Dyskusja ogólna na temat GRYFa (S4)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Mi tam lod, póki co pasi tylko rano. Nie mam jak grać wieczorem, ale dużo ludzi ma czas grania wieczorem, więc... Mi to w sumie obojętne jak będzie lod.;D Nie zależy mi by być w topce, tylko tak Sobie gram. :p Zawsze mogę wrócić na S2. XD
      :miłość: Z uśmiechem witam Świat. :miłość:
    • @IchLiebeDich kiedyś to było kurna, mlask mlask, no kiedyś to było hrum hrumm
      Dla ciebie to kiedyś to pewnie 2013 rok, bo naprawdę kiedyś, to lod był od 1 lvla i były 4h dziennie, i w tym 2h roga. Jedyne osoby, którym kiedyś to przeszkadzało, to płaczki bez famki, którzy byli na tyle aspołeczni/denerwujący, że nikt ich nie chciał w fam.
      Jak dla mnie dalsza dyskryminacja PL pomimo wejścia na steam jest ponurym żartem i jawnym pokazaniem stosunku GF do Polaków, ale ten stosunek widać w każdej grze wydawanej przez GF.
    • Nie wiem panowie, czy chcemy mieć więcej LoD.
      Jasne, może i na s4 by się przydało, ale!
      Ale obecnie inflacja na pozostałych 3 serwerach mówi jasno, że trzeba mieć kasę. Już teraz jest tak, że ludzie wbijają 80lvl bardzo szybko i mają jedynie to, co zrobili na lvlu ~55. Bo kiedy tu zarobić mieli. I lepsze pytanie, jak zarobić mają na tym 80?
      Naprawdę ktoś uważa, że w tej grze się długo expi? Kiedyś, tak. Ale teraz?
      Jeśli nie chcecie mieć więcej sytuacji bliskich p2w, dajcie możliwość zarobku innym bez ładowania w item shop. Gryf już pokazał, że z nd jest po prostu łatwiej. I to raczej oczywiste, że będzie łatwiej. Ale nie róbmy tak, by bez nd było to niemożliwe/prawie niemożliwe.

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
    • TenOdGłośników napisał(a):

Gryf już pokazał, że z nd jest po prostu łatwiej. I to raczej oczywiste, że będzie łatwiej. Ale nie róbmy tak, by bez nd było to niemożliwe/prawie niemożliwe.
      Brzmi to jak twoje zdanie, a ja napisałem, że taki jest właśnie tego cel :v
      Nie załadujesz = nie pograsz
      Pograć pograsz, ale na pewno nie w pvp, glacy itp. Jedyny sposób to tylko (ten mój nie ulubiony sposób :P) resell, albo całe noce dropania piórek.

youtube.com/channel/UCM9HR4s7nm-ToETotZBU2hA/videos
      CrazyFather & Many pokazał na swoim challengu, że jakoś da się utrzymać na nt (ładował, ale bez przesady). Dużą część dnia dropił pióra/resellował i jakoś uzbierał na wszystko i miał jakieś moim zdaniem fajne eq.

• Przyznam się bez bicia. Kiedyś nie ładowałam moja postać była w miarę ogarnięta. Teraz ładuje raz na miesiąc 50 zł, no i różnicy nie widzę. No może jedną, jest prościej. Jakieś 4 lata temu sp+9 ciężko było zrobić/dostać teraz jest to prościutkie jak drut. No, ale 50 zł to wydaje mi się nie majątek, chociaż zliczyc wszystko to ciężki pieniążek. Na s4 staram się nie ładować, gram tak jak kiedyś. Póki co, jest ok. Zobaczymy na jak długo. ;)
      :miłość: Z uśmiechem witam Świat. :miłość:

Nie wiem panowie, czy chcemy mieć więcej LoD.
      Jasne, może i na s4 by się przydało, ale!
      Ale obecnie inflacja na pozostałych 3 serwerach mówi jasno, że trzeba mieć kasę. Już teraz jest tak, że ludzie wbijają 80lvl bardzo szybko i mają jedynie to, co zrobili na lvlu ~55. Bo kiedy tu zarobić mieli. I lepsze pytanie, jak zarobić mają na tym 80?
      Naprawdę ktoś uważa, że w tej grze się długo expi? Kiedyś, tak. Ale teraz?
      Jeśli nie chcecie mieć więcej sytuacji bliskich p2w, dajcie możliwość zarobku innym bez ładowania w item shop. Gryf już pokazał, że z nd jest po prostu łatwiej. I to raczej oczywiste, że będzie łatwiej. Ale nie róbmy tak, by bez nd było to niemożliwe/prawie niemożliwe.
      O jak szanuję.
      Odnośnie LoD to w ogóle popieram przywrócenie okazyjnego LoD, gdzie admin informował na forum i o tej właśnie godzinie kanał z LoD wyświecony był na czerwono. To była według mnie magia tej gry. Gdy nie było tego LoD to na Enignie i Avku było od cholery ludzi, NosVille przepełnione. Tak samo nie podoba mi się NosBazar, który z graczy zrobił handlarzy. Nie musi nikt się ze mną zgadzać, ale wypracowałem sobie to zdanie w ciągu 8 lat gry czasem przerywanej, ale jednak znajomości NosTale.
      Na zimnym nie pałuj nigdy, rozgrzej zawsze, a jednostka służyć sprawna ci będzie i upalać móc będziesz.
      ~Lektor 2015

JDM AS FVCK
    • A ja się z wami nie do końca zgodzę. Mam jedno duże ale.

Ale! Obecnie różnica między lvlami niskimi (czyli nawet 80lvlami) a wyższymi (90+ i ludzie z aw) jest ogromna. Po to właśnie LoD ogólne jest przydatne. Ponieważ nadganianie starych graczy jako taki nowicjusz byłoby wręcz niemożliwe. Jak? Nawet z anckami by nie miał jak. Glaca dla niego odpada właściwie w pełni, przecież 60lvl nie przeżyje tam. Każdy go będzie zabijał w hitach. A gdzie indziej by expić miał? Może turkucie co? Zanim zacznie marzyć o mortaz to trochę mu minie.

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

A ja się z wami nie do końca zgodzę. Mam jedno duże ale.

Ale! Obecnie różnica między lvlami niskimi (czyli nawet 80lvlami) a wyższymi (90+ i ludzie z aw) jest ogromna. Po to właśnie LoD ogólne jest przydatne. Ponieważ nadganianie starych graczy jako taki nowicjusz byłoby wręcz niemożliwe. Jak? Nawet z anckami by nie miał jak. Glaca dla niego odpada właściwie w pełni, przecież 60lvl nie przeżyje tam. Każdy go będzie zabijał w hitach. A gdzie indziej by expić miał? Może turkucie co? Zanim zacznie marzyć o mortaz to trochę mu minie.
      No właśnie sprawa z przychodzącymi graczami jest problematyczna to może jakaś 1h lod wieczorem np 20-21?

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DanielGG ().

• ja mysle ze ludzie sie dziela na takich co laduja cale zycie w gryf z nadzieja ze:
      a) serwer nei upadnie
      b) bedzie fussia i beda miec jakies szanse zeby byc koxx
      i jeszcze na takich co nie laduja w ogole bo:
      a) sa przekonani ze serwer i tak upadnie i graja dla przyjemnosci z mala nadzieja ze jednak nie upadnie ale i tak w to nie wierza
      b) licza na fuzje ale i tak nie laduja bo nie sa pewni 10000%
      c) wydali cale oszczednosci na ciuchy(malo prawdopodobne bo ikony stylu nie graja w nt)
      dajcie znac co o tym myslicie
      diwali nadchodzi kochani....... uwaga na hindusuw bo mogom spalic wam kamienice.,.....