[SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• troche bezsensowne, ze klasa od 81 poziomu czy tam 80... Kolejny powod, zeby odejsc, bo wszystko akutalnie robią pod wysokie poziomy. Powinno wbijać się do 85 poziomu max 3 dni tak jak to będzie w aionie 6.0, proszę uwierzyć, że osoba, która nie ma wbijać na LoD, bo nie wiem - niestety jest ustalona godzina, kiedy w innych grach nie ma takich okazji gdzie niezbedna rzecz do poziomow jest ustalona o pewnej godzinie i koniec kropka. Osoby bez LoD są stracone i zrzucone na mozolne expienie - a takie osoby sa, tak samo nikt nie uzalezniony, ktory ma zycie, nie bedzie wbijal 2 razy dziennie na lod kilka dni i kupywal ancelloany dla wbicia tak wysokiego poziomu jaki jest 90 zeby zaczac w koncu gre...
    • Blosmile napisał(a):

To też jest wina ludzi że od 90 poziomu się ''zaczyna grę'' ponieważ nikt nie bierze ludzi -90 nawet na głupie draco czy glacerusy
      no faktycznie... bo szanują swój czas i wolą w czasie gdy <90 robią głupiego draco... ogarnąć limity na wszystkich 3 postaciach na koncie ;)

Niezdecydowany7 napisał(a):

troche bezsensowne, ze klasa od 81 poziomu czy tam 80... Kolejny powod, zeby odejsc, bo wszystko akutalnie robią pod wysokie poziomy. Powinno wbijać się do 85 poziomu max 3 dni tak jak to będzie w aionie 6.0, proszę uwierzyć, że osoba, która nie ma wbijać na LoD, bo nie wiem - niestety jest ustalona godzina, kiedy w innych grach nie ma takich okazji gdzie niezbedna rzecz do poziomow jest ustalona o pewnej godzinie i koniec kropka. Osoby bez LoD są stracone i zrzucone na mozolne expienie - a takie osoby sa, tak samo nikt nie uzalezniony, ktory ma zycie, nie bedzie wbijal 2 razy dziennie na lod kilka dni i kupywal ancelloany dla wbicia tak wysokiego poziomu jaki jest 90 zeby zaczac w koncu gre...
      nara ;)... jest masa innych gier które właśnie mają taki system np aion czy tera notabene również od GF z tym że tam... wbijając ten max lvl postaci w te przysłowiowe 3 dni też nie porobisz instancji bo masz słaby EQ LVL i też nikt cię na taką nie weźmie... mało tego. system nawet Ci na nią nie pozwoli wejść choćbyś był uber koks ogarniającym co tam się dzieje xD. bo w Terce już trzeba co nieco wiedzieć o instach na które się chodzi... nie to co w nostale LIMITY xD i afk na spacji

ale do meritum... dobrze że jest różnorodność od szybkiego wbijania lvl cap w Terce np. a wiecznemu grindowi w nostalu czy w TIBII xD... masz mało czasu? graj w Lige, CS'a czy inne nienastawione na grind pozycje... w takim układzie jest sens posiadania wielu możliwości wyboru ;) inaczej wystarczyła by tylko jedna... skoro wszystko byłoby takie samo.
    • Niezdecydowany7 napisał(a):

troche bezsensowne, ze klasa od 81 poziomu czy tam 80... Kolejny powod, zeby odejsc, bo wszystko akutalnie robią pod wysokie poziomy. Powinno wbijać się do 85 poziomu max 3 dni tak jak to będzie w aionie 6.0, proszę uwierzyć, że osoba, która nie ma wbijać na LoD, bo nie wiem - niestety jest ustalona godzina, kiedy w innych grach nie ma takich okazji gdzie niezbedna rzecz do poziomow jest ustalona o pewnej godzinie i koniec kropka. Osoby bez LoD są stracone i zrzucone na mozolne expienie - a takie osoby sa, tak samo nikt nie uzalezniony, ktory ma zycie, nie bedzie wbijal 2 razy dziennie na lod kilka dni i kupywal ancelloany dla wbicia tak wysokiego poziomu jaki jest 90 zeby zaczac w koncu gre...
      Wydaję mi się, że tak to właśnie ma wyglądać - gra jest aktualizowana o nowy content, maksymalny poziom jest podnoszony, a więc gracz z mniejszym poziomem przestaję się liczyć jeszcze mocniej.
      LoD w ustalonych godzinach jest od zawsze, ludzie powinni być do tego przyzwyczajeni.
      Nie każdy ma tyle wolnego czasu, aby nadganiać innych graczy ale to jest typ gry właśnie jak Aion, czy WoW gdzie musisz poświęcić niestety(lub stety) masę wolnego czasu aby cokolwiek osiągnąć, bo to właśnie dzięki temu odczuwasz satysfakcję z gry.
      Można się też kłócić o to, że wiele osób z dużym poziomem nie ma pojęcia o grze ale wydaje mi się, że większość osób których tak mówi po prostu łechta swoje ego informując, jak wielką wiedzę oni posiadają. Jeśli gra ma się rozwijać, to każdy musi iść do przodu z poziomem, a czy posiada wiedzę to już nie gra tak istotnej roli.
    • Nie wiem co myśleć o tej całej nowej klasie :/ Na pewno będzie bardzo odstawać od reszty klas. Nie dość, że będzie od 80lv, to jeszcze inny system sp i brak drugiej broni... A to ogniste sp to też takie trochę połączenie vc,wara i trochę cs'a. Poza tym skillem co zmienia postać w ognistą to dupy nie urywa jeśli chodzi o oryginalność skilli. Ciekawe jakie efekty będą dawać te skille oraz czy będzie combo. Na chwilę obecną daję takie 4/10
      Take me out and finish this waste of life
      Everyone gather around for a show
      Watch as this man disappears as we know
      |-/
    • Bazowe umiejętności i przeliczniki:
      Uwaga! Sądzę, że w miejscu gdzie występuje "Zwiększa silę ataku o X" chodzi o zwiększenie obrażeń następnego ataku. Coś w stylu "wchłoniencia" u sina i blade'a - oczywiście, mogę się mylić.
      Pokaż spoiler
      - Bliski atak zostaje zwiększony o 15.
      - Bliski atak zostaje zwiększony o 30.
      - Bliski atak zostaje zwiększony o 80. Increases the number of hits for close attacks by 15 (Zwiększa liczbę ciosów dla bliskich ataków o 15[?]).
      - Bliski atak zostaje zwiększony o 200. Increases the number of hits for close attacks by 30 (Zwiększa liczbę ciosów dla bliskich ataków o 30[?]).
      - Z prawdopodobieństwem 100% wytwarza [x].
      - Odbija otrzymane obrażenia o (Poziom gracza * 20) na 5 sekund. (!)
      - Zwiększa silę ataku o 180. Zwiększa krytyczne obrażenia o 10%.
      - Zwiększa silę ataku o 250.
      - Zwiększa siłę ataku o 100.
      - Zwiększa siłę ataku o 110.
      - Odnowa PŻ o (Poziom gracza * 10).
      - Zwiększa silę ataku o (Poziom gracza *1), siła ataków wszystkich umiejętności zostają zwiększone o 10. (?)
      - Szybkość poruszania się zostaje zwiększona o 1.
      - Bliski atak zostaje zwiększony o 200.
      - Teleportuje o 4 pola do przodu.
      - Niestety, jeszcze nie wiadomo. Sprawdzałem także na fanpage'u dot. tej klasy, ale nic nie ustaliłem.

Polecam także przejrzeć oficjalny film, który przedstawia wszystkie umiejętności dot. postaci: facebook.com/EntwellNostale/videos/881601125345327/
      Tekst został przetłumaczony przez Google Translate i dane przetłumaczenie może być błędne.
      Wszystkie zdjęcia zostały wzięte z tego fanpage'a -> facebook.com/gc.nostale/

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Quarry ().