Pinned Ogłoszenia parafialne~

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ogłoszenia parafialne~

Witajcie moi drodzy ;)
    Od wczoraj przejęłam dział "Pamiętniki". Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało (:>).
    Chciałabym Wam przypomnieć, że na Forum wszelaki spam, offtop czy flame jest zakazany, a więc wszelakie posty typu: "Fajny pamiętnik, 10/10", "Gz lvl, 10/10", "Lol, jaki nup, 1/10" będą karane ostrzeżeniami. Wczoraj i dzisiaj jeszcze tego nie robiłam, aczkolwiek nie musicie się martwić - to takie delikatne upomnienie do wszystkich ;>
    Dodatkowo - wszelkie pamiętniki, które nie były aktywne od miesiąca zostały przeniesione do Archiwum. Jeśli chcecie, abym otworzyła czyjś temat - śmiało piszcie na PW do mnie, w treści dodając link do Waszego pamiętnika.

Pozdrawiam
    Aoi :3

ExMod działu Pamiętniki i Spam

Galeria | Jaka fajna jestem
    Budyń to świetny deser ale nie sprawdza się jako sanki!

• Siema! :D
    Przypominam, moi drodzy, że offtop (czyli omijanie tematu uwzględnionego w pierwszym poście) oraz spam (czyli podbijanie wątku bezsensownymi wypowiedziami, które niczego nie wprowadzają) będą karane surowo (czyt. upomnieniami).
    Dodatkowo: dzisiaj przeniosłam kolejną partię tematów, które nie były aktywne przez miesiąc. Jeśli chcecie, abym otworzyła czyjś temat - śmiało piszcie na PW bądź na IRC do mnie, w treści dodając link do Waszego pamiętnika.

Pozdrawiam i życzę (już, już, bo później nie będzie okazji ;c) wesołych i mokrych świąt Wielkanocnych :3
    Aoika

• Witajcie! o/
    Dzisiaj przeniosłam ponad 50 postów do szkoła. Tak, tyle postów nieregulaminowych znalazłam w Waszych pamiętnikach. Niestety, trochę mnie to zabolało, bo miałam nadzieję, że po tych licznych warnach, które nadałam, wreszcie zrozumiecie, że trzeba trzymać się pewnych zasad.
    Powtarzam, że w dziale zabronione (!) jest m.in.:
    ~ spamowanie (podbijanie wątku bezsensownymi wypowiedziami, które niczego nie wprowadzają)
    ~ offtoping (omijanie tematu uwzględnionego w pierwszym poście)
    ~ wulgaryzmy (+ skróty)
    ~ nadmierne użycie bbcode.

Niestosowanie się do zasad będzie skutkowało poniesieniem odpowiedniej kary.

A, kolejne pamiętniki poszły do Archiwum c:

Wasza Aoica :3

• Bum szakalaka!
    Tak, jak doskonale widzicie - wróciłam z urlopu (jakby ktoś pytał - poszło mi całkiem nieźle, ustny polski i angielski zdany! :3). I zauważyłam, że przez te 3 tygodnie rozbestwiliście się. Oj, nie jest dobrze.
    Powtarzam (kolejny raz), że w dziale zabronione (!) jest m.in.:
    ~ spamowanie (podbijanie wątku bezsensownymi wypowiedziami, które niczego nie wprowadzają)
    ~ wulgaryzmy (+ skróty)
    Dzisiaj ukarałam 13 osób. Raz za offtop, raz za pseudocenzurę i resztę.. Tak, za głupie spamowanie. Polecam Wam zaznajomić się z poradnikiem Jak ominąć niepotrzebnego warna.

I kolejne pamiętniki poszły do Otchłani... To znaczy - do Archiwum xD Jeśli chcecie, abym otworzyła czyjś temat - śmiało piszcie na PW bądź na IRC do mnie, w treści dodając link do Waszego pamiętnika + ciastko. Głodna ostatnio jestem, kiedy otwieram Wasze pamiętniki :>

Pozdrawiam,
    Aosiek, co ma z dziesięć osiek.

• Elo ziomy~

Na wstępie Was przepraszam za miesięczną (a nawet więcej?) przerwę. Byłam zmuszona udać się na urlop (dla ciekawskich - brak internetu + poszła mi karta graficzna z dymem, jednak już internet wrócił, a dobry znajomy pożyczył mi laptopa, abym mogła zwalczać zło jakim jest spam i offtop :D).
    Jednak od razu Was informuję, że ponownie wybywam na 10 dni, czyli:
    Od 18.07 do 28.07 mnie nie ma, więc wszelkie sprawy pamiętnikowe proszę kierować do mojego SModa (czyli ssh) bądź do FA (czyli Elvie). Proszę później do mnie nie mieć pretensji, że nie odpowiedziałam na PW, bo nie miałam jak.

A teraz nudne jak flaki z olejem informacje rutynowe!
    Powtarzam (kolejny raz), że w dziale zabronione (!) jest m.in.:
    ~ wulgaryzmy (+ skróty)
    Polecam Wam zaznajomić się z poradnikiem Jak ominąć niepotrzebnego warna.

I kolejne pamiętniki poszły do Otchłani... To znaczy - do Archiwum xD Finesia została pusta. Czekamy na Wasze pamiętniki, mój kochany serwerze c:

Pozdrawiam,
    Ta, co śpi pod Waszymi łóżkami :3

• Zgodnie z Regulaminem Działu "Pamiętniki":
    §3 ZAKŁADANIE TEMATU
    Można założyć tylko jeden pamiętnik z danego konta na forum. W przypadku gdy ktoś posiada więcej niż jedną postać w grze, musi wybrać tylko jedną.

oraz
    §5 ZAMYKANIE TEMATÓW
    W przypadku, gdy jeden autor założy kilka pamiętników

Przypominam wszystkim o istnieniu takich punktów w regulaminie i ich przestrzegania. W momencie znalezienia 'zdublowanego' pamiętnika - każdy nowy temat będzie usuwany z forum.
    Chcąc kontynuować pamiętnik należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za Dział, lub w razie jej nieobecności - z osobą wyżej.