Crus VS WK

• Crus VS WK

jak myślicie kto jest lepszy na LoD Crus Czy WK?
    Moim zdaniem Crus lepszy bo może uleczyć i przedłuża HP i MP do tego jak ma się Holy w pt jak on ma takie buffy że Fam prawie nie zwyciężona na LoD. No ale WK nie jest taki słaby. skille obszarówki itd że nawet 15k Hp tego nie przeszyma. No ale wiecie WK bez CRITIC to jak hot dog bez parówki -.-

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kragon845 ().

• kamil986 napisał(a):

Mnie się także wydaje że Crus ponieważ:
    -nie umiera tak szybko jak WK ! na low lvl tak potem juz jest inaczej ;]
    -może leczyć innych ta nawet nie zdazysz healnac nikogo jak ma problemy od tego jest holy
    -buffować to fakt
    -posiada więcej HP od WK na poczatku tak potem to sie mniej wiecej wyrownoje bo wk ma lepszy buff
    wk ma lepszy atak duzo od crusa
    crus lepszy na diably wk na gore ;]
    Może minusem jest to że potrzebuje Bełty do Kuszy,ale dla mnie Crus :)
  • Wk :d elementarny mrok i last i po krzyku (chodzi nie o LoD)
    Crus ma troszke mocniejsze skille lecz wolniej je rzuca
    Wk to maszynka AoE więc rozwala dużo mobków lecz crus ma mniej
    obszarowek więc tak na pojedynczych jest lepszy

to moje zdanie czyli wk
  • Owszem wk ma więcej obszarówek, ale co z tego skoro przy silnej ekipie poza lastem nie zdąży niczego rzucić, bo nie ma już czego bić? Wk jest dobry do dobijania luru, z czym crus ma problem, ale last crusa jest mocniejszy. Zaleta crusa to to, że atakuje z dystansu i nie dostaje ślepca tak często jak wk, który musi pchać się na przód :D
  • 1.Porównywanie kart to zuo :<
    Ale:
    z blindem nie prawda, to sader włazi w lure żeby dać lasta. On wali pierwszy bo ma w laście stuna ;f Potem wk walą swoje. Co do tego kto mocniej bije, to zależy od joba, plusa, builda, eq i całej masy rzeczy, więc tak nie porównujcie ;f
    @Ania
    A to wk bije z bliska? ciekawe, ciekawe, myślałam że last jest dalekodystansowy ;f Z bliska jest bluszcz, latanie w kółko i debuf.
    2. Po to są trzy klasy, żeby sie uzupełniać, więc skończcie te durne topic'i która karta lepsza, a która gorsza bo to bezsens ;ff
    Tyle od tej złej, niedobrej Snoł ;x

The only one who can beat me, is me alone

• Pisałam jak ja to widzę z moich doświadczeń jak jeszcze ganiałam na LoD crusem. Kiedy większość wk pchała się na przód aby walnąć wszystkie obszarówki w konsekwencji czego padała na dzień dobry. Crus rzuca lasta i zmyka do tyłu rzuca potrójny strzał i krzyż i na tym jego udział się kończy, a wk dobijając musi wejść w lur. Wiem, że da się zrobić LoD zarówno bez crusa jak i wk, bez holy jest jedynie ciężko chociaż też nie jest to niemożliwe - jednak trzeba mieć albo poty albo jakieś żarcie żeby nie tracić czasu ;)