Na Tropie vol. 3

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Na Tropie vol. 3





      Drodzy NosGracze!



      Jak już wiecie, nasz kochany poeta Henryk tworzy wyjątkową księgę!
      Znów prosi mężnych wojowników, przebiegłych łuczników oraz opanowanych magów o pomoc!

      Potworów jest jeszcze sporo, co za tym idzie sam Henryk nie jest w stanie ich odnaleźć.
      Cała lista z potworami czeka na wpis do księgi!

      Poeta liczy na Waszą pomoc!


      W dniu 07-11.08.2017 na wszystkich serwerach o godzinie 16:00 oraz 19:00 będziecie mogli zobaczyć wskazówki. Wyświetlane będą one w grze poprzez specjalny shout, którym posługuje się administracja.


      Aby mieć dowód na to, że potwory zostały przez Was odnalezione wystarczy zrobić zrzut ekranu (tzw screena) każdego z nich. Pierwsze 10 osób, które wyślą do nas poprawne odpowiedzi otrzymają 3 pkt, druga dziesiątka otrzyma 2 pkt a ostatnia 1 pkt.

      Kilka wytycznych odnośnie screenów z gry:

      • Screen nie może być edytowany w żaden sposób
      • Na screenie musi być widoczna data oraz godzina (żółty napis, który wyświetla się na czacie po naciśnięciu klawisza prtSc) utworzenia go.
      • Muszą być widoczne wszystkie paski skilli, czat ogólny (by było widać datę oraz godzinę), nicki.
      • Screen musi być zrobiony w taki sposób, aby dokładnie było widać potwora jak i jego nazwę (musi być zaznaczony)
      • Screen proszę przesłać z folderu GameCapture (screeny pulpitu z otwartą grą w oknie będą automatycznie odrzucane!)
      • Odrzucane będą zrzuty, które będą nieczytelne oraz będą znajdowały się pod linkiem czy w pliku .rar
      • W wiadomości (treść/temat) musi być wpisany nick, serwer oraz klasę postaci (nie wystarczy, że jest wszystko widoczne na screenie)
      • Będą brane pod uwagę tylko screen'y zrobione podczas eventu
      Zrzuty, które nie spełniają, któregoś z kryteriów zostaną zdyskwalifikowane!


      Dowody prosimy dostarczyć na nasz e-mail - natropie@nostale.pl




      Przewidywane nagrody:

      I miejsce (25-30pkt):

      1x Skin Kija Bejsbolowego/Łuku Sportowego/Rakiety Tenisowej (na stałe), 3x Bilet umiejętności partnera (pojedynczy), 1x Eliksir inicjalizacji punktów

      II miejsce (15-24pkt)

      1x Skin Kija Bejsbolowego/Łuku Sportowego/Rakiety Tenisowej (30 dni), 3x Bilet umiejętności partnera (pojedynczy) 2x Zwój ochrony wyposażenia

      III miejsce (5-14pkt)

      1x Skin Kija Bejsbolowego/Łuku Sportowego/Rakiety Tenisowej
      (30 dni), 3x Bilet umiejętności partnera (pojedynczy) 3x Błogosławieństwo Ancelloan


      Wszystkie nagrody, które otrzymacie będą limitowane!


      Dziękujemy za przepiękną grafikę stworzoną na potrzeby eventu przez @Aoi <3

    • Avalon


      Nick7.08.20178.08.20179.08.201710.08.201711.08.2017Razem
      Akazawa5666629
      Narisia5566527
      panbykukox5566527
      Iwasuzu3666627
      Nasan™6554626
      AuraBellaFiora3656626
      Sloppy6636425
      Xena`6526423
      Cous6533623
      Ninja3276-265518
      CzarnyFutrzak3324517
      *Lilly*6432-15
      SirKamilos3525-15
      Podróżnik234353-415
      Ejrin2323515
      RangerO365--14
      Deliard2214514
      Donciek2313312
      Dubix263--11
      Nikahra2242111
      Madzikum3322-10
      RokkoSinka--4329
      Magicznya413--8
      Keee4211-8
      Green_Blaze222118
      Gogoś3-4--7
      patrykowskix2-5--7
      Esmya231--6
      Lyriaen-33--6
      vonJundingen13-2-6
      areq2112-6
      wruszka:)-12126
      Phlutt---426
      `Poszwix---336
      Pysiaczek:)1---56
      Caake5----5
      Veun5----5
      Faolain-14--5
      Kielo21-2-5
      Mareckiii1-22-5
      H4rryT4le-221-5
      -Suicide--2-3-5
      Turdus--23-5
      MrStarkPlays---325
      Tunnak1-1125
      Whoo----55
      Krecha13372-2--4
      Wertino--31-4
      ThelastOne----44
      Confidence3----3
      KakarottoSSG-3---3
      Wiedzmin99992----2
      Azilek--2--2
      BiałeWiury---112
      OczyKota---112
      zjadaczmchu2----22
      NosMilo1----1
      FllaXter1----1
      Maikuchan`1----1
      Satoshii-1---1
      _Ismok_--1--1
      Axe-CuseMe---1-1
      *^*Sidas*^*---1-1
      *Trans*----11



      Enigma


      Nick7.08.20178.08.20179.08.201710.08.201711.08.2017Razem
      Boof6666630
      Solek6666630
      !Akihito!6665629
      DarkWizard906556628
      Masiek6366627
      Quino5646526
      FranioxD3666526
      Xärez3665323
      IseiPL6552523
      xXRangerXx3-56519
      Pięknaaa2-45617
      angelinaXD5234-14
      Gwiazdeczka_:*---4610
      Slenderman-333-9
      Piotr200228-333-9
      b4nkrut-6--28
      Ximar--25-7
      Julka1226----6
      Zielone_Frugo--6--6
      MACIEK;]---426
      Fever1234---426
      pirat93----3
      HikariAki3----3
      _Merissa_-3---3



      Finesia

      Nick7.08.20178.08.20179.08.201710.08.201711.08.2017Razem
      Amfafatima6666630
      Venelise6666327
      Black()6666327
      Hardcoore6666327
      Ahnamiran6666327
      ~MultiRivals~6563626
      Sarcasm3566626
      Robotic3463622
      Sinna6663-21
      gościówka3546321
      Fray-536620
      Świąteg3554219
      Uranea2544217
      Livyy2444317
      Reedo36---9
      Azuris--2529

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Korietta ().