Pinned Nowy silnik forum - uwagi, zgłoszenia błędów i pomysły.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rurka wrote:

Takie pytanie (Bo nie zdążyłem wtedy zobaczyć z poprzedniego tematu): Jak usunąć ciastka ze starego forum z Internet Explorera i Google Chrome ??
      Chrome:
      1. Otwórz Chrome.
      2. Na pasku narzędzi w przeglądarce kliknij .
      3. Wybierz Więcej narzędzi, a następnie kliknij Wyczyść dane przeglądania.
      4. W polu „Wyczyść dane przeglądania” zaznacz pola wyboru Pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek orazObrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej.
      5. W menu u góry wybierz zakres danych, które chcesz usunąć. Zaznacz od samego początku, aby usunąć wszystko.
      6. Kliknij Wyczyść historię przeglądania

ExMod działu Pamiętniki i Spam

Galeria | Jaka fajna jestem
      Budyń to świetny deser ale nie sprawdza się jako sanki!

• Zmieńcie "Zmiana języka forum" na "Ustawienia". Bo w sumie sprowadza się właśnie do tego a brzmi lepiej.
      Dajcie coś do tej tablicy, biedna jest. Jakaś możliwość personalizacji. Ten spam lajków od Margo mnie drażni, wyłączyłbym go :x Ale chciałbym widzieć kto jest online na niej. Nie wiem, na pewno Art ogarniesz co mam na myśli.
      Profil. Dokładniej śledzenia. Przeróbcie to jakoś. Źle mocno to wygląda :X Stary system znajomych był fajny. Jeśli chcecie to śledzenie, to znajomi+śledzenie (mając znajomego automatycznie śledzisz ale nie musisz mieć w znajomych by śledzić). To by mi bardziej pasowało.
      No i te lajki. Coś Art pisałeś o dodaniu disslajków. Rozszerz to bo ciekaw jestem, czy to nie jest nawet potrzebne

EDIT: Ten guzik od Gameforge nie działa mi, error jakiś. Wczoraj tak było z IRCem, pewnie ten sam problem

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
    • TenOdGłośników wrote:

EDIT: Ten guzik od Gameforge nie działa mi, error jakiś. Wczoraj tak było z IRCem, pewnie ten sam problem
      Działa. To nie error tylko przekierowanie.
      Jedyny problem to ten kod "wcf.global.externalLink.messagewcf.global.externalLink.message.forwarding", który występował i nadal występuje na innych forach.

Zwyczajnie nie wyłączaj, nie cofaj tylko poczekaj aż Cię przekieruje.

Moslaten wrote:

[20:15] <Moslaten> usuwam rak temat z obserwowanych, a powiadomienia i tak ciagle dostaje xd
      Miałem Ci odpisać, ale sobie poszedłeś :D
      Powiadomienia będą się pojawiały z każdego tematu, w którym napisałeś post. Czy jest w obserwowanych, czy nie - to bez znaczenia.

The post was edited 1 time, last by Sentis ().

• TenOdGłośników wrote:

Zmieńcie "Zmiana języka forum" na "Ustawienia". Bo w sumie sprowadza się właśnie do tego a brzmi lepiej.
      Ta opcja jest wyłącznie tymczasowa i zniknie za kilka dni. Guzik miał informować o tym jak zmienić język (najszybszy skrót do ustawień)

TenOdGłośników wrote:

Dajcie coś do tej tablicy, biedna jest. Jakaś możliwość personalizacji. Ten spam lajków od Margo mnie drażni, wyłączyłbym go :x Ale chciałbym widzieć kto jest online na niej. Nie wiem, na pewno Art ogarniesz co mam na myśli.
      Niestety, brak własnej personalizacji. Treść jest wypełniana automatycznie na tablicy...

TenOdGłośników wrote:

Profil. Dokładniej śledzenia. Przeróbcie to jakoś. Źle mocno to wygląda :X Stary system znajomych był fajny. Jeśli chcecie to śledzenie, to znajomi+śledzenie (mając znajomego automatycznie śledzisz ale nie musisz mieć w znajomych by śledzić). To by mi bardziej pasowało.
      To już element nowego forum...
    • Rurka wrote:

Ekhm - może mi ktoś przetłumaczyć to, co znalazło się na tablicy na forum (środkowa część) ??

"Lorem ipsum dolor sit amet
      consectetur adipiscing elit "
      "Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd."

Są aktualnie prowadzone prace nad globalnym ogłoszeniem.

ExMod działu Pamiętniki i Spam

Galeria | Jaka fajna jestem
      Budyń to świetny deser ale nie sprawdza się jako sanki!