blu red dg

• blu red dg

Witam czy blu red dg przydadzą mi sie na a5;-; dodam ze to sa moje najslabsze karty bo red 24+3 blu 61+9 i dh 51+7...Prosze o wypowiedz kogos kto ma o tym pojecie a nie jakiegos spamera ;-;
  • To zależy od tego, czym ci się wygodniej gra i gdzie dokładnie zamierzasz expić. Mimo wszystko, myślę, ze warto tego blue wymienić na lepszego, ew. wbić 99 job i upnąć tak do +11/12.
    "Robicie wszystko to co wam wbito w te tępe polskie łby od najmłodszych lat."
  • Red jest ogolnie mało przydatny po prowadzeniu vulkana, raczej nie ma gdzie nim expic, wyjątkiem jest pare mobków z ele wody.
    Blue jest juz bardziej przydatny, rozbójnicy i a5.2 sądość dobym expowiskiem\, jeżeli jednak posiadasz lepszego poska niż blue to również mozesz sobie go odpuścić, gdyż posek lepiej się sprawdza. Dg moze być przydatny tylko do rashid, bądź też w a5,2 na strażników świątynnych (chyba tak się nazywają), ale tylko w przypadku gdy masz dobry miotacz, bo inaczej exp tam odpada, gdyż jest męczący.

• Ja się wypowiem. Blue na magmarosy, wp mało tam bije (ale daje buffa). Blue dobrze sobie radzi również na innych mapach z mobami non-ele na a5 (zwłaszcza jak bijesz z kimś, kto lura i tankuje to). Red raczej sie nie przyda, a DG może być na arcykapłany :)
  • To powiem Ci, zostań na blue, bo różnica 1 + i parunastu jobek nie zrobi różnicy. Jak dobijesz 99j na blue, lub wbijesz go na +10/11/12 to będziesz byćmoże bił nawet 2x więcej niż na WP. Może przesadzam, ale z 1.5x na 100%. Mam nadzieję, że pomogłem.
  • @Up
    Siła blue opiera się tylko i wyłącznie na bufie wody, który jak wiadomo dodaje dość mocnego kopa do skili. Jednak zawsze można poprosić jakiegoś znajomego maga, aby wbil na blue i dał nam tego bufa, co i tak dam nam dmg równe dmg blue. Poza tym wiadomo, że blue nie posiada tak dobrych bufów defensywnych, ani tez debufów zmniejszających resa na wodę, jak to występuje w przypadku posejdona. Więc moim zdaniem posek się lepiej spisze do expa.