Ogłoszenie "Projekt Tłumaczy NosTale" - sugestie i zastrzeżenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• "Projekt Tłumaczy NosTale" - sugestie i zastrzeżenia

Witam,

w tym temacie zgłaszać, proszę, wyłącznie zastrzeżenia, sugestie innych zmian co do sugerowanych poprawek zgłoszonych przez danego gracza w "Projekt Tłumaczy NosTale". Dozwolona jest dyskusja wyłącznie na owe niepewności/sprzeczności co do nazw zamieszczanych w wyżej wymienionych temacie.

Pozdrawiam.
    • Zmiany, które weszły dziś w życie, a widnieją w tabeli zgłoszonych błędów
      Flamberg
      Antidotum
      Czerwona chusta
      Za pomocą tego klucza możesz przemienić Frigg w swoją partnerkę.
      Emblemat Ragnara

Brama Lamentu
      Hol Lamentu
      Klif Zachodu Słońca
      Seli Lusha -3

Zmartwychwstały Szkieletowy Wojownik (zgłoszone jako "Powstały szkielet wojownika")

Poprzednie, które wciąż widnieją w tabelce
      Wahadło Grozy 1, 2, 3
      Przerażający deszcz
      Upiorny strzał
      Zwiększa obronę krótko- i długodystansową/magiczną

- "Jak to jest być skrybą, dobrze?"
      - "Wie Pan, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze [...] Wielu ludzi pyta mnie o to samo, 'ale jak ty to robisz?', 'skąd czerpiesz tę radość?'. A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić marchew."
    • Tholy napisał(a):

1. Tytuł (kategoria) błędu: przedmiot
      2. Dokładny opis błędu: "strzaly do krotkiego łuku"
      3. Propozycja tłumaczenia: "Krótkie strzały do łuku"
      4. Zrzut ekranu błędu:
      5. Dodatkowe informacje (jeśli takowe są):

1. Tytuł (kategoria) błędu: przedmiot
      2. Dokładny opis błędu: "strzaly do długiego łuku"
      3. Propozycja tłumaczenia: "Długie strzały do łuku"
      4. Zrzut ekranu błędu:
      5. Dodatkowe informacje (jeśli takowe są):
      Nie długie i krótkie. To chodzi o rodzaj łuku. Łuk krótki może używać i długich i krótkich strzał do krótkiego łuku. Poza tym, strzały do długiego łuku są bezużyteczne bo nie ma w tej grze łuku z rodzaju długi. Dlatego zmiana nazwy na długie strzały może dezorientować graczy nowych "Ty pewnie więcej biją".

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
    • Kiara`[*[[[ napisał(a):

1. Tytuł (kategoria) błędu: Opis przedmiotu
      2. Dokładny opis błędu: Tańczące Piskle: ''Pisklę to zadaje 50% więcej obrażeń Królowi Kurczaków. Nie posiada szczególnego żywiołu i ciągle lata tak w kółko.''
      3. Propozycja tłumaczenia: Wraz z tym pisklęciem, Twoje obrażenia zwiększą się o 50%. Pisklę nie posiada żywiołu.
      4. Zrzut ekranu błędu: imgur.com/3yGr9Kh
      5. Dodatkowe informacje (jeśli takowe są): to samo z resztą piskląt
      Według mnie propozycja tłumaczenia jest niekompletna bo można pomyśleć że zwiększa obrażenia 50% ogółem

''Jeżeli używasz tego pisklaka twoje obrażenia przeciwko Królowi Kurczaków zostają zwiększone o 50%. Pisklę nie posiada żywiołu... (i nie zwiększa obrażeń na inne potwory.)

Happy Halloween!
    • Mr. Thinker napisał(a):

Kiara`[*[[[ napisał(a):

1. Tytuł (kategoria) błędu: Opis przedmiotu
      2. Dokładny opis błędu: Tańczące Piskle: ''Pisklę to zadaje 50% więcej obrażeń Królowi Kurczaków. Nie posiada szczególnego żywiołu i ciągle lata tak w kółko.''
      3. Propozycja tłumaczenia: Wraz z tym pisklęciem, Twoje obrażenia zwiększą się o 50%. Pisklę nie posiada żywiołu.
      4. Zrzut ekranu błędu: imgur.com/3yGr9Kh
      5. Dodatkowe informacje (jeśli takowe są): to samo z resztą piskląt
      Według mnie propozycja tłumaczenia jest niekompletna bo można pomyśleć że zwiększa obrażenia 50% ogółem
      ''Jeżeli używasz tego pisklaka twoje obrażenia przeciwko Królowi Kurczaków zostają zwiększone o 50%. Pisklę nie posiada żywiołu... (i nie zwiększa obrażeń na inne potwory.)
      Fakt, mój błąd. Editne na to, co Ty podałeś, oki?