[SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Alarius napisał(a):

Lucek napisał(a):

@Alarius Coś tam wiadomo odnośnie zmian SP, które proponowaliśmy kilka miesięcy temu? Czy jak zwykle jednym uchem weszło, drugim wyszło? Tsa, zdaję sobie sprawę, że fuzja jest priorytetem, ale biorąc pod uwagę ostatnie aktualizacje, które są dość pokaźne, to chyba Entwell miałby i czas na takie cuś.
      Niestety nie, nadal głucho. Proszę jednak pamiętać, że nie była to zapowiedź zmian, gdyż zbiorczy raport dot. propozycji ws. balansu kart specjalisty został już przesłany dużo wcześniej, ale nic nie zostało z tym zrobione, co zresztą widać, więc powędrowała kolejna (i ta sama) prośba. Wciąż czekamy na drugorzędny ekwipunek dla nowej klasy postaci (którego dodanie nie powinno już aż tak długo potrwać). W kwestii balansu kart: postaram się dowiedzieć w tygodniu, jak się sprawy mają i jak będę mógł coś przekazać, to dam znać.
      Niestety, na chwilę obecną nie ma żadnych informacji dot. balansu kart specjalisty, które mógłbym przekazać, ale... zapewniam, że nie zostało to zapomniane :)
    • Oto bonusy zestawu wampira: Góra (będą to włosy jak na arcie) - Zdobywanie doświadczenia bohatera zostaje zwiększone o 15%. Efektywność przedmiotów do regeneracji zostaje zwiększona o 20%. Dół - Zdobywanie doświadczenia bohatera zostaje zwiększone o 15%, prędkość poruszania się zostaje zwiększona o 1. :l

• Changelog z dzisiaj na NosTaleTH (nostale.vplay.in.th/news_show.php?newsid=5361):
      • Wprowadzony został nowy kostium Wampira (staty posty wyżej)
      • Nowe pety:
      • Czarnoskrzydły Imp: element ognia (80%), atak magiczny, resy: 30/-8/10/70. Wpływ na atak: Z szansą 10% wytwarza Oszołomienie. Wpływ na obronę: Z szansą 10% obrażenia od wszystkich ataków zostają zmniejszone o 30%.
      • Mini Latający Ognisty Diabełek (lub mroczny róg jak kto woli): element ognia (80%), atak magiczny, resy: 60/30/20/50. Wpływ na atak: Z szansą 15% wytwarza Oszołomienie. Obrażenia wobec potworów z zapieczętowanego pojemnika zwiększone o 10%, Obrażenia wobec potworów z Krainy Śmierci zostają zwiększone o 5%. Wpływ na obronę: Z prawdopodobieństwem 40%, obrażenia od przeciwników z elementem ognia zostają zmniejszone o 90%. Buff dla gracza: Obrażenia wobec potworów z zapieczętowanego pojemnika zwiększone o 10%, Obrażenia wobec potworów z Krainy Śmierci zostają zwiększone o 5%.
      • Uaktualniono także dostępne zestawy kostiumowe dla MSW: biały tygrysek, smoczego rycerza, pustynny zestaw, mroźnego wojownika, dziadka do orzechów, tancerki, długi płaszcz zimowy

• Dużo rzeczy do zrobienia ogranicza się do grindu piór na mapach dla low lvli? Czy chodzi o grind lvla na jednej z 5 mapek? Albo o rajdy? Nie w8 tak poza limitami to widuje praktycznie same kertosy (bo cuby chyba nie ma sensu liczyć). Reszta to famowe lub maratony, na które z marszu nikt nie pójdzie. Jeszcze jest glaca, na którą ludzie przychodzą tylko po rajd i wychodzą. Arena maybe? No, jak umęczysz kogoś to tak. Co jeszcze zostało do roboty w tej grze?

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
    • Zawsze można na arenkę iść, rajdy porobić (jestem pewien, że gdyby 70% afkujących graczy zaczęłaby coś robić zamiast siedzieć bezczynnie w nosville, byłoby o wiele lepiej z rajdami), minigry robić, albo iść na glacę lub podropić zwyczajnie piórka. Aktywności jest trochę, tylko ludziom zwyczajnie się nie chce albo czeka jedynie na LoD :zapłacę: .
    • Nowy

Minigry XD

Arena czy rajdy są mocno zależne od reszty graczy, co już skreśla te czynności jako ciekawe, skoro większość community woli afczyć. Dropienie piórek, no więc grind jednego itemka na mapkach dla low lvli. Ciekawe jak rosnący bambus.
      Co naprawdę ciekawego ma ta gra do zaoferowania? Praktycznie tylko grind. Okazyjnie pvp/mass pvp. A tyle w niej fajnych rzeczy (lub takich, które mogłyby być fajne) :/

Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie
    • Nowy

Grając w tę grę przeczytałem masę podań do rodzin i praktycznie za każdym razem, kiedy ktoś pisał dlaczego gra w nostale, pisał że dla ludzi. I wydaje mi się, że to właśnie odróżniało NT od reszty gier. Cały czas wchodzisz w interakcję z innymi graczami. Arena, rajdy, pvp, kiedyś expienie, wszystko się robiło wspólnie, podczas gdy większość tych czynności nie była zbyt dynamiczna i wymagająca. Jest to zaletą, bo dzięki temu nie trzeba było 100% swojej uwagi skupiać na grze, mogłeś poznawać i śmieszkować ze współgraczami. Dzięki temu, że było to opakowane w dość ciekawy system kart, elementów, w miarę rozbudowanego eq z osłonkami, resami i innymi duperelami, chciało się graczom grać. Te dwa aspekty napędzały siebie wzajemnie. Chciałeś coś zdobyć i miałeś z kim to zdobyć, więc po drodze ci się nie nudziło.

Teraz ludzie na rajdy wolą brać swoje nupki niż innych graczy, na glacy czy na expie też wystarczy miniland, najbardziej opłacalne rajdy w grze odbywają się 4 razy w tygodniu i każdy chce zrobić ich jak najwiecej za jednym zamachem, więc przygotowywują się na nie jak na wojnę. To nie są zwykłe a5, które odpalasz kiedy ci się nudzi i mówisz do rajdowiczów "a weźcie tylko potki ataku".

Oczywiście, wiem że zdarza się, że ludzie jeszcze robią to co opisałem wyżej. Nie wiem jak inni, bo na grę wchodzę już rzadko, ale widzę na forum i na grupie na fejsie mojej fam, że oni robią praktycznie codziennie jakoeś a6 czy maratony.

Ale tak jak beziu napisał jakoś wcześniej, to wszystko jest pozamykane w małych społecznościach, a tych graczy jest coraz mniej. W dodatku ci co zostali znają się wszyscy i jeszcze się nienawidzą wzajemnie.

Dlatego myślę, że taka fuzja serwerów byłaby czymś dobrym. Wprowadziłaby przede wszystkim ilość, której już od dawna nawet na avalonie nie ma, ale też świeżość. Tyle nowych ludzi do poznania.

Wiecznie Wczorajszy
      Mag od zawsze i na zawsze ♡

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez karl ().