Pomysły na nowe konkursy!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• PanZagadka wrote:

#KomentarzBoMoge
    Ja nie jestem kolekcjonerem i co nie chce tego
    Słabe takie dbf niby jest ale zanim dobiegnie padnie 100 razy
    Czyli moge Cie nazwac "hipokryta" w tym momencie? "Probojesz stworzyc EVENT pod siebie, a nie dla spolecznosci NosTale, to o czym my dyskutujemy?" @TenOdGłośników Podsunal swietny pomysl, bowiem dawno nie bylo do wygrania peta z konkursu, a to nagroda nie jest jakos wybitnie przesadzona jak Twoja Zagadka, albo VENUS, co by napewno sie oplacilo.
  • Wymyślić konkurs to nie jest takie wyzwanie. Po tylu latach gier mmo wystarczy wykazać się odrobiną wysiłku i lista konkursowa jest ogromna. A argumenty "Zajumane z DE" dużo nie wnoszą, ponieważ nie oceniamy twórczości a zabawę samą w sobie. I zaznaczam słowo ZABAWĘ. Bo nie uważam, by branie odpowiedzi z grupy fejsbugowej by dostać najlepsze spp do expa jest zabawą. To po prostu rozdawnictwo. Podobnie RIOT robi za like na fanpage, można dostać skina do postaci.

No ale zaraz dostanę falę hejtu od zagadki, że tylko komentuję. Dobrze, konkurs podobny do Na tropie. Krzyżówka. Hasła, pytania, zrobić grafikę, dać czas użytkownikom na wysyłanie odpowiedzi i tadam.
    Turniej areny mistrzów. Jest ona tak oblegana, że nie będzie problemem wykorzystać ją do tego ;d
    Tower defense/Capture the flag na glacy.
    Kolejna edycja Do biegu, gotowi, rajd!

Jeśli ktoś ma zamiar z kolegami trollować, wykorzystywać luki na forum i wypowiadać się bezpodstawnie na dany temat jednocześnie zaznaczając, że go to nie dotyczy to sorry. Ode mnie zawsze będzie szła fala krytyki.

EDIT: W sumie to napiszę to trochę inaczej. Zagadka rzuca pomysły, my nie. Ma pretensje, że my tylko hejcimy. A ja uważam, że wymyślenie pomysłu nie jest tak trudne jak zrealizowanie go. Zwłaszcza kiedy słyszę, że event jest pod 5 osób po czym ta osoba sama tworzy event pod swoje widzimisię. No ludzie. Tak się nie robi. Nie. I tyle :I
    Możemy wymyślać masę eventów i prawdopodobnie 90% nie przejdzie z racji nierealnej realizacji. Pewnie moje 3v3 odpadnie, bo wykorzystane by to zostało już znacznie wcześniej. I było o tym znacznie wcześniej. No ale cóż :S Powiedzcie wy mi, czy nie dojdziemy w końcu do momentu, w którym każdy pomysł będzie odgrzewanym kotletem? Bo prawdopodobnie do tego dochodzimy. Dlatego ten argument, jeśli mogę prosić, darujcie sobie już. Jeśli ja go użyłem tutaj, to miał on na celu pokazać waszą postawę. I nabić posty, bo widzicie. Ja też jestem aktywny user tego forum i to, że codziennie mam ochotę wysłać napisanego wcześniej ticketa o usunięcie konta nie zmienia faktu, że może jednak się ogarniecie.

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

The post was edited 1 time, last by TenOdGłośników ().

• Zainspirowany tymi słowami ...

Nowy trailer gry

Lucek wrote:

Nie wiem jak Wy, ale sądzę, że NosTale potrzebuje nowego, porządnego trailera gry, bo obecny jest i podstarzały i mało zachęca do gry (szczególnie ten łamany polski...).
    To bardzo fajny pomysł na FA informatyczne jak kiedyś (promocja Finesi )
    Może to być nawet międzynarodowe FA!

Czas: 3 tydz (i więcej)
    Cel: Stworzenie filmu (2/3-5 minut) traileru co pokazuje same super pozytywy gry nostale tak żeby zachęcić nowych graczy
    BONUS: Ludzie będą głosować która praca jest według nich najlepsza (czyli GM wybierają top 3 miejsca [9 prac]) a te 3 najlepsze będą brane pod uwagę po dodatkową nagrode, czyli praca która najbardziej podoba się userką. Będzie stworzona ANKIETA

Złap mistyczne potwory!

Jeden/parę razy dziennie w losowym miejscu (wybranego przez GM) na kanale 5 zostanie otworzony portal do eventowej mapy (tym większa mapa tym lepiej) celem eventu będzie złapanie potwora.
    Pierwsza osoba co złapie potwora wygrywa nagrodę. Osoba która złapała najwięcej potworów podczas całego eventu otrzyma główną nagrodę.

Przebieg...

1. GM'y piszą o pojawieniu się portalu i podanie WSKAZÓWEK (nie lokalizacji) gdzie może byc portal, portal będzie otwarty przez 30 minut
    2. Gracze muszą znaleźć portal
    3. Gracze muszą znaleźć potwora misji i go schwytać, ta osoba wygrywa

The post was edited 2 times, last by Mr. Thinker ().

• Przede wszystkim konkurs na trailer powinien być międzynarodowy i bez udziału lektora, po prostu jednolity dla każdej wersji i zrobiony z pomysłem. Przypominałby w pewien sposób FA robione z okazji a6.

@EDIT: Należałoby skonsultować się z GF odnośnie takiego konkursu, nagrodą byłyby nagrody rzeczowe oraz jakiś kupon/rzadki pet w grze. @Art jest taka możliwość zapytania o taki konkurs wydawcę? Warto pokazać grę w dobrze zrobionym trailerze, kiedy wejdzie na steama, prawda?

The post was edited 1 time, last by Lucek ().

• ktos wspominal wczesniej o konkursie na upieczenie jakiegos posilku z nostale, imo to bylby fajny pomysl tylko zeby to wygladalo identycznie jak na obrazku (tylko pls nie jakies ciasta z zimowego eventu bo takie moze byc kazde i to nic orginalnego nie jest) tylko np jakies w stylu "pieczony kurczak" jak na obrazku zeby wygladalo tak upiec fajny bylby konkurs taki :D
  • Katniss wrote:

skoro to jest dział 'dyskusje ogólne to dlaczego zabrania się tu dyskutowania ?
    Przez nagminną dyskusje i offtop w dziale gdzie daje się POMYSŁY do konkursów, fakt to dział DO lecz zbyt duże zamieszanie jest i wszystko się myli, 2 ostatnie strony to tylko 'offtop' bo nie mają pomysłów lecz tylko krzyki.
    Więc spytałem się Laoni na irc czy mogę założyć oddzielny temat (tak samo jak pomysły do gry/forum tam też jest specjalny temat do dyskusji pomysłów)
    Po co to wszystko?
    Tu będą TYLKO pomysły a w tym temacie Pomysły na nowe konkursy! - Dyskusja + Dyskusja o eventach wykonanych przez GM tylko dyskusje żeby oddzielić to wszystko.
    Dodatku w tym temacie będą dyskutowane konkursy przez GM czyli jak jest 'Na tropie 4' to temat już jest online i nie trzeba zakładać nowego i czekać na moderacje :) (nazwa tematu zmieni lekko nazwę podczas większych eventów które robią GM)
    Wszystko ok?
  • PanZagadka wrote:

Katniss wrote:

skoro to jest dział 'dyskusje ogólne to dlaczego zabrania się tu dyskutowania ?
    Przez nagminną dyskusje i offtop w dziale gdzie daje się POMYSŁY do konkursów, fakt to dział DO lecz zbyt duże zamieszanie jest i wszystko się myli, 2 ostatnie strony to tylko 'offtop' bo nie mają pomysłów lecz tylko krzyki.Więc spytałem się Laoni na irc czy mogę założyć oddzielny temat (tak samo jak pomysły do gry/forum tam też jest specjalny temat do dyskusji pomysłów)
    Po co to wszystko?
    Tu będą TYLKO pomysły a w tym temacie Pomysły na nowe konkursy! - Dyskusja + Dyskusja o eventach wykonanych przez GM tylko dyskusje żeby oddzielić to wszystko.
    Dodatku w tym temacie będą dyskutowane konkursy przez GM czyli jak jest 'Na tropie 4' to temat już jest online i nie trzeba zakładać nowego i czekać na moderacje :) (nazwa tematu zmieni lekko nazwę podczas większych eventów które robią GM)
    Wszystko ok?
    chyba ze tak.

Jesli chodzi o konkurs (może i zaczerpniętych z innego forum Nostale)

FanArt dla użytkowników forum na rangi specjalne. ( można zrobić nowe rangi na forum bo ranga spacer nie bardzo by tu pasowala)
    Motyw przewodni akt6.2/ valhalla 4
    Czas nadsylania prac od DD-MM-RRRR
    do DD-MM-RRRR

Pracę będą wstawione anonimowo przez team. Użytkownicy będą likowac prace które im się podobaja. Max x Like.
    Uwaga osoby które maja konto od DD-MM-RRRR ich Like nie będą brane pod uwagę ( ze względu na to by ktoś nie zakładał kont specjalnie do Like )

Nagrody
    Pierwsze miejsce -x osob otrzyma rangę na zawsze
    Drugie miejsce - x osob otrzyma rangę na pól roku
    Trzecie miejsce - x osob otrzyma rangę na 3 miesiące
    Reszta użytkowników otrzyma rangę na miesiąc - mała nagroda pocieszenia .
  • Mój pomysł na konkurs na naszym forum.
    Raz w miesiącu nasz Team będzie przeprowadzać głosowanie (wśród użytkowników forum / pomiędzy sobą) gdzie zostana wylosowane osoby
    • Spamer miesiąca
    • Najmilsza osoba miesiaca
    • Maruda miesiąca
    • Talent miesiąca ( osoby które prowadzą galerie)
    • Krytyk miesiąca
    • Poeta miesiąca (Stworzyć temat gdzie udzie będą mogli dodawać swoje literackie prace)

Jedna osoba może zdobyć kilka tytułów.
    Nagroda JAKIS POMYSŁ?

Moze to jakos ozywi forum i powstrzyma jakies głupie komentarze posty. cokolwiek ?
  • Krytyk miesiąca. Jak krytykę nazywacie hejtem to raczej nie powstrzyma głupich komentarzy :X Ale pomysł w miarę ciekawy, więcej osób by miało rangę specjalną. Tylko obawiam się, że za dużo jak na rangę specjalną.

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie