Zajęcie

• Witam.

Chciałbym nadal grać w NT, ale mi się to trochę nudzi, bo się, że tak wyrażę, opie... w NV zamiast coś robić. Dzięku mojemu przezajmującemu zajęciu w mym nostejlowym portfelu nadal siedzi 13kk i coś tam, bo mój kolega chyba zapomniał, że ma mi oddać 2,3kk. Przy okazji go ostatnio nie widziałem, ale był i właściwie jest dobrym kolegą. Ale wiem, że jak go zobaczę to odda. ;)

Ale nie w tym rzecz. Wchodząc na NT jak już pisałem siedzę w NV i nic nie robię, albo, innymi słowy, robię to co połowa społeczności, czyli afczę. A ja, do diabła, nie chcę afkać! Muszę coś robić, muszę mieć aktywne zajęcie, muszę przerzucić mą jakże drogocenną energię do NT!

Ale jakby się tak zastanowić, to nie ma nic do roboty... Bo ja jestem narzekajła... Pióra nie, bo lipny zarobek, a cp 73 nie ogarniam bom nóóóp.

I tu moje pytanie: czy istnieje jakieś aktywne i nienudzące się po 5 minutach zajęcie w naszym nostejlowym świecie, które przyniesie mi troszkę grosza? Czy może jednak mam zbyt wielkie oczekiwania co do NT? xD Tylko chodzi też w tym zajęciu o to, abym mógł je robić cały czas, a nie tak jak arenki z limitem.

Jeżeli chodzi o to jak zarabiam, to robię jakieś śmieci u jakiegoś NPC, wystawiam na NB u jakiegoś kolegi jeżeli ma NH i zarabiam ileś tam kk na... miesiąc? Bo to są, jak już napisałem, śmieci, a na nie popytu nie ma.

Zbieram na jakiegoś mnicha 70j +9/10, bo kompletny brak skuteczności na glacy mnie dobija. Więc jeżeli chodzi o jakieś zajęcie związane z tym sp to póki co odpada. Ale chętnie na nie popatrzę, bo kiedyś może w końcu kupię tego mnicha.

A, no i mam dobrą fam, RoyalAce, którą lubię i odchodzić od niej nie zamierzam. Z tą famką mogę chodzić na draco i glacki.
    Jeżeli chodzi ogólnie o rajdowanie to to nie jest nielimitowane zajęcie. Jeżeli się przytrafiają to idę, ale nie zawsze są, zatem to odpada.

Resell... Zastanawiałem się nad tym. Ale po godzinnym spamieniu w NV o mojej jakże opłacalnej ofercie nie ujrzałem żadnego szeptu, no, chyba że od kumpla. Ale jakoś nie interesował się on moją ofertą.
    Ale właściwie mógłbym spróbować jeszcze raz pobawić się w resell. Ale 13kk raczej nie starczy.

Zatem czy istnieje takie zajęcie, które spełni moje oczekiwania? Mam nadzieję, że tak, bo inaczej idę grać w jakże popularną i ukochaną grę społeczności NT - Metin2! Ale na SG. Albo ew. H&H. Poleca ktoś?

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Moje sp możecie zobaczyć w mojej sygnaturze.
  • Moslaten napisał(a):

Yyy...
    Przestań grać jak ci się nudzi w grze- proste i logiczne.

W tej grze nie ma nic niemonotonnego. Wszystko jest schematyczne i nudne do bólu :P

Polecam pograć w szachy to totalne przeciwieństwo nostale- każdy ma równe szanse, brak item shopów, wygrywa ten który lepiej gra, masa możliwości, masa buildów, prawie nigdy nie ma takiej samej gry, możliwość tworzenia własnej unikalnej taktyki.

Coś czuje, że nawet tobie sie skończą te ,,taktyki" w szachach

Co do tematu, grając od ponad 5 lat (jeśli to co robie, można nazwać grą) co mniej więcej miesiąc robie nową postać, tak po prostu z nudów, tobie poleciłbym to samo chyba, że wolisz ekhm GRAĆ to jedyne co ci moge polecić to znaleźć jakąś famke i siedzieć 24/7 na glacy, to jedyne miejsce w którym da sie coś robić (też pełno taktyk)

"Nie wystarczy przeczytać wszystkich książek i nazwać sie mądrym, bo owszem będziesz mądry, ale tylko z pozoru." ~ Włodek Markowicz

- Zestaw by Kibou :love:
  • Tak Jak Kolega wyżej,
    Gra po wbiciu 80lvl staje się dość monotonna, cała dalsza zabawa polega na znalezieniu rodziny, ulepszaniu swojej postaci robienie rajdów i Bawienie się w PvP. Więc jeśli masz 80lvl (Wnioskując po sygnaturze) wbiłym na twoim miejscu ten 83/84 wymienił eq i jakieś sp i zaczął bawić się na glacy. Zawsze możesz zająć robieniem fabuły, która jakby nie patrzeć na swój urok.