Veltarox- cichy strażnik.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• KamyczeK napisał(a):

Czym kierowałeś się, aby zostać GMem? Emocjami, chciałeś spróbować swoich sił? Nostale to moja ulubiona gra, i chciałem coś zrobić w tej grze istotnego ;)
      Pomidorowa czy rosół? Pomidorowa !
      Twoja ulubiona Karta Specjalisty w grze? Berserk.
      Klawiatura mechaniczna czy membranowa? Używam laptopa więc korzystam z klawiatury laptopowej ;p
      Jeśli potrafisz gotować (nie mówimy tutaj o gotowaniu pierogach i vuala), to co najbardziej? Najbardziej lubię zapiekankę makaronową z tuńczykiem w sosie pomidorowym ;>
      Jesteś lunatykiem/daltonistą? Ani tym, ani tym ;p

Katniss napisał(a):

sprowadzilo Cię do teamu ( autokorekta) Tak jak powyżej.
      Ulubiona karta specjalisty ( chodzi mi o wygląd) Również powyżej masz odpowiedź ;p
      Jak sie stało ze zacząłem grać w Nostale ? Moja dziewczyna znalazła Nostale w internecie i stwierdziliśmy, że razem sobie pogramy ;p
      Ile czasu grałeś zanim dolaczyles do teamu ? Dużo ;)

Aineth napisał(a):

Velcik! :łzy: :hej:
      Też kocham koty! :Szeroki Uśmiech:
      Cudowne są, prawda? Noo, najlepsze :D
      Lubisz długie spacery? A no lubię, zwłaszcza wieczorem ;>
      Morze vs góry? Szczerze mówiąc to nie mam tak, że wole któreś z tych, bo oba te miejsca maja swój urok :)
      Kawka czarna czy z mlekiem?
      A może wcale? No właśnie wcale ;p
    • solisie napisał(a):

czego mi usuwasz?? Bo ja już odruchowo usuwam posty ;P A tak serio, chce, żeby mój temat Q&A był pełen postów z wieloma pytaniami, a nie 1 post z 1 pytaniem. Chce, żeby było o czym czytać na mój temat. A jeśli chcesz sobie tak o ze mną porozmawiać, to na IRCu można.

PanZagadka napisał(a):

Dlaczego wszyscy oglądają anime :) ??? Bo anime jest najlepsze !! :)

Lody ciepłe czy zimne? No pewnie, że zimne.

Prażonego banana lubisz? Hmm no sam nie wiem, chyba może być :P

Ulubione sp maga? Najbardziej lubie Blue :)

Katniss napisał(a):

Po środku to obstawiać Mazowsze ? Co Ci szkodzi podać województwo. :( No dobra, powiem Ci już ;p Wielkopolskie ;)

Powiem Ci ze tez poznałam miłość przez internet nasz oficjalny związek trwa 6 lat O no to bardzo ładnie ;) Życzę dalszej wytrwałości w związku :)
    • Hej!

Co to za postać avku?

Czego nie lubisz w Nostale?

Ile czasu dziennie poświęcasz na granie prywatną postacią (o ile takową posiadasz)?

Co Cię najbardziej razi, z błędów jakie pojawiają się w pisowni?

"You must fir­st ha­ve a lot of pa­tien­ce to learn to ha­ve pa­tien­ce"
    • dziękuję bardzo :D

I dziękuję za informacje za województwo. :NIeśmiały:

Jak daleko od siebie mieszkacie ?
      Jak poznałeś swoja dziewczynę ile was km dzieliło ?
      Lubisz frytki ?
      Ulubiona ryba o ile taka jest. Bardziej wolisz samochód normalny czy w kombi ? X/
    • Sebini napisał(a):

Hej!

Co to za postać avku? Ookurikara ;p

Czego nie lubisz w Nostale? W Nostale ? Ja w Nostale lubię wszystko :p A tak serio to nie lubię tego, że Nostale jest podzielone na 90- i 90+, to tak psuje obraz gry.

Ile czasu dziennie poświęcasz na granie prywatną postacią (o ile takową posiadasz)? Różnie ;p Zależnie od chęci i od czasu :)

Co Cię najbardziej razi, z błędów jakie pojawiają się w pisowni? Najbardziej nie lubię jak ktoś pisze -ą zamiast -om w liczbie mnogiej ;<

Katniss napisał(a):

dziękuję bardzo :D A proszę ;)

I dziękuję za informacje za województwo. :NIeśmiały:

Jak daleko od siebie mieszkacie ? Obecnie mieszkamy razem
      Jak poznałeś swoja dziewczynę ile was km dzieliło ? A dzieliło nas 250 km :p
      Lubisz frytki ? No pewnie :D
      Ulubiona ryba o ile taka jest. Bardziej wolisz samochód normalny czy w kombi ? X/ Ulubiona ryba ? Nie mam chyba. A samochód to wole normalny :)