Pinned Humor supportowy

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Humor supportowy

W tym temacie będziemy publikować najciekawsze wyjaśnienia przy odwołaniu/zgłoszenia graczy, które trafiają do nas poprzez System Support lub IRC. Oczywiście treść pozostanie anonimowa.
    Wątek ma charakter humorystyczny i będzie aktualizowany o nowe treści (jeśli takowe będą) :Szeroki Uśmiech:
    Koledzy pokazali mi tą grę i oni już trochę w to grali. Powiedzieli mi żebym sobie teraz poexpił profesję bo później bedę miał z tym problemy a wiec tak expiłem i jakoś tak to mnie znudziło pobrałem pierwszego lepszego bota włączyłem i odszedłem na chwilę od komputera. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. Pozdrawiam
    Mój młodszy brat dokładnie 7 letni mi expił. pokazałem mu co robić A ja w tym czasie pojechałem do sklepu.
    Czy konto można wykupić ?
    wiem że Administracja NosTale , ze Smoczycą na czele sprzedaje konta , oraz pieniądze na Allegro , więc pewnie z takim czymś też nie powinno być problemu ?
    Czy można wykupić swoje konto? Bo słyszałem, że niektóre postacie w grze zostały odzyskane za wpłatę "odpowiedniej" wysokości. Czy to prawda? Czy mogę wykupić swoje konto na s1?
    (XXX) [04:18:55] Dobry wieczór, czy jest pan/pani GM'em ?
    (XXX) [04:25:27] Fajnie że administracja odpowiada na wezwania :*
    Temat zapytania: Opis zapytania/problemu: Ile kosztuje dobicie 90lvla i ile kosztuje wbicie 10lvla fam? Bo w regulaminie widziałem, że specjalne usługi na pw :/
    nie moge sobie przypomniec emaila do konta a chce pisac odwolanie bo niesprawiedliwie mi zbanowali czy jest mozliwosc napisania mi emaila? lub odblokowania konta na 5minut zebym wszedl na glowna strone i zobaczył jaki on jest? prosze
    Witam, chcialem sie odwolac to otrzymanej blokady, moze to wygladac dziwnie ze po 3-4h dziennie expie na shanerce dropiac piorka, ale po zjaranu jointa jestem w stanie grac nawet caly dzien robiac jedno i to samo.
    Z całym szacunkiem nie chcę nikogo pouczać, ale za okazanie skruchy powinno się wybaczyć i pozwolić dokonać odkupienia. Czy nie tego uczy Biblia? Jest bowiem napisane "i przebaczajcie jedni drugim" to znaczy, że wybaczenia chce sam Bóg i chce aby przebaczano innym tak jak on sam wybacza. Jeszcze jednym przykładem jest Szczepan który podczas kamieniowania prosił boga by nie mścił się na jego oprawcach, również sam Jezus powiedział nie przebaczajcie 7 razy, a 77. Jezus przebaczył nawet tym którzy go zamordowali. Pozostawiam zespół do przemyślenia tego czy są tak sprawiedliwi jak Bóg tego wymaga.
    przyznaje się do używania bota. Używałem go z tego powodu gdyż co chwile widziałem kogoś kto go używa i odechciało mi się grać uczciwie. Bardzo zależy mi na tym koncie.Spędziłem na nim bardzo dużo czasu i nie chce żeby był on stacony. Była by możliwość ewentualnego odblokowania konta. Mogę zapłacić składkę za odblokowanie czy coś w tym stylu a jeśli nie to może chociaż była by taka możliwośc za jakiś czas ?
    Community Manager
    GAMEFORGE
  • Czas na kolejną dawkę humoru supportowego :>

User: Powód odwołania: Witam dałem swojemu 5 letniemu bratu 10zł aby naciskał tylko spacje na komputerze aby biła mi sie profesja na postaci miał nic nie odpisywac nikomu.
    Supporter: Gra jest przeznaczona dla osób w wieku 12+, mamy zasady które muszą być przestrzegane, w tym by reagować na wezwanie GM'a, nie dzielić konta i nie używać niedozwolonego oprogramowania
    User: Powód odwołania: Witam dałem swojemu 12 letniemu bratu 10zł aby naciskał tylko spacje na komputerze aby biła mi sie profesja na postaci miał nic nie odpisywac nikomu.
    Siedze se za ml no nie? Znaczy to bylo tak siedze se kolo ml z kolezanką z gildi i tak pacze za Ml boty to puscilem zapieczęttowanego i oni se go uderzyli i co co bocili to se padli i puszczam se miny na desie za ml i jakis burak z kraju kwitnącej cebuli zaczyna się napinać jak plandeka na żuku ...
    Opis problemu:Zdenerwowałem się i powiedziałem co myślę... wydaje mi sie ze nikt tego nie zgłosił więc ja to zrobiłem. Proszę o najwyższą karę na czat ponieważ musze ponieść konsekwencje swojego zachowania... Bardzo prosze dać mi tą karę, już się nastawiłem czekam z niecierpliwością i nie na 60 minut tylko na 600. Nie wiem bynajmniej dużo. Musze nauczyc sie tego na przyszłość ze za błędy sie płaci
    <User1> Mam film z nagraniem bota, gdzie mam go wysłać?
    <User2> Wyslij poczta do siedziby gf'u
    <User2> tylko pamietaj o znaczkach
    Czy jest możliwość abyście zwrócili mi złotówki wydane na gre ;)? Powód jest taki - Finesia. Jedna osoba rajduje, zabiera grupke przyjaciół a reszta gnije w nosville. I CO? MAM ZMARNOWAC KOLEJNY EVENT? EVENT BEZ NAGRÓD? podziekuje i prosze albo transfer postaci no albo to co wymienilem.
    Na komendzie mi dowody pokazują a wy w takiej grze niby nei mozecie ? znam swoje prawa ;) akurat Moja mamuska w sadzie pracuje to milo bedzie :)
  • Noworoczna dawka humoru supportowego :D, miłej lektury! <3
    Opis jak do tego doszło: W imieniu użytkownika konta ................ policja okręgowa z Wrocławia prosi od odzyskanie hasła używanego aktualnie do logowania się na konto. Użytkownik dowiedział się o kradzieży konta miesiąc temu. Jeśli firma Gameforge nie poczyni starań do odzyskania konta sprawa zostanie skierowana do sądu.
    Niestety konta nie udało mi się odzyskać.
    Założyłem więc nowe konto o nicku [ciach]
    Na razie osiągnąłem 9lvl.
    Czy mógł bym dostać jakieś dofinansowanie w postaci nos dolarów lub złota za ukradzione konto i cenne przedmioty?
    Szczegółowy opis problemu:Mój Bob wpadł do wody (obok wejścia) i nie mógł wejść, a potem nie wiadomo czemu Król kurczaków go atakował chociaż jest petem.
    Witam, chcialem sie odwolac to otrzymanej blokady, moze to wygladac dziwnie ze po 3-4h dziennie expie na shanerce dropiac piorka, ale po zjaranu jointa jestem w stanie grac nawet caly dzien robiac jedno i to samo.
    Data oraz przybliżona godzina logowania:
    To było z 10 dni temu.
    Opis jak do tego doszło:Nie wiem jak ale na skype przez przypadek wpisałem login do konta. Hasło zostało rozszyfrowane,ponieważ dużo razy mówiłem to zdanie było to hasło Zjemcikupe1
    PS. Ostatnio często dochodzi do wymian kontami, używania botów, i inne czynności łamiące regulamin Nostale. Mógłbym częściej przysyłać i zostać strażnikiem nostale(Teksasu) taki staż a jakbym się dobrze spisał to może bym dostawał taką wypłatę w grze. Proszę o rozważenie mojego pomysłu.
    Witam mógłbym prosić o dokładną date odblokowania konta <ciach>? co do dzinia miesiąc roku godziny minuty sekundy oraz Setnej Sekundy / Pozdrawiam i dziękuje
    Wiadomość
    Temat zapytania: Opis zapytania/problemu:Czemu jestem rudy???
    <Gracz> A wiec mam taki problem
    <G> 2 dni temu napisałem posta do suportu o kradzież itemków z konta
    <G> jednak do dnia dzisiejszego nie dostałem odp
    <G> i tu moje pytanie czy mogę się jakoś z wami telefonicznie porozmwawiać?
    Podczas LoD w famce pewien członek przyznał się że jego kolega (XY) kupił konto na którym właśnie znajduje się ta postać (XY) konto. Z racji tego że owy XY zdenerwował mnie, postanowiłem go zgłosić.
    [21:32] <User> Wiesz co mój kolega chce zrobić włamać się do systemu nostale pobiłem go za to
    <GRACZ> a ostatnie pytanie mam
    <Supporter> tak?
    <GRACZ> bo w internecie widziałem zdjęcie "klawiatury gm" i czy macie już przystosowany przycisk "Ban" na klawiaturze? ;d
    user: to kto jest twórcą tej gry?
    gm: gameforge
    user:to ja bym chciał z tym panem porozmawiać.
    Opis hacka/skryptu/bota:witam was chciałbym was poinformować o tym że mam bota ja chce bana na 1 miesiąc bo chce zacząć gre magiem ale nie mogę