Pinned Nowy silnik forum - uwagi, zgłoszenia błędów i pomysły.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nowy silnik forum - uwagi, zgłoszenia błędów i pomysły.

Wielu z Was "popłynęło" w tym temacie. Dyskusje to nie miejsce na spam memami i śmieszkowanie w postach.
      Proszę o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowści w tym temacie, postaramy się je korygować na bieżąco.
      Wszelkie posty nie na temat będą koszowane.
      Community Manager
      GAMEFORGE
    • Skoro temat jest też do uwagi, to proponuje jeszcze zwiększyć maks wysokość sygnatur chociaż na to 200px tak, jak było na starym, bo to, co jest teraz, to jest masakra.

Oprócz tego:
      - limit lajków,
      - ukrywanie postów blokowanych osób (tak jak na starym),
      - zmiana domyślnej czcionki na taką, która jest równa,
      - możliwość ustawienia O mnie jako domyślnej zakładki w profilu, zamiast ściany (albo najlepiej je połączyć, żeby wpisy były na dole),
      - dodać pręgierz.
    • Cyprian wrote:

Skoro temat jest też do uwagi, to proponuje jeszcze zwiększyć maks wysokość sygnatur chociaż na to 200px tak, jak było na starym, bo to, co jest teraz, to jest masakra. zobaczymy co da się zrobić.

Oprócz tego:
      - limit lajków, nie będzie to możliwe.
      - ukrywanie postów blokowanych osób (tak jak na starym), jeżeli tego forum nie wspiera, nie będzie to możliwe
      - zmiana domyślnej czcionki na taką, która jest równa, zmiana zajmie trochę czasu - są inne priorytety.
      - możliwość ustawienia O mnie jako domyślnej zakładki w profilu, zamiast ściany (albo najlepiej je połączyć, żeby wpisy były na dole), nie jest to możliwe.
      - dodać pręgierz. pręgierza nie będzie. użytkownik ma wgląd we własne warny a powód blokady jest podawany przez silnik forum.
    • Fajnie by było jakbyscie dodali jakies powiadomienie, ze post juz jest zgloszony, bo tak to niewiadomo czy zglaszac czy nie xd
      Nie ma szablonow w zglaszaniu bledow, je tez moglibyscie dodac

Poza tym niby po polsku, a jakies fragmenty po angielsku D:

I jak sie naduzywa bbcode to sie psuje xd

[18:07] <@Laoni> Dobra dzieci
      [18:07] <@Laoni> rozejsc sie
    • KamyczeK wrote:

Poprawić polskie litery
      Ten problem zostanie rozwiązany w późniejszym terminie.

Moslaten wrote:

Fajnie by było jakbyscie dodali jakies powiadomienie, ze post juz jest zgloszony, bo tak to niewiadomo czy zglaszac czy nie xd
      Nie wiem czy to będzie możliwe.

Moslaten wrote:

Nie ma szablonow w zglaszaniu bledow, je tez moglibyscie dodac
      Będą.

Moslaten wrote:

Poza tym niby po polsku, a jakies fragmenty po angielsku D:
      Zaraz to skoryguję.
    • 1. To ze jakies glupki zaspamowaly dyskusje o nowym forum to chyba nie znaczy, ze trzeba ja od razu usuwac. Tutaj mozna zglaszac bledy i pomysly, a temat z dyskusja na temat forum tez powinien byc.
      2. Usuniecie lajkow, bo to chyba najglupsze co moze byc na forach, na co to komu? zeby podbic atencje czy co?? serio w ogole nie potrzebne
    • - większe logo forum, gdyż aktualnie nie pasuje do otoczenia, jest zbyt małe
      - favicon NosTale, nie domyślne WBB
      - możliwość wyłączenia licznika nieprzeczytanych postów na zakładce "Forum" ( ta szóstka)
      - przycisk "Pokaż posty od ostatniej wizyty", nie tylko na pokazanie wszystkich nieprzeczytanych; coś takiego było na starym forum przy 1 wejściu po x czasu nieaktywności
      - poprawienie rangi tekstowej Caindel, bo się ucięło ("Eventy, rekrutacja i szko")

@EDIT: @Art błąd:
    • Poprawić ten layout, nawet ciężko edytuje się ten kod w CSS...
      A więc:
      max-width: 90%; w "layoutFluid" zmienić na 70%, forum się robi trochę węższe na komputerze i wygląda dużo ładniej, a na telefonach jest bez zmian.

Fonta można zmienić na "Trebuchet MS", chociaż nie wiem jak to by wyglądało na Unixowych systemach i dajcie tego w fonta w rem, a nie w px, a jak już męczycie tego px to zmieńcie z 15 na 14 bo ludzie raczej mają dobry wzrok (Na screenie nie ma zmienionej wielkości fonta).

No i albo powiększcie logo, albo weźcie zmniejszcie tę lukę...
      Naprawdę forum po tych kilku zmianach wygląda o wiele lepiej.

Teamowiec gdy pisze z userami

<Moslaten> Powinni tu takie wycieczki robic, Art powinien pisac hejterom na forum "Idzcie na #gladiatus.pl to zobaczycie, ze moglo byc gorzej" XD

Tak to już bywa z tą miłością
      Raz walisz babę a raz konia!

The post was edited 1 time, last by iDoluś|zw ().

• Cyprian wrote:

A licznik czasy online na forum idzie przywrócić? Bo miałem najwięcej dni tu spędzonych ze wszystkich userków i tak średnio, że tego już nie ma.
      to był dodatkowy plugin w wbb3, tutaj go niestety nie ma.

solisie wrote:

Usuniecie lajkow, bo to chyba najglupsze co moze byc na forach, na co to komu? zeby podbic atencje czy co?? serio w ogole nie potrzebne
      lajki na razie zostaną. Zawsze możemy dorzucić dislajki :P

friends111 wrote:

większe logo forum, gdyż aktualnie nie pasuje do otoczenia, jest zbyt małe
      Pomyślimy.

friends111 wrote:

favicon NosTale, nie domyślne WBB
      zgłoszone dawno temu, może kiedyś

friends111 wrote:

możliwość wyłączenia licznika nieprzeczytanych postów na zakładce "Forum
      brak możliwości.

friends111 wrote:

poprawienie rangi tekstowej Caindel, bo się ucięło ("Eventy, rekrutacja i szko")
      poprawi się.

solisie wrote:

kiedy rangi dla userkow?
      już są.

Cyprian wrote:

trzeba naprawic
      to wynika z obrazku rangi, nie poprawimy tego bez modyfikacji stylu.
    • przydaloby sie dodać licznik ile mozemy uzyc literek cyferek i innych tych smiesznych w o mnie przy edycji profilu, tak to wyglada, przez to musialem edytować o mnie i zmarnowac cenny czas a jakby byl licznik to nie wiec no

edit jest bug ze mozesz ustawic poziom postaci na -xxxxx

The post was edited 1 time, last by 6Kiara9 ().