Na Tropie vol. 3

  • Event

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Na Tropie vol. 3





    Drodzy NosGracze!



    Jak już wiecie, nasz kochany poeta Henryk tworzy wyjątkową księgę!
    Znów prosi mężnych wojowników, przebiegłych łuczników oraz opanowanych magów o pomoc!

    Potworów jest jeszcze sporo, co za tym idzie sam Henryk nie jest w stanie ich odnaleźć.
    Cała lista z potworami czeka na wpis do księgi!

    Poeta liczy na Waszą pomoc!


    W dniu 07-11.08.2017 na wszystkich serwerach o godzinie 16:00 oraz 19:00 będziecie mogli zobaczyć wskazówki. Wyświetlane będą one w grze poprzez specjalny shout, którym posługuje się administracja.


    Aby mieć dowód na to, że potwory zostały przez Was odnalezione wystarczy zrobić zrzut ekranu (tzw screena) każdego z nich. Pierwsze 10 osób, które wyślą do nas poprawne odpowiedzi otrzymają 3 pkt, druga dziesiątka otrzyma 2 pkt a ostatnia 1 pkt.

    Kilka wytycznych odnośnie screenów z gry:

    • Screen nie może być edytowany w żaden sposób
    • Na screenie musi być widoczna data oraz godzina (żółty napis, który wyświetla się na czacie po naciśnięciu klawisza prtSc) utworzenia go.
    • Muszą być widoczne wszystkie paski skilli, czat ogólny (by było widać datę oraz godzinę), nicki.
    • Screen musi być zrobiony w taki sposób, aby dokładnie było widać potwora jak i jego nazwę (musi być zaznaczony)
    • Screen proszę przesłać z folderu GameCapture (screeny pulpitu z otwartą grą w oknie będą automatycznie odrzucane!)
    • Odrzucane będą zrzuty, które będą nieczytelne oraz będą znajdowały się pod linkiem czy w pliku .rar
    • W wiadomości (treść/temat) musi być wpisany nick, serwer oraz klasę postaci (nie wystarczy, że jest wszystko widoczne na screenie)
    • Będą brane pod uwagę tylko screen'y zrobione podczas eventu
    Zrzuty, które nie spełniają, któregoś z kryteriów zostaną zdyskwalifikowane!


    Dowody prosimy dostarczyć na nasz e-mail - natropie@nostale.pl




    Przewidywane nagrody:

    I miejsce (25-30pkt):

    1x Skin Kija Bejsbolowego/Łuku Sportowego/Rakiety Tenisowej (na stałe), 3x Bilet umiejętności partnera (pojedynczy), 1x Eliksir inicjalizacji punktów

    II miejsce (15-24pkt)

    1x Skin Kija Bejsbolowego/Łuku Sportowego/Rakiety Tenisowej (30 dni), 3x Bilet umiejętności partnera (pojedynczy) 2x Zwój ochrony wyposażenia

    III miejsce (5-14pkt)

    1x Skin Kija Bejsbolowego/Łuku Sportowego/Rakiety Tenisowej
    (30 dni), 3x Bilet umiejętności partnera (pojedynczy) 3x Błogosławieństwo Ancelloan


    Wszystkie nagrody, które otrzymacie będą limitowane!


    Dziękujemy za przepiękną grafikę stworzoną na potrzeby eventu przez @Aoi <3

  • Avalon


    Nick7.08.20178.08.20179.08.201710.08.201711.08.2017Razem
    Akazawa5666629
    Narisia5566527
    panbykukox5566527
    Iwasuzu3666627
    Nasan™6554626
    AuraBellaFiora3656626
    Sloppy6636425
    Xena`6526423
    Cous6533623
    Ninja3276-265518
    CzarnyFutrzak3324517
    *Lilly*6432-15
    SirKamilos3525-15
    Podróżnik234353-415
    Ejrin2323515
    RangerO365--14
    Deliard2214514
    Donciek2313312
    Dubix263--11
    Nikahra2242111
    Madzikum3322-10
    RokkoSinka--4329
    Magicznya413--8
    Keee4211-8
    Green_Blaze222118
    Gogoś3-4--7
    patrykowskix2-5--7
    Esmya231--6
    Lyriaen-33--6
    vonJundingen13-2-6
    areq2112-6
    wruszka:)-12126
    Phlutt---426
    `Poszwix---336
    Pysiaczek:)1---56
    Caake5----5
    Veun5----5
    Faolain-14--5
    Kielo21-2-5
    Mareckiii1-22-5
    H4rryT4le-221-5
    -Suicide--2-3-5
    Turdus--23-5
    MrStarkPlays---325
    Tunnak1-1125
    Whoo----55
    Krecha13372-2--4
    Wertino--31-4
    ThelastOne----44
    Confidence3----3
    KakarottoSSG-3---3
    Wiedzmin99992----2
    Azilek--2--2
    BiałeWiury---112
    OczyKota---112
    zjadaczmchu2----22
    NosMilo1----1
    FllaXter1----1
    Maikuchan`1----1
    Satoshii-1---1
    _Ismok_--1--1
    Axe-CuseMe---1-1
    *^*Sidas*^*---1-1
    *Trans*----11



    Enigma


    Nick7.08.20178.08.20179.08.201710.08.201711.08.2017Razem
    Boof6666630
    Solek6666630
    !Akihito!6665629
    DarkWizard906556628
    Masiek6366627
    Quino5646526
    FranioxD3666526
    Xärez3665323
    IseiPL6552523
    xXRangerXx3-56519
    Pięknaaa2-45617
    angelinaXD5234-14
    Gwiazdeczka_:*---4610
    Slenderman-333-9
    Piotr200228-333-9
    b4nkrut-6--28
    Ximar--25-7
    Julka1226----6
    Zielone_Frugo--6--6
    MACIEK;]---426
    Fever1234---426
    pirat93----3
    HikariAki3----3
    _Merissa_-3---3



    Finesia

    Nick7.08.20178.08.20179.08.201710.08.201711.08.2017Razem
    Amfafatima6666630
    Venelise6666327
    Black()6666327
    Hardcoore6666327
    Ahnamiran6666327
    ~MultiRivals~6563626
    Sarcasm3566626
    Robotic3463622
    Sinna6663-21
    gościówka3546321
    Fray-536620
    Świąteg3554219
    Uranea2544217
    Livyy2444317
    Reedo36---9
    Azuris--2529

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Korietta ().