Pomysły na nowe konkursy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Pomysły na nowe konkursy!

W tym temacie 'tworzymy' pomysly na konkusy/eventy ktore moga byc zorganizowane przez team.

Pomysł:
      Tydzień z pytaniami!
      GM będzie na forum/w grze pytać serie (jedno pytanie) kto zgadnie otrzymuje nagrode
      Jeżeli serie ...
      Osoba która odpowiedziała na najwięcej pytań poprawnie otrzymuje duża nagrode tak jak w fanart
      Jeżeli jedno pytanie ...
      Małe nagrody albo liczyć jak na górze

Temat do dyskusji - Wkrótce (w trakcie moderacji)

Wesolych Swiat!
      24/12/2017

KONKURS!! --> [KONKURS] Top Model

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Mr. Thinker ().

• PanZagadka napisał(a):

Może to wredne i nie każdy się zgodzi...
      Ale czy nie czas na cos nowego niż fanart, te same osoby wygrywają (może i z talentem ale nadal)
      W tym temacie wymyślamy nowe konkursy co GM'ki kochane (mogą) zrobić dla ludności NOSTALE

Pomysł:
      Tydzień z pytaniami!
      GM będzie na forum/w grze pytać serie (jedno pytanie) kto zgadnie otrzymuje nagrode
      Jeżeli serie ...
      Osoba która odpowiedziała na najwięcej pytań poprawnie otrzymuje duża nagrode tak jak w fanart
      Jeżeli jedno pytanie ...
      Małe nagrody albo liczyć jak na górze

Takie wydarzenia są nieraz organizowane w grze, występują pod nazwą "Błyskawiczne Pytania". Zadawana zostaje seria pytań, różnica jedynie polega na tym, że nagrodę otrzymuje ten gracz, który jako pierwszy odpowie na zadane pytanie. Dalsze pomysły mile widziane.
    • Quiz o nostale
      Jest x pytan i kazdy gracz odpowiada notkami do jakiegos gm na zadane pytania.
      Tym lepsza nagroda im wiecej poprawnych odpowiedzi się udzieliło na pytania.
      Liczba osob bez limitu i nagrody rozsyłane do tygodnia :)

Jak wyżej.
      Alarius

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Alarius ().

• Alariusie chodziło mi o to że kumuluje się ilość zadanych odpowiedzi poprawnie i po tygodniu najlepsza osoba i top 3/5 otrzymuje nagrody albo te błyskawiczne pytanie odpowiedz i nagroda odrazu (chyba że jest/było)

Proponuje wyścig wy GM możecie to zrobić (?) zrobicie wyścig z punktu A do B pierwsza osoba otrzymuje nagrodę. Jako GM możecie sprawnie patrzeć czy ktoś nie oszukuje :)

Wiem że to BYŁO ale nie ma więc to co ja teraz robię 'znajdź mnie' reguły oczywiste

bardzo mi zależy na czymś nowym a zarazem żeby nagrody były ciekawe jak w fanart bo mi smutno co szara masa bez tego talentu zrobi? no nic :(

Wesolych Swiat!
      24/12/2017

• PanZagadka napisał(a):

Alariusie chodziło mi o to że kumuluje się ilość zadanych odpowiedzi poprawnie i po tygodniu najlepsza osoba i top 3/5 otrzymuje nagrody albo te błyskawiczne pytanie odpowiedz i nagroda odrazu (chyba że jest/było)

Proponuje wyścig wy GM możecie to zrobić (?) zrobicie wyścig z punktu A do B pierwsza osoba otrzymuje nagrodę. Jako GM możecie sprawnie patrzeć czy ktoś nie oszukuje :)

Wiem że to BYŁO ale nie ma więc to co ja teraz robię 'znajdź mnie' reguły oczywiste

bardzo mi zależy na czymś nowym a zarazem żeby nagrody były ciekawe jak w fanart bo mi smutno co szara masa bez tego talentu zrobi? no nic :(
      Jak 50 osób na raz będzie używać sh (może się zdarzyć! ta gra schodzi na psy) to raczej nie zauważą, więc wyścig to raczej słaby pomysł.
      Znajdź GM też fajne
    • Przy eventach kierujemy się tym, by były one skierowane do całej grupy graczy, a nie tylko tych, którzy posiadają dane możliwości (w tym wypadku - pojazd). O ile w przypadku minionych już wydarzeń, typu Turniej Mandragory, bitwa petów GMów na Glacernonie nie wszyscy gracze dostosowali się do zasad i próśb Zespołu, o tyle myślę, że w przypadku wspomnianych wyścigów organizacja byłaby w jeszcze bardziej opłakanej formie. Myślę, że nie przekroczy to formy swobodnie organizowanej "zabawy" podczas pogawędek GMa w grze - jak już kiedyś takowe odbywały się przeze mnie robione dla rozrywki. Chcemy skupić się na większych wydarzeniach/konkursach organizowanych w grze, forum, a może i nawet w grze-forum, gdyż te mniejsze (rajdy z GMem, itp.) organizowane są i będą na bieżąco. Jedynie, co nas ogranicza, to wyobraźnia. Planujemy już co nieco na Wielkanoc, niemniej jednak głaskanie martwej skały niż nie da. Potrzebujemy Waszego głosu, Waszych opinii, bo konkursy/eventy są organizowane w całej mierze dla Was - nie dla nas. Piszcie śmiało, jakie byście chcieli konkursy/eventy w grze i jakie nagrody byście chcieli, by w nich się pojawiły.
    • Może zrobić powrót tych pięknych evencików których były często a nie są już

Zadanie tygodnia
      Zrobienie rajdu (?)
      Zrobić screen z jakiegoś powodu
      Misje dla rodziny
      Wygrać 3x btk i otrzymuje się coś (ale tym razem coś otrzymać)

Oczywiste żeby było więcej tych mini-eventów od GM'ków.

Na Wielkanoc na grę można zrobić zadanie wygrać QFC x razy i hongbi i cheongbi x razy w 1 dzień eventu i inne po tym otrzymuje się upominek za heroiczne zachowanie (?)
      Jakies coś z wodą na poniedziałek wielkanocny :)

Jako że wkrótce nowa valhalla cz.3 można zrobić tak że 1-wsze 3 drużyny które wygrają rajd otrzymują coś miłego (jeżeli jest to rajd a wygląda to na to)
      Było by miło jakbyście mogli dać jako nagrodę kostium wikinga 30dni/na stałe

Wesolych Swiat!
      24/12/2017

• PanZagadka napisał(a):

Może zrobić powrót tych pięknych evencików których były często a nie są już

Zadanie tygodnia
      Zrobienie rajdu (?)
      Zrobić screen z jakiegoś powodu
      Misje dla rodziny
      Wygrać 3x btk i otrzymuje się coś (ale tym razem coś otrzymać)

Oczywiste żeby było więcej tych mini-eventów od GM'ków.

Na Wielkanoc na grę można zrobić zadanie wygrać QFC x razy i hongbi i cheongbi x razy w 1 dzień eventu i inne po tym otrzymuje się upominek za heroiczne zachowanie (?)
      Jakies coś z wodą na poniedziałek wielkanocny :)

Jako że wkrótce nowa valhalla cz.3 można zrobić tak że 1-wsze 3 drużyny które wygrają rajd otrzymują coś miłego (jeżeli jest to rajd a wygląda to na to)
      Było by miło jakbyście mogli dać jako nagrodę kostium wikinga 30dni/na stałe
      1. "Zadanie tygodnia" - zobaczymy, co da się zrobić :)
      2. "Zrobienie rajdu(?)" - nazwałbym to maratonem rajdów... mamy w planach;) Kto wie... Może jeszcze na Wielkanoc?
      3. "Zrobić screen z jakiegoś powodu" - już lepiej: konkurs na najładniejszy MiniLand, itp. (ew. inne pomysły) - pomyślimy.
      4. "Misje dla rodziny" - coś w stylu Family Photo Mania? Zobaczymy, może w przyszłości zorganizujemy coś podobnego.
      5. "Wygrać 3x btk..." - dobry sposób na ożywienie BTK... Będę miał na uwadze...

Na Wielkanoc mamy już małe plany, których zdradzać nie będę (niespodzianka) ;) FanArty będą niewątpliwie w przyszłości organizowane, więc o to się martwić nie trzeba... Ja bym stawiał na jakąś zamiennię, typu konkurs literacki (mała odskocznia od kredek i kartek) ;)
    • Kiedys było taki mini-event że wchodziło się do teleportu i próbowało się przejsc przez wszystkie mapy przy okazji pisząc wszystkie nazwy map które były.
      W tych mapach były pułapki i utrudnienia. 1-wsze 3 miejsce dostawały nagrode <3

Oraz proszę żeby nagrody był tak piękne jak w fanartach bo tylko tam jest coś fajnego bo 1 ancek niby dobre ale słabe i na 1h :)

I co do ożywienia to można zrobić tak z resztą rajdów typu Laurena, caligor (winy są ale słabe w 50 min.), Zenas/Erenia, fafnir
      Niby są ale strasznie rzadko ale najpierw trzeba się zając z BTK bo to jest porażka

Wesolych Swiat!
      24/12/2017

• Dowiem się, czy powtórne zorganizowanie takiego wydarzenia będzie wchodziło w grę. Jeśli nie, to jeszcze nic nie będzie stracone - będzie można pomyśleć nad alternatywą danego zadania na jeden tydzień (4 na miesiąc), zaś dowodem będą zrzuty ekranu wysłane na adres e-mail. Wymaga to jednak konsultacji i nie jest pewne, więc na chwilę obecną nic nie obiecuję.

Istnieje jednak pewna różnica między mini-eventami (organizowanymi w grze przez GMów, nieraz ogłaszane na forum, niemniej jednak niewymagające jakiegoś dużego "starania" ze strony graczy) a konkursami, które już na ogół są przez Zespół cenione i nagradzane lepiej ze względu na pracę uczestników. O ile w przypadku mini-eventów nagrody są z reguły z góry już ustalane i niezmienne, o tyle w konkursach mamy szersze pole do popisu, a ograniczenia co do wyboru nagród po prostu teoretycznie nie ma.
    • Konkurs miss i mistera NosTale, coś takiego kiedyś było, bo kolega z fam zajął w nim pierwsze miejsce. :D Oczywiście zgłoszenia byłyby przyjmowane od osób mających ukończone 16 lat. Podpisuję się za kaczką odnośnie wyzwania tygodnia, ten event był świetny. Kiedyś też był event "ubij bossa", niestety nie mogę znaleźć ów wątku, dlatego też niewiele mogę powiedzieć na jego temat.

Wątek z konkursem na mistera NT: Konkurs na Mistera Nostale
    • ja tam sie nei znam ale po co sie trudzic skopo mlozna dlac kiolejny fun art ja chce fun art terwaz bo to sztios

a jak nie to iakies lileraturyczne czy cos np wiersz! po co sie trudzic