Veltarox- cichy strażnik.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 1. Od jak dawna rysujesz
    2. Lubisz wszystkich użytkowników forum tak samo czy są wyjątki ?
    3. Bycie w teamie to ciężka praca ?
    4. Najglupsze pytanie na jakie musiałem odpowiedzieć w supporcie to ....
    5. Brunetka czy blondynka ?
    6. Powiedz coś o sobie w 5 zdaniach
    7. Jaki sport Lubisz uprawiać ?
    8. Zagrał bys ze mną w kosza ? 1vs1 ?
    9. Wiesz ze nie miał bys szans ?

Jeszcze tu wrócę :D
    A pamiętaj ze ja słowa dotrzymuje ;)
  • Katniss wrote:

1. Od jak dawna rysujesz Nie wiem jakoś od roku ;p Po prostu ukryty talent :hehe:
    2. Lubisz wszystkich użytkowników forum tak samo czy są wyjątki ? Jednych lubię bardziej innych mniej, niektórych nie znam, jak to w życiu bywa ;p
    3. Bycie w teamie to ciężka praca ? Ja to lubię a jak jeden mądry pan powiedział, że gdy się robi to co się lubi robić, to nie przepracuje się w życiu ani jednego dnia ;p Coś w tym stylu :)
    4. Najglupsze pytanie na jakie musiałem odpowiedzieć w supporcie to .... Tajemnica spowiedzi ;D
    5. Brunetka czy blondynka ? To nie zależy od koloru włosów ale od osobowości ;)
    6. Powiedz coś o sobie w 5 zdaniach Oj w 5 to za dużo, a poza tym nie wiem co ;p W zasadzie wiele informacji o mnie jest w moim Q&A więc bym się tylko powtarzał ;)
    7. Jaki sport Lubisz uprawiać ? Najbardziej to lubię pływać ;D
    8. Zagrał bys ze mną w kosza ? 1vs1 ? No może ;p
    9. Wiesz ze nie miał bys szans ? No to trudno ;p

Jeszcze tu wrócę :D
    A pamiętaj ze ja słowa dotrzymuje ;)
  • sądzę ze chyba mnie lubisz
    Poza berkiem jaka sp jeszcze lubisz ?
    Czy moj pomysł odnośnie konkursów na spamerow marud miesiąca i tak dalej ma szanse zaistnieć jesli go udoskonale ?
  • Katniss wrote:

sądzę ze chyba mnie lubisz No właśnie, bingo ;D
    Poza berkiem jaka sp jeszcze lubisz ? Chyba DH, DG :D Wszystkie mroku ;>
    Czy moj pomysł odnośnie konkursów na spamerow marud miesiąca i tak dalej ma szanse zaistnieć jesli go udoskonale ? Myślę, że jest bardzo spoko, ale to jest kwestia do dogadania jeszcze ;)
  • To może teraz znów ja? :D
    1. Co we mnie sobie cenisz? ;>
    2. Nadal lubisz moje pytania?
    3.Trzy najlepsze wynalazki w dziejach ludzkości?
    4. Lubisz czekoladę?
    5. czy jesteś oryginalnym człowiekiem?
    6. Gdybyś mógł wziąć na bezludna wyspę 3 osoby z forum (tylko userki) kto by to był i dlaczego?
  • Wojo wrote:

Pojawisz się jako widzialny w grz? Może kiedyś ;p

Katniss wrote:

To może teraz znów ja? :D :hej:
    1. Co we mnie sobie cenisz? ;> Że nie jesteś takim trollem jak inni, jesteś szczera i otwarcie mówisz co myślisz, no i lubisz mnie ;D
    2. Nadal lubisz moje pytania? Pewnie ;p
    3.Trzy najlepsze wynalazki w dziejach ludzkości? Chyba koło, żarówka ( ogólnie prąd ) i chemia :)
    4. Lubisz czekoladę? No bardzo, najbardziej milkę oreo ;p
    5. czy jesteś oryginalnym człowiekiem? Nie wiem, na pewno jestem człowiekiem, który żyje w rutynie ;p
    6. Gdybyś mógł wziąć na bezludna wyspę 3 osoby z forum (tylko userki) kto by to był i dlaczego? Ty, PanZagadka i eeee nooo nikt ? Czemu ? Bo was najbardziej lubię :P
  • 1. Jaki rodzaj filmów oglądasz?
    2. Co cenisz sobie na tym forum?
    3. Co byś zmienił?
    4. Gdybyś mógł spełnić jedno swoje życzenie co by to było?
    5. Wierzysz w życie po śmierci?
    6. Masz rodzeństwo?
    7. Jaka jest różnica wiekowa między Tobą a Twoja wybranką?
  • Katniss wrote:

1. Jaki rodzaj filmów oglądasz? W zasadzie bardziej lubię oglądać anime niż filmy, a najbardziej lubię romanse, czasem jakieś filmy akcji ale to, żeby się oderwać.
    2. Co cenisz sobie na tym forum? W zasadzie to nie wiem, po prostu lubię je moderować :D
    3. Co byś zmienił? W sensie gdzie ? Na forum ?
    4. Gdybyś mógł spełnić jedno swoje życzenie co by to było? Oj jeny nie wiem :D Ciężko na coś wpaść, kiedyś jeszcze zadaj mi to pytanie i się zastanowię ;p
    5. Wierzysz w życie po śmierci? Hm no sam nie wiem, możliwe, że jest coś takiego, ale sam nie wiem ;p
    6. Masz rodzeństwo? Mam dwóch braci ;p
    7. Jaka jest różnica wiekowa między Tobą a Twoja wybranką? Jest ode mnie o rok starsza :Szeroki Uśmiech: