[SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jednej rzeczy nie kumam, mają czas na odnowienie grafiki, a na update skilli SP już nie.

"❓Question: Will there be any changes regarding class balance?
      ❗️Entwell: This has been a topic that we have kept an eye on for quite a while. We have decided to work on the class balance fairly soon. However, the adjustments have to be done carefully as sudden and large changes might cause issues and confusion to players. The aim is to provide improvements for classes that appear weaker in comparison with the stronger ones. In addition, we might need to re-evaluate specific skills that players have been reporting to us and implement changes correspondingly."
    • Skopiowanie modeli z ich gry mobilnej i podstawienie 1:1 (no prawie, w chodzeniu tylko troszeczkę więcej klatek, ale ruch ten sam nadal) do szkieletu starych animacji i kliknięcie pewnie 10 przycisków aby mieć już gotowe sprite to nie jest wyczyn.
      Zresztą sprawa balansu to zupełnie co innego niż nowa szata graficzna. Od tego zajmują się inni ludzie na pewno oraz jak coś zepsują podczas zmiany, to nagle zaburzą całą grę, albo np. stracą graczy bo zrobią SP niegrywalną na naszych serwerach.
    • Ta gra prawdopodobnie dawno temu zostala sprzedana i nikt z jej poczatkowych tworcow nie pracuje od ponad roku nad jakimikolwiek zmianami. Sa tylko podpieci pod szyld i wszystkie nowe ''fiuczery'' sa robione przez obcy zespol do spraw marketingowych zamiast wykwalifikowany personel
    • Może zacznijmy od zbalansowania tych chorych statystyk, bo jak mają to robić na podstawie samych sp to woj przy każdym skillu będzie miał dopisek Celność +1000000000000.

Zresztą ich gadanie, że to ciężki temat, jest cholernie beznadziejne. Mydlą nam tak oczy, bo tak naprawdę po prostu im się tego nie chce robić ani nikt na tym nie ma zysku, co jedynie więcej graczy, ale aż tak daleko ich inteligencja nie sięga.

Gdyby chcieli zbalansować tą grę to już dawno by to zrobili. W ostatnim długim czasie nie dodali niczego nowego co by ten balans mogło ponownie zakłócić, jak np. nowy akt. Ale teraz coś są pogłoski o tym a7, więc oczekujmy kolejnego odłożenia balansu w przyszłość.
    • Nie chcę nikogo bronić, ale wydaje mi się, że ciężko jest o balans wojownika gdyż <uwaga> jest to jedyna klasa postaci bijąca wręcz i nie posiadająca(w przeciwieństwie do sina) 360% kryta z broni głównej. Trzeba by było zrobić z woja i jego kart jakiegoś assasina, który rzuca włóczniami na BM' ie i ma 12345678% zwiększonego kryta, bo przy obecnych kostiumach, butach na speeda, unikach i buffach, a do tego jeszcze efektach w armach wojownik będzie miał ciężko cokolwiek zrobić łucznikowi, czy magowi z tarczą many. Dobiec to raz, trafić to dwa, wbić stuna to trzy, wycastować umiejętność to dopiero wyczyn takim wojownikiem. Zanim warek rzuci lasta, to przeciwnik zrobi dwa kółka dookoła areny.
    • Same sp w sobie nie są największym problemem. Jestem wstanie stwierdzić, że problemem balansu w grze od największego jest:
      1. Brak ujednolicenia liczb i jednostek + Brak konkretnych informacji jak co się do czego ma.
      2. Ekwipunek.
      3. Karty Specjalisty
      Więc jeżeli zabiorą się od złej strony czyli pierw wprowadzą balans SP to nadal gra będzie uciążliwa i nie zbalansowana.
      Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!
    • Problem balansu gry wojownikiem polega na: braku celnośći, bezuzytecznych kartach sp, brakiem speeda, zbyt wolnym castowaniem skilli, brakiem kryta itp w eq. Wojownika dałoby się jedynie zbalansować zdejmując celność, defa, hp, czas dzialania buffow itp innym klasą.

Co do balansu, poczekam do końca roku na jakieś zmiany dla wojownika. Jeśli ich nie będzie to najwyższa pora przestać grać w ArcherTale.
    • New

??? przeciez pytanie jest odnosnie nowych sp dla woja lucznika i maga i odpowiedz tak samo sie tego tyczy wiec co ty piszesz o jakims mistrzu koles

bardzo sie ciesze z nowych skinkow do sp bo obecne wyglady sa kiepskie i mam nadzieje ze skinki beda dodawane bardzo czesto do kola pozdrawiam

Usuwam zbędną treść c;
      /Volveremos

The post was edited 1 time, last by Volveremos ().