Pomysły na nowe konkursy! - Dyskusja + Dyskusja o eventach wykonanych przez GM

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pomysły na nowe konkursy! - Dyskusja + Dyskusja o eventach wykonanych przez GM

Tylko tutaj możemy dyskutować o pomysłach o konkursach a nie tam gdzie się podaje pomysły bo staje się tam spam i wszystko się myli
    :miłość:

Pożyteczne linki :
    Zmniejszy to ilość nowych tematów i spamu
    Również możemy dyskutować o konkursach dokonanych przez GM (tych aktualnych)

Zatwierdzenie przez @Laoni

The post was edited 2 times, last by Mr. Thinker ().

• PanZagadka wrote:

Stworzenie smacznego dania który ilustruje 1 z posiłków nostale (np. te od evy)

Nesif wrote:

ktos wspominal wczesniej o konkursie na upieczenie jakiegos posilku z nostale, imo to bylby fajny pomysl tylko zeby to wygladalo identycznie jak na obrazku (tylko pls nie jakies ciasta z zimowego eventu bo takie moze byc kazde i to nic orginalnego nie jest) tylko np jakies w stylu "pieczony kurczak" jak na obrazku zeby wygladalo tak upiec fajny bylby konkurs taki :D
    To ja TYLKO ja wymyślam ale jak na razie został brany pomysł reaktywacji - Na Tropie <X

Nesif wrote:

fajne sa fanarty ale nie jakies o narysuj (lub wydrap na desce lol) karte urodzinowa czy jakos tak bo to jakies juz przestarzale powinni to urozmajcic jakos co o tym sadzisz
    Makiety?
    Miałem pomysł na FA - Stworzenie makiety 'Szkoła NosTale'
  • PanZagadka wrote:

PanZagadka wrote:

Stworzenie smacznego dania który ilustruje 1 z posiłków nostale (np. te od evy)

Nesif wrote:

ktos wspominal wczesniej o konkursie na upieczenie jakiegos posilku z nostale, imo to bylby fajny pomysl tylko zeby to wygladalo identycznie jak na obrazku (tylko pls nie jakies ciasta z zimowego eventu bo takie moze byc kazde i to nic orginalnego nie jest) tylko np jakies w stylu "pieczony kurczak" jak na obrazku zeby wygladalo tak upiec fajny bylby konkurs taki :D
    To ja TYLKO ja wymyślam ale jak na razie został brany pomysł reaktywacji - Na Tropie <X

Nesif wrote:

fajne sa fanarty ale nie jakies o narysuj (lub wydrap na desce lol) karte urodzinowa czy jakos tak bo to jakies juz przestarzale powinni to urozmajcic jakos co o tym sadzisz
    Makiety?Miałem pomysł na FA - Stworzenie makiety 'Szkoła NosTale'
    nie makieta jest raczej be i moze sie powtorzyc ale nie chce mi sie szukac
    trzeba cos oryginalnego jak juz Laoni pisala ;/

Upominam za rakowe i błędne pisanie nicku Laoni
    /Veltarox

The post was edited 1 time, last by Veltarox ().

• Użyłem złego określenia, kurde
    Miałem tu raczej na myśli coś orginalnego, bo co jakaś kartka (DESKA LOL) urodzinowa raczej jest czymś powszednim. (no chyba że dajesz komuś dezodorant i szampana) a taka makieta, nawiązująca do gry CAŁOŚCIĄ byłaby lepszą alternatywą...
  • >makieta czegoś związanego z nt
    >nieoryginalne
    >1wszy lepszy pomysł
    chwila co

tak, bo makieta (która nigdy jeszcze nie była w konkursie nawet) związana z nt, nie jest oryginalna. Bo kartka urodzinowa jest bardziej oryginalna, lub taki wiersz*, no nie? lol
    makieta jedzenia, miejsca, npc, sp, czy czegokolwiek byłaby bardziej wymagająca i oryginalniejsza od czegoś, co jest niezmiennie takie same od lat, a mówię tu o narysowaniu/namalowaniu czegoś, napisaniu wiersza czy zrobieniu plakatu/kartki(deski?) etc.

*-nie mowie tu o 'zawartosci' kartki/wiersza - chodzi o kategorie