[SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Patrząc na inne forum można zauważyć ze inne kraje tez nie są zadowolone z eventu 10-lecia.
      No bo to 10-lecie, powinno byc BOOM szok! Nie dropienie literek które trwa 5min i wymienia sie na taki (slaby) medal, mogli przynajmniej dać medal erenii/poszukiwacza który jest podobny lecz trwa 30 dni, oba dwa w dodatku zwiększają sloty w eq o 8.
      Teraz to tylko czekam na exp evet (bo tylko to będzie dobre z ich strony) lecz patrz ze NADAL istnieje opcja exp +200% bylo by milo jakby dali wlasnie taki exp event, no bo.. 10-lecie jest tylko raz (i nt nie przeżyje kolejnych 10 lat).
      Niby mogło być nic ale to event i tak na 5 min, tyle trwa dropienie literek na medal.
      Zwiększenie pkt sp? serio? może jeszcze 5g golda...
      BF... fajnie ale mogli dac w formie ancka (aktywuje sie kiedy chce i nie znika po zgonie/relogu)
      COŚ jest ale nie na poziom takiego święta jak 10-lecie, i to słowa z innych krajów.
      Mam nadzieje ze będzie event weekendowy exp +200% (pare lat nie bylo) i repa/gold/(drop itemkow) x2. Świętować można. :*
      Mogli by również dać to co bylo rok temu, sprzedajemy itemki evie i dostajemy itemki eventowe, mogli tu dać LEPSZEGO peta (akt 2/3/5.1) lub/i medal poszukiwacza.
      Literki - moly by dać więcej hp/pm ale ok...

Tak ogolnie to literki z eventu ZIMOWEGO mogly by tez dac rege hp/pm, przynajmiej byly by do czegos lepszego niz taki box od mimi.

Szczęśliwych wakacji!
      Pokaż spoiler

*Kici*Kici*

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mr. Thinker ().

• team, ratujcie nas od pomyslow zagadki
      dostaliscie cos za darmo a narzekacie jak zwykle, mi sie event podoba, medal zachowam sobie na przyszłośc :)
      EDIT: up^, zagadka ma poprostu syndrom dawania wszystkiego pod siebie, jak zawsze :p

Everything black
    • Moim zdaniem ta forma eventu jest o niebo lepsza niż jakiś exp event z lasu. Wprowadzili nowy przedmiot, dialog został wykonany specjalnie na tą okazję, wszystko to jest nowe i widać jakiś wkład pracyl. Exp event to nic specjalnego, jest on kilka razy do roku, norma. A ludzie oczywiście znów zawiedzeni. Większość tak narzeka, że team nic nie robi, a gdy pokazał, że jednak coś tam pracy w to wkłada, to tfu nie postarali się bo nie ma exp eventu!!!!!!
      Ja to w ogóle chcę sp +15 bo jeszcze NIGDY nie dali na żaden event! :((
    • Jak na urodziny dostaniesz zepsuty plecak, nie no spoko moglo byc NIC.

Event nie jest na miare 10-lecia i tyle.
      Po za tym ty tez czasem narzekasz, jak kazdy, bo kazdemu sie nie dogodzi.
      Ale duzo DUZO osob oczekiwalo czegos lepszego, zobacz fb/inne forum.

Szczęśliwych wakacji!
      Pokaż spoiler

*Kici*Kici*
    • Mr. Thinker napisał(a):

Jak na urodziny dostaniesz zepsuty plecak, nie no spoko moglo byc NIC.

Event nie jest na miare 10-lecia i tyle.
      Po za tym ty tez czasem narzekasz, jak kazdy, bo kazdemu sie nie dogodzi.
      Ale duzo DUZO osob oczekiwalo czegos lepszego, zobacz fb/inne forum.
      Wolę dostać nie do końca sprawny plecak ale wykonany ręcznie niż kupiony w pięć minut. Poza tym, rocznica to celebracja, nie nagroda za Twój jakże ogromny 10-letni wkład w pozytywne community tej gry. :>

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Horacy ().

• Czego oczekiwali? Że przyjdą GMowie do Nosville, zrobią rajdy Cuby, Zeń-szenia, Castry, rozdadzą prezenty i tyle?
      Jestem lekko zaskoczony, że firma Gameforge potrafiła zrobić coś takiego... Ciekawe, czy Entwell specjalnie wysłuchał próśb i zrobił, co miał zrobić, czy "dział techniczny"/"programiści" sie tym zajęli.
    • A grales te 10lat w Nostale, ze na niego zasluzyles? Przegrales rok/dwa, a wymagasz nie wiadomo czego, 200% exp eventu, no szanujmy sie dajmy 700% zeby wbili w 1 dzien max, jakby nie zrobili eventu 10lecia, to bysmy nawet nie wiedzieli, ze nostale 10lecie ma, a tu "10lecie, to cos wyjatkowego" Przemysl troche swoje dzialanie, bo lecisz w zlym kierunku.
    • Quarry napisał(a):

Jestem lekko zaskoczony, że firma Gameforge potrafiła zrobić coś takiego... Ciekawe, czy Entwell specjalnie wysłuchał próśb i zrobił, co miał zrobić, czy "dział techniczny"/"programiści" sie tym zajęli.
      prosze cie...
      ten event jest 1:1 z nostale SE, dlatego są tam m.in. punkty sp, które u GFa są totalnie useless.
      wydaje mi sie ze NosTale u GFa nie ma nawet tych 10 lat, chociaz moge sie mylic.
      _༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷_༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷༵༙༷
    • Taki sam event był w nt HK i nt TH.
      Z tą różnicą że mieli to samo od 9 lat, medal miał liczbę 1-9 a błogosławieństwo w ikonce 1-9.
      Nic nowego, i jak friends pisała, ładowanie pkt. SP jest bezużyteczne.
      Już (GF) Laoni/Alarius zrobią lepszy event który jest ciekawy jak na tropie/FA.

Nie podoba mi się event, jak komuś się podoba to fajnie.

Czekam na event halloween/exp(itp.) event.

Szczęśliwych wakacji!
      Pokaż spoiler

*Kici*Kici*

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mr. Thinker ().