśli na serwerze nie ma golda XD? nie porównuj tego do serwera DE, bo przede wszystkim ten serwer ma tyle lub i więcej co Avalon.

Mr. Thinker napisał(a):

Wojo napisał(a):

Ceny które są na s1 odstraszają nowych graczy i starych też.

ceny poszły w górę z prostej przyczyny - wartość wirtualnego złota, które gracze nagminnie kupują spadła mocno w dół, więc analogicznie wszystko w grze poszło w górę. Gdybyś porównał cene golda i itemów jeszcze rok temu, to w przeliczeniu wyszłoby podobnie, co teraz.

• Mr. Thinker napisał(a):

Gdzie ja pisałem że tak zostanie?
    Pisze jak jest TERAZ

@edit, jak pisałem teraz to DOSŁOWNIE teraz
    ja o tym wiem, tylko prostuje fakty, bo piszesz to tak jakby to było jakieś dziwne, że są niskie ceny na serwerze, który ma tydzień xd

a co do cen na S1 to nie jestem do końca pewien, czy odstraszają obecnych i nowych graczy, jeśli 90% z nich kupuje golda, który teraz jest tani jak barszcz XD

• Freaky napisał(a):

Mr. Thinker napisał(a):

Gdzie ja pisałem że tak zostanie?
    Pisze jak jest TERAZ

@edit, jak pisałem teraz to DOSŁOWNIE teraz
    ja o tym wiem, tylko prostuje fakty, bo piszesz to tak jakby to było jakieś dziwne, że są niskie ceny na serwerze, który ma tydzień xd
    a co do cen na S1 to nie jestem do końca pewien, czy odstraszają obecnych i nowych graczy, jeśli 90% z nich kupuje golda, który teraz jest tani jak barszcz XD
    No może i jest tani, ale są ludzie którzy nie chcą ładować i granie na s1 = 90 lvl must have czyli kolejne wydatki, a tak na s4 masz wszystko od nowa i nie ma tak wielkiej różnicy między osobami, które ładują, a które nie.