Temat zbiorczy dot. błędów gry.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • 1. Tytuł (kategoria) błędu: kwestia partnera
  2. Dokładny opis błędu: W momencie użycia umiejętności Obiektu doświadczalnego "Elektrostatyczne Wyładowanie" czasami pojawia się dialog "Twój partner nie posiada jeszcze tej umiejętności"
  3. Propozycja tłumaczenia: "To się nazywa potężne kopnięcie prądem! Haha!"
  4. Zrzut ekranu błędu:
  5. Dodatkowe informacje (jeśli takowe są):
 • W oknie NosKumpla nie wyświetla się regeneracja HP/MP, wraz z każdym kliknięciem klawisza P one się zwiększają. Ponadto chciałbym również uczulić team nostale/GF/Entwella o umieszczaniu postaci w niedostępnych miejscach na rajdach eventowych, bo przez takie rajdy rośnie inflacja.

  The post was edited 1 time, last by Lucek ().

 • Na rajdzie owiec wiekszosc graczy (o ile nie wszyscy - nie mam pewnosci) zaczynaja bardzo blisko siebie. Mozna z latwoscia kogos oznaczyc i nabic na poczatku punkty. Sugeruje rozrzucenie graczy losowo po mapie.
  Jesli przed rajdem meteorow uzyjemy umiejetnosci Drapaka lub przekasek, ktore dodaja nam dodatkowego HP (np.: frytki, ciasta eventowe) to po wciagnieciu do rajdu nadal mamy to dodatkowe hp, ktore pozwala przezyc nawet w momencie otrzymania ciosu od czerwonego meteorytu (ktory domyslnie ma zabierac 100% hp - teraz zabiera pelna ilosc podstawowego hp bez uwzglednienia naddatku). Meteory powinny albo uwzgledniac dodatkowe hp i od calkowitej ilosci odejmowac hp albo dodatkowe hp powinno znikac (jak przy wejsciu na arene talentow)
 • Na rajdzie owiec (podobnie jak i na glacy od wielu lat) osoby z zarzadu, mogace wyrzucac ludzi z Fam, moga kliknac na postac (nie widzac jej nicku), a nastepnie przez konsole zarzadzania Fam sprobowac ja wyrzucic. Przy okazji komunikatu proszacego o potwierdzenie wyswietla sie nick danego gracza.
 • Tak wiec w roli scislosci i abys sie juz nie czepial. Klikasz na kogos z przeciwnej frakcji, probujesz go wyrzucic i wyskakuje jakis tam komunikat (chyba o tym ze nie mozna go wyrzucic bo nie jest w Fam) i przy okazji pokazuje nick. Na glacy jest to od lat :>
  No i na owcach tez :>
 • Wez Av pls ;/ cos tam slyszales, ze dzwoni, ale nie wiesz w ktorym kosciele ;/
  Za kazdym razem wyskakuje info: Familydismiss [nick gracza] Czy na pewno ten gracz ma opuscic rodzine?" Jezeli trafisz na owce-moba to po klknieciu na Familydismiss masz okienko, w ktore mozesz wpisac nick. Swoja droga nie wiem czemu zglaszasz to jako blad, bo poki co to jedyna opcja, by zglosic jakiegos gracza z przeciwnej frakcji na glac, bu team mu sie przyjrzal, bo zgloszenia bez nicku sa niewazne, a inaczej nie jestes w stanie udowodnic, ze to ta osoba, a nie jakas inna lamie regulamin.
  I poza tym friedns to dziewczyna, przepros ja ladnie ;/

  Av i sygna by Kanashimi* <3

  W grze od lutego 2009 roku do lutego 2017 roku.
 • @Alarius błąd mapą bossa KFC/innych rajdów z mapą takiego typu:

  Fioletowe oznaczenie - naturalna "granica", której gracz nie może przekroczyć zwykłym ruchem

  Czerwone oznaczenie - Za pomocą skilla teleportującego (jakiegokolwiek; jajamaru, norm maga, kanonier), możemy dostać się do strefy oznaczonej na czerwono. Wówczas Król Kurczaków może tam wskoczyć i nie przeszkadza już do końca rajdu Królowej Kurczaków.

 • 1) W momencie gdy jestesmy przelaczeni na peta/partnera, a dostaniemy stuna na swojej postaci ikony przekreslonego miecz i/lub przekreslonego miecza buguja sie i przestaja sie pojawiac az do ponownego wlaczenia gry.

  2) Gdy mamy zaznaczonego przeciwnika (moba/gracza) bedac na sp, ktore maja buffa rzucanego na konkretny cel (lado crusa, oko ranga, heal holy) w momencie gdy chcemy rzucic sobie to re, postac pierw podchodzi do przeciwnika (na max zasieg z jakiego mozemy rzucic buff na towarzysza) i dopiero rzuca sobie buffa. Powinna od razu rozpoznawac cel i bez zbednego podchodzenia rzucac buff na siebie.
 • 2) Gdy mamy zaznaczonego przeciwnika (moba/gracza) bedac na sp, ktore maja buffa rzucanego na konkretny cel (lado crusa, oko ranga, heal holy) w momencie gdy chcemy rzucic sobie to re, postac pierw podchodzi do przeciwnika (na max zasieg z jakiego mozemy rzucic buff na towarzysza) i dopiero rzuca sobie buffa. Powinna od razu rozpoznawac cel i bez zbednego podchodzenia rzucac buff na siebie.
  dodam, ze chodzi o przeciwnika, na ktorego nie mozna rzucic danego skilla, czyli holka na moba, ale juz cruss lado na innego gracza powinno zostac jak jest.